Polonia Bytom

2

Błękitni Stargard

0

• Koniec meczu! Polonia po czterech z rzędu porażkach wygrywa mecz z Błękitnymi. 2:0 po bramkach Musiolika i Ceglarza. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

• Stefański zmarnował świetną okazję po dobrej kontrze gospodarzy!

• 3 minuty doliczone przez arbitra

• Kontra Polonii. W ostatniej chwili Musiolik niedokładnie do Zalewskiego

• Zalewski w miejsce Setlaka

• Ceglarz bliski swojej drugiej bramki. Zabrakło centymetrów!

• Kartka dla Karmańskiego

• Kowalczyk opuścił boisko. Na placu zameldował się Stefański

• Zmiana w ekipie gości. Zdunek w miejsce Flisa

• Ceglarz świetnym technicznym uderzeniem podwyższa prowadzenie Polonii!

• Uderzenie Pustelnika z 40 metrów. Łapie piłkę Michalak

• Goście zakończą mecz w osłabieniu. Druga żółta kartka dla Baranowskiego

• Kolejna kartka dla zawodnika gości. Tym razem ukarany Lisowski

• Baranowski ukarany żółtą kartką

• Z lewej strony centrował Ceglarz. Piłka dotarła do Kowalczyka, ale ten źle skierował głowę do piłki.

• Kowalczyk wpakował piłkę do siatki, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego

• Michalak wyszedł na 10. metr i z problemami wyłapał jednak piłkę.

• Nieudana próba Fadeckiego

• Lisowski uderzył obok słupka. Napór gości trwa

• Z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Manguski.

• Setlak niedokładnie na prawą stronę do Musiolika

• Uderzenie Lisowskiego z 25 metrów. Rykoszet. Rzut rożny i piąstkowanie Michalaka na 5. metrze.

• Lachowski z dystansu obok bramki Wróbla

• 452 osoby oglądają dzisiejsze starcie przy Olimpijskiej.

• Pierwsza interwencja Michalaka.

• Interwencja Słodowego po akcji Rogali.

• Zmiana bramkarza w Polonii. Michalak zastępuje kontuzjowanego Perdijicia

• Perdijić broni kolejne w tym meczu uderzenie Fadeckiego. Wygląda na to, że Chorwat za chwile opuści boisko.

• Inczewski z bliskiej odległości uderzył obok słupka

• Szyndrowski bliski przelobowania bramkarza gości z własnej połowy!

• Gra wznowiona. Będzie raczej potrzebna zmiana

• Problemy zdrowotne bramkarza Polonii. Chwilowa przerwa w grze.

• Bardzo niecelne uderzenie Fadeckiego z rzutu wolnego.

• Kowalczyk w dogodnej sytuacji uderzył w sam środek bramki Wróbla!

• Strzał z ostrego kąta Ceglarza dobrze wybroniony przez Wróbla

• Złe zachowanie Inczewskiego, który nie podał do niepilnowanego Fadeckiego w polu karnym

• Centra z prawej strony Musiolika. Do strzału składał się Kowalczyk, ale uprzedził go Pustelnik.

• Centra z prawej strony Kowalczyka i tym razem dobrze interweniuje Wróbel. To była niemal kopia sytuacji, po której Polonia zdobyła bramkę w pierwszej połowie

• W przerwie nastąpiła zmiana w ekipie gości. W miejsce Brzeziańskiego na placu zameldował się Inczewski.

• Rozpoczynamy drugą część gry. Tym razem od środka gracze Polonii.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mimo przewagi gości to Polonia prowadzi 1:0.

• Uderzenie Macieja Więcka z dystansu. Perdijić wypluwa piłkę przed siebie, ale na jego szczęście sędzia odgwizduje spalonego.

• Kontra Polonii. Kowalczyk do Musiolika, a ten zagrał do Ceglarza, który został powstrzymany przez obronę gości

• Uderzenie Fadeckiego z lewej nogi - łapie Perdijić

• W odstępie kilkudziesięciu sekund gospodarze trzykrotnie mieli szansę do zdobycia drugiej bramki. Najpierw dwukrotnie Musiolik, a następnie Ceglarz po uderzeniu z dalszej odległości. Za każdym razem dobrze interweniuje Wróbel.

• Dośrodkowanie Ceglarza, następnie zamieszanie w polu karnym i na koniec bardzo niecelne uderzenie Lachowskiego.

• Baranowski uderza głową nad bramką Polonii

• Goście domagali się karnego, ale sędzia wskazał tylko na narożnik boiska

• Przewaga gości rośnie z każdą minutą. Tym razem z ostrego kąta uderzał Więcek. Rzut rożny po interwencji Perdijicia

• Rogala w świetnej sytuacji uderza lekko wprost w Perdijicia!

• Długa piłka od Słodowego w kierunku Ceglarza. Dobra interwencja obrony Błękitnych

• Kąśliwe uderzenie z dystansu Fadeckiego. Piłka wpadła w kozioł przed bramkarzem, ale Perdijić poradził sobie z tym strzałem.

• Po centrze Fadeckiego z rzutu rożnego dobrze piąstkuje Perdijic

• Przeciągnięte dośrodkowanie z prawej strony Grzegorza Szymusika

• Zagranie od obrony gości na lewą stronę, ale dobrze interweniuje Wojciech Jurek

• Uderzenie Fadeckiego zza pola karnego - Perdijić wybija piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Polonii

• Trzeba przyznać, że gracze Błękitnych całkiem nieźle radzą sobie w ataku pozycyjnym. Brakuje tylko ostatniego zagrania

• Nieco przypadkowa akcja gości lewą stroną. Wrzutka Rogali wybita na rzut rożny. Chwilę później dobrze interweniuje Janosik.

• W odpowiedzi niedokładnie uderzał Brzeziański

• Płaskie dośrodkowanie z lewej strony Ceglarza i błąd bramkarza gości, który wypuścił piłkę z rąk. Musiolikowi nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do bramki

• Goool! Musiolik!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fatalnie z woleja skiksował Pustelnik

• Pierwsza kartka w meczu. Ukarany Lachowski

• Akcja prawą stroną boiska w wykonaniu gości. Brzeziański zagrał jednak niedokładnie w kierunku partnera.

• Indywidualna akcja lewą stroną Ceglarza. Gospodarze domagali się rzutu rożnego. Sędzia kazał rozpocząć Wróblowi od bramki.

• Póki co spokojne rozpoczęcie. Dużo gry w środku boiska

• Od środka rozpoczęli piłkarze gości!

• Oba zespoły już na murawie!

• Ławki rezerwowych:

Polonia: Marcin Michalak (B), Michał Szal, Patryk Stefański, Aleksander Januszkiewicz, Jakub Żmuda, Kamil Zalewski, Łukasz Rylukowski

Błękitni: Karol Bełtowski (B), Bartłomiej Zdunek, Sebastian Inczewski, Maciej Kazimierowicz, Michał Magnuski, Karol Orłowski, Kacper Pluta

• Debiut w roli szkoleniowca gospodarzy zaliczy dziś Andrzej Orzeszek.Czy będzie on udany? Błękitni nie przegrali od sześciu spotkań i zajmują 4. miejsce w tabeli.

• W odmiennych nastrojach przystępują oba zespoły do dzisiejszego starcia. Gospodarze w ubiegłym tygodniu przegrali z Rozwojem Katowice 0:2, natomiast goście zremisowali u siebie z Rakowem Częstochowa 2:2.

• Witamy serdecznie z deszczowego Bytomia, gdzie już za 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Polonią a Błękitnymi Stargard.