Real Madryt

3

UD Las Palmas

3

• Koniec tego szalonego spotkania! Real, grając w 10, odrobił wynik 1-3 na 3-3. Kapitalne spotkanie!

• Alen Halilović z kartką za grę na czas.

• Trzy minuty doliczył Borbalan.

• RONALDO!!! REAL ZROBIŁ REMONTADĘ!!! 3-3!!!

• Pewny gol z karnego Cristiano Ronaldo! Real wraca do żywych!

• Ręka w polu karnym Las Palmas. Karny dla Realu!

• Najpierw Benzema, a później Ronaldo nie trafili w stuprocentowej sytuacji. To powinien być gol.

• Cristiano Ronaldo był faulowany i...dostał żółtą kartkę. Witamy w Hiszpanii. Sędziowanie w dzisiejszym meczu jak zawsze na fatalnym poziomie.

• Kolejny pojedynek Jese vs Navas i znów golkiper Realu górą w tym starciu.

• Indywidualna akcja Alena Halilovicia, lecz Chorwat przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Kroosa na pole karne z rzutu wolnego po zagraniu nakładką jednego z przyjezdnych, ale zbyt głęboko wrzucał Niemiec.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Alen Halilović wchodzi za Jonathana Vierę.

• Benzema marnuje dogodną okazję po podaniu Jamesa. Akcja dwóch zmienników.

• Zmieniony także Mateo Kovacić przez Karima Benzemę.

• ...który zostaje zmieniony przez Jamesa.

• Żółta kartka dla Moraty...

• Mateo Garcia wchodzi za strzelca gola, Kevina-Prince'a Boatenga.

• Sporo niedokładności w grze Realu. Podanie bardzo niedokładne. Co tu ukrywać, Real będzie miał bardzo trudno, by uratować choćby punkt.

• Lucas Vazquez zmienia Isco.

• Kontra Las Palmas i Jese marnuje setkę!

• Ramos trafia w poprzeczkę!

• Długa piłka do Boatenga, ten wyprzedził Marcelo, minął Navasa i wpakował piłkę do pustej bramki.

• Boateng na 3-1!!! Real na deskach!!!

• Bomba Jese wybroniona przez Keylora Navasa.

• Marcelo ograł Simona, ale nie zdołał przejść już Lemosa. Korner dla Realu.

• Jonathan Viera trafia z karnego! Las Palmas prowadzi 2-1 na Santiago Bernabeu!

• Ramos zagrał ręką w polu karnym! Żółta kartka i karny dla Las Palmas!

• Ostre wejście Boatenga w Kroosa. Słuszna kartka.

• Wrzutka z rzutu wolnego Toniego Kroosa i na spalonym Morata.

• ..i kilka sekund później Bale odepchnął rywala i dostał drugą żółtą. Real gra w 10!

• Gareth Bale z żółtą kartką za faul...

• Zaczynamy drugą połowę!

• Real dosyć niespodziewanie remisuje 1-1 do przerwy z Las Palmas. Wyróżnia się w tym starciu Jese, były piłkarz Realu. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa.

• Jese złamał do środka, szukał Vicente Gomeza w polu karnym, ale podanie przejęte przez Nacho.

• Bale dośrodkował z prawej strony, w polu karnym znalazł się Sergio Ramos i sędzia odgwizduje spalonego, którego nie było. Po raz kolejny...

• Kolejne kilka minut spokojnej gry.

• Miękka wrzutka Carvajala w piątkę Javiego Varasa. Bale faulował tam portero Las Palmas.

• Uderzenie z dystansu Jese zablokowane.

• Sergio Ramos wybija piłkę sprzed linii bramkowej.

• Kolejny raz na spalonym złapani piłkarze Realu, ale tym razem błąd popełnił asystent Davida Fernandeza Borbalana.

• Jese otworzył drogę do bramki Kevinowi-Prince'owi Boatengowi, a ten w sytuacji oko w oko z Navasem posłał piłkę nad poprzeczką.

• Bale zagrał wzdłuż linii bramkowej w kierunku Ronaldo, ale Mauricio Lemos uprzedził Portugalczyka.

• Długo opatrywany był Pedro Bigas, który opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Aythami Artiles.

• Chwila przerwy, bo Pedro Bigas krwawi po starciu z kolegą z drużyny.

• Trochę spokoju na murawie Santiago Bernabeu.

• Dobre podanie Isco do Carvajala, ale powrócił do obrony Jese i wygarnął piłkę prawemu defensorowi Królewskich.

• Akcja Las Palmas przerwana przez Daniego Carvajala. Dobra gra w defensywie prawego obrońcy.

• Po nieco ponad kwadransie Las Palmas z lepszym posiadaniem piłki.

• Jese oddał mocny strzał z lewej strony pola karnego. Jego uderzenie zablokowane.

• Miękkie dośrodkowanie Carvajala do Bale'a, ale Walijczyk nie trafia głową w światło bramki.

• Alvaro Morata znowu na spalonym.

• Indywidualna akcja Tany i potężna bomba z okolich pola karnego. Keylor Navas bez szans.

• Szybka odpowiedź Las Palmas! Tana na 1-1!

• Podanie między Lemosa i Bigasa, stoperów Las Palmas, i Isco wykorzystuje sytuację sam na sam.

• Isco otwiera wynik spotkania!

• Dosyć dziwna sytuacja w pierwszych minutach spotkania. Real cofnięty, a Las Palmas utrzymuje się przy piłce.

• Podanie w kierunku Kevina-Prince'a Boatenga, ale ten na pozycji spalonej.

• Jese wystawia piłkę w okolice szesnastego metra do Roque Mesy, ale temu zabrakło sporo, by trafić w światło bramki.

• Pierwsza minuta i piłka ląduje w siatce Javiego Varasa, ale Alvaro Morata był na spalonym.

• David Fernandez Borbalan gwiżdże po raz pierwszy!

• Ławka rezerwowych Realu: Casilla, Pepe, James, Vazquez, Modrić, Benzema, Asensio.

• Ławka rezerwowych Las Palmas: Garcia, Lizoain, Garcia, Artiles, Halilović, Momo, Hernan.

• Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację na żywo z meczu Realu Madryt z Las Palmas!