• Tyton kapitalnie odbił uderzenie z dystansu Barrery!

• Ludovic Obraniak za kopnięcie Moreno wyleciał z boiska!

• Obraniak dośrodkowywał z rzutu rożnego, a Marcin Wasilewski faulował Moreno

• Adrian Mierzejewski zastąpiony przez Macieja Rybusa

• Giovani dos Santos na boisku, a plac gry opuścił Zinha

• Tytoń najpierw przepuścił piłkę, a akcję zamykał jeszcze Barrera, który próbował jeszcze zagrywać w pole karne, ale po rykoszecie futbolówka znalazła się w rękach naszego bramkarza

• Do przerwy w Warszawie Polska remisuje z Meksykiem 1:1

• Talavera wyszedł do dośrodkowania Obraniaka i na raty złapał piłkę. Gdyby Brożek wcześniej zorientował się, że bramkarza z Meksyku w pierwszym momencie wypuścił piłkę, to miałby przed sobą pustą bramkę

• Obraniak zdecydowanie za mocno podawał do Błaszczykowskiego i Polacy stracili futbolówkę

• Wawrzyniak wykorzystał gapiostwo Barrery i przejął piłkę. Jego strzał po ziemi spokojnie złapał Talavera

• Dudka do Obraniaka i... aut dla Meksyku

• Ładnie ograł Błaszczykowski dwóch rywali, ale nieporozumienie z Mierzejewskim zakończyło się łatwą stratą

• Celny strzał z dystansu Wasilewskiego pewnie obronił Tavalera

• Hernandez pokazał dlaczego jest snajperem światowej klasy. W otoczeniu polskich obrońców przyjął sobie piłkę siedem metrów od bramki Tytonia i strzelił pewnie przy słupku.

• Javier Hernandez strzela gola na 1:1!

• Piłka odbita od nogi Wasilewskiego trafiła w boczną siatkę

• Meksykanie na pewno grają dziś gorzej niż podczas Złotego Pucharu i Polacy jak na razie z tego korzystają, prowadząc po golu Brożka

• Podobna akcja jak ta po której Polacy zdobyli gola. Z prawej dogrywał Błaszczykowski do Mierzejewskiego. Dobrze jednak w obronie interweniował Rodriguez

• Mierzejewski z prawej strony podał po ziemi w pole karne do Brożka, który wyprzedził Juareza i z bliska pokonał Tavalerę!

• Paweł Brożek i prowadzimy z Meksykiem!

• Barrera zagrywał w pole karne, prosto w ręce Tytonia. Bramkarz PSV pewnie chwycił piłkę

• Polacy wymienili kilka podań, tyle że na własnej połowie. A później zdecydowali się długie podanie do przodu i stracili futbolówkę

• Jak na razie bez stu procentowych okazji do zdobycia gola. Najbliżej był Hernandez, ale nie trafił nawet w bramkę. Generalnie optyczną przewagę mają Meksykanie, tyle że nie przekłada się to na poważne zagrożenie dla "biało - czerwonych". A co na to Polacy? Grają spokojnie i czekają na swoją szansę, ale póki co Meksykanie są czujni

• Kibice "pozdrawiają" PZPN! Czyli klasyka gatunku...

• Hernandez przyjął piłkę plecami do bramki, zdołał odegrać do Barrery, ale zrobił to niedokładnie

• Brożek nie chciał być gorszy i też oddał strzał. No i gorszy nie był, ale lepszy również nie. Bo tak jak Hernandez w bramkę nie trafił.

• Dziś obchodzony jest dzień fair play i w związku z tym Jakub Błaszczykowski i Gerardo Torrado odczytali odpowiednią formułkę

• W ostatnim meczu towarzyskim, który został rozegrany sześć lat temu zagrało trzech polskich piłkarzy, których Franciszek Smuda desygnował do gry w pierwszym składzie - Dariusz Dudka, Paweł Brożek i Arkadiusz Głowacki. W Chicago było wówczas 1:1, a gola dla Polski zdobył Paweł Brożek

• Statystycznie patrząc na ten mecz, to Polska i Meksyk zagrają ze sobą siódmy raz. Do tej pory bilans jest bardziej korzystny dla "biało-czerwonych", bo wygrali trzy potyczki i przegrali dwie. W Polsce obie ekipy zmierzą się natomiast premierowo

• Największa gwiazda naszych rywali? Oczywiście Javier Hernandez. Piłkarz Manchesteru szybko stał się jednym z czołowych snajperów na świcie i na pewno dziś porządnie sprawdzi umiejętności polskich obrońców

• Zobaczymy jak biało - czerwoni zaprezentują się na tle silnego Meksyku, który w tym roku wygrał w kapitalnym stylu Gold Cup. Smuda domagał się mocnych rywali i wreszcie takiego dostał. Ciekawe czy wyjdzie z tego starcia z podniesioną głową...

• W przetrzebionym przez kontuzje (Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Murawski, Hubert Wołąkiewicz, Eugen Polanski, Sławomir Peszko) i Wydział Dyscypliny PZPN (zawieszenie Łukasza Piszczka) składzie jest kilku piłkarzy, którzy na pewno zechcą dziś udowodnić Smudzie, że zasługują na kolejne powołania, a w przyszłym roku także na udział w Euro 2012. Przede wszystkim chodzi tutaj o całą linię obrony na czele z powracającym do reprezentacji Marcinem Wasilewskim

• Witam i zapraszam na relację LIVE z kolejnego meczu towarzyskiego reprezentacji Polski, który ma odpowiedź na wciąż aktualne pytanie - czy Franciszek Smuda jest w końcu bliżej niż dalej zakończenia selekcji...