• Koniec meczu! Pogoń Siedlce wygrywa ze Stomilem po bramce Wrzesińskiego!

• Spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty.

• A teraz Wrzesiński dostał kartkę.

• W tym miejscu znajdziecie nasz wywiad z Wrzesińskim.

• Wrzesiński zdecydował się na uderzenie z okolicy 25 metra i to była dobra decyzja! Trafił po raz trzeci w sezonie. Przypomnijmy, wybraliśmy go na bohatera 8. kolejki.

• GOOOOOOOOOL. 1:0 dla Pogoni!

• Kun źle dośrodkował z rzutu wolnego. Chwilę potem był korner, również dla Stomilu, po którym nad bramką uderzył Wełnicki.

• No i to była ostatnia akcja Suchockiego. Właśnie zszedł. Za niego Lech.

• Zatrzyma Suchocki.

• Kurbiel w miejsce Gołębiewskiego. Pogoń ma jeszcze jedną zmianę do wzięcia.

• Biedrzycki dostał kartkę.

• Zmiana u gospodarzy. Za Rafała Makowskiego wchodzi Marcin Paczkowski.

• Do kolejnego rzutu wolnego z dobrej odległości podszedł Kun i... oczywiście ustrzelił mur.

• Tym razem Kujawa z wolnego prosto w mur.

• Sporo rzutów wolny po obu stronach. Nie oszczędzają swoich kości zawodnicy.

• Mocno ucierpiał w jednym z pojedynków Gołębiewski.

• Zdecydowanie lepszy początek drugiej połowy w wykonaniu graczy Stomilu.

• Nieprzyjemny "centrostrzał" Ziemanna i już zmuszony do wysiłku Misztal!

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Jak na razie bez bramek w Siedlcach, ale ostatni kwadrans był naprawdę bardzo dobry. Czekamy na gole po przerwie.

• Fatalne pudło Gołębiewskiego z najbliższej odległości! Dużo szczęścia po stronie Stomilu.

• Konieczna zmiana. Za kontuzjowanego Arkadiusza Czarneckiego wchodzi Tomasz Wełnicki.

• Potężne uderzenie Konrada Wrzesińskiego i fantastyczna parada Leszczyńskiego!

• Lekki strzał do protokołu Demianiuka. Nie miał problemu z chwytem Michał Leszczyński.

• Łukasz Jegliński ukarany kartką.

• Wyraźnie rozkręciło nam się spotkanie w ostatnich minutach. Na to czekaliśmy.

• Z rzutu wolnego kąśliwie kropnął Rafał Kujawa i musiał się mocno wysilić Misztal!

• Ajjj! Arkadiusz Jędrych bliski trafienia po wrzutce z wolnego Grzegorza Tomasiewicza. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

• Kartonik dla Ratajczaka.

• Z narożnika dośrodkował Kun, przedłużył to Jarosław Ratajczak, lecz nikt nie zamknął akcji. Było groźnie.

• W odpowiedzi solowy rajd Cezarego Demianiuka zakończony niecelnym strzałem.

• Zablokowana próba Tsubasy Nishiego i będzie rzut rożny dla Stomilu.

• Rafał Misztal zaczął dryblować we własnej szesnastce i przez moment powiało zagrożeniem.

• Mnóstwo niedokładności mamy na murawie w to niedzielne popołudnie...

• Próbował uderzać z dystansu Cezary Demianiuk, ale trafił prosto w obrońcę Stomilu.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie z kornera w wykonaniu jednego z gracza z Siedlec.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę. Ukarany Daniel Dybiec.

• Stara się robić przewagę dynamiczny Patryk Kun, ale dobrze czytają jego zamiary obrońcy Pogoni.

• Na razie niestety nie jest to zbyt interesujące spotkanie. Czekamy na odważniejszą postawę.

• Sporo fauli i rzutów wolny z obu stron. Jeszcze bez żadnej sytuacji bramkowej.

• Spokojne pierwsze minuty. Gospodarze próbują atakować pozycyjnie, olsztynianie mocno wycofani. Czekają na okazję do kontry.

• Już na początku przerwa w grze. Zwija się z bólu Daniel Chyła.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Piłkarze po rozgrzewce udali się do szatni, za kilka minut zaczynamy.

• Rezerwowi Stomil: Skiba, Zahorski, I. Biedrzycki, Dziemidowicz, Wełnicki, Szewczyk, Lech.

• Rezerwowi Pogoń: Frąckowiak, Panufnik, Paczkowski, P. Krawczyk, Sulejmani, Ciulak, Kurbiel.

• Stomil w pięciu ostatnich meczach zanotował jedną porażkę. Duma Warmii w przeciwieństwie do rundy wiosennej poprzedniej kampanii regularnie punktuje i zaskakuje pierwszoligowych rywali. Tydzień temu olsztynianie bez najmniejszych problemów ograli GKS Tychy aż 4:0. Stomil, podobnie jak Pogoń ma 13 punktów, ale trzeba przypomnieć, że został on ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.

• Siedlczanie po trzech zwycięstwach z rzędu zostali "zastopowani" w Chojnicach, gdzie ulegli miejscowej Chojniczance 1:2. Trzeba jednak przyznać, że podopieczni Dariusza Banasika stworzyli bardzo dobre widowisko, które nie musiało się skończyć porażką Pogoni z dobrze spisującym się zespołem z Pomorza. Dziś natomiast miejscowi mogą poprawić serię gier bez przegranej na własnym obiekcie. Ostatni raz Pogoń przegrała u siebie 13 sierpnia. Wówczas ekipę z Siedlec bez problemu ograła Sandecja Nowy Sącz (3:0). Od tamtej pory przy ul. Jana Pawła II 6 biało-niebiescy zanotowali dwa zwycięstwa i remis. W tym momencie Pogoń zajmuje 11. miejsce w tabeli z 13 oczkami na koncie.

• Witamy w Siedlec! W drugim niedzielnym meczu 11. kolejki 1. ligi miejscowa Pogoń zagra ze Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na relację na żywo.