Mecz Sandecja - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie oglądać w...

Sandecja Nowy Sącz

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Konsekwentna gra "gospodarzy" przynosi kolejny komplet "oczek" na swoje konto. Piłkarze Radosława Mroczkowskiego wskoczyli na 6. lokatę, a do lidera z Poznania traci zaledwie 4 punkty.

Z kolei inne będą nastroje w ekipie Bruk-Bet Termalici. Żarty żartami, że zawodników (jeszcze?) Mariusza Rumaka czeka trudna i smutna podróż do domu, ale najbliższe godziny mogą być trudne. A z tak nieskuteczną grą może być trudno o pozostanie w elicie. Co prawda za nami ok. 1/4 sezonu, ale...

To tyle z mojej strony. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w GOL24.pl!

• KONIEC MECZU! Sandecja w roli gospodarzy w Niecieczy pokonuje Bruk-Bet Termalicę po golu Adriana Danka pod koniec spotkania! To czwarta z rzędu porażka "Słoników".

• Przeciągnięte dośrodkowanie przepuszcza Adrian Basta tak, by piłka wyszła poza linię końcową. Michał Gliwa spokojnie ustawia piłkę do wybicia z "piątki".

• Żółta kartka dla Filipa Piszczka za faul taktyczny - przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę.

• Paweł Gil dolicza 3 minuty.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kamila Słabego! Skosił Filipa Piszczka jak trawę na wiosnę.

• Starcie Filipa Piszczka z Vlastimirem Jovanoviciem. Ucierpiał zawodnik "gospodarzy".

• Piłkarze Mariusza Rumaka próbują szybko odpowiedzieć. Jednak zagranie Bartosza Szeligi nie znajduje adresata w "szesnastce" Sandecji.

• To premierowe trafienie Adriana Danka w Ekstraklasie. Prawdopodobnie na wagę zwycięstwa.

• Po wrzutce Wojciecha Trochima z lewej strony Akos Keckes wybija piłkę głową pod nogi Adriana Danka. Ten po przyjęciu uderza płasko - i co ważne, precyzyjnie - tuż przy słupku!

• GOL DLA SANDECJI! ADRIAN DANEK!!!

• Samuel Stefanik wybija korner. Obrony Sandecji radzi obie, posyłając piłkę poza linię boczną.

• Martin Miković zastępuje Szymona Pawłowskiego.

• NIEPRAWDOPODOBNE! Wojciech Trochim dosłownie z 2-3 metrów obija poprzeczkę! Jak nie wykorzystuje się takich sytuacji, to trudno o zwycięstwo!

• W założeniu miała być, ale posłał za krótko. Aut dla "gości".

• Mateusz Kupczak nie radzi sobie z Wojciechem Trochimem. Tak samo było i teraz - sfaulował go w środku boiska. Zapewne będzie laga Tomasza Brzyskiego w pole karne.

• Filip Piszczek wchodzi w miejsce Bartłomieja Dudzica.

• Dośrodkowanie Bartłomieja Dudzica nie znajduje adresata. Niemniej jednak Sandecja ma rzut rożny, po którym Grzegorz Baran strzela wysoko nad bramką.

• 2 644 widzów na stadionie.

• To powinien być gol dla Sandecji! Adrian Danek znalazł się w "szesnastce" rywala i strzela... wprost w Jana Muchę!

• Nie powiódł się atak Bruk-Bet Termalici. Ostatecznie Michał Gliwa wznawia grę z "piątki".

• Zmiana również w ekipie "gospodarzy". Za Patrika Mraza pojawia się Adrian Danek.

Chwilę wcześniej sędzia dopatrzył się faulu Wojciecha Trochima na Artemie Putiwcewie.

• Bartosz Śpiączka zmienia Vladislavsa Gutkovskisa.

• Samuel Stefanik wziął teraz na siebie grę. Najpierw jego podanie przecinają obrońcy Sandecji, a po chwili przeciągnął dośrodkowanie.

• Starcie Kamila Słabego z Adrianem Bastą. Przewinił pierwszy z wymienionych - sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Coraz śmielej atakują piłkarze Mariusza Rumaka. Zyskali rzut rożny, lecz pewnie radzą sobie nowosądeczanie.

• 7/5 Strzały/strzały celne 7/3

• Wojciech Trochim wyłuskał piłkę spod nóg Mateusz Kupczaka i huknął z ok. 20 metrów. Jan Mucha z trudem odbija piłkę na korner! Bez zagrożenia.

• Patrik Misak w roli prawoskrzydłowego posyła piłkę na dalszy słupek do Samuela Stefanika. Ten nie zdołał "zgasić" podania na śliskiej murawie.

• Dawno nie było rannego. Ucierpiał Wojciech Trochim, ale gra dalej.

• Nie wyszło prawą, to "Słoniki" zaatakowały lewą stroną. Płaskie wstrzelenie piłki Kamila Słabego blokuje Michal Piter-Bucko.

• Pierwszy kontakt z piłką Patrika Misaka. Uderza płasko zza linii 16. metra daleko od bramki "gospodarzy".

• Patrik Misak zmienia Romana Gergela.

• Ależ kapitalna okazja Vladislavsa Gutkovskisa! Dostaje świetne podanie od Bartosza Szeligi, ale w sobie znany sposób strzela z 6 metrów nad poprzeczką!

• W odpowiedzi niemrawo Bruk-Bet Termalica. Vlastimir Jovanović trącił futbolówkę wprost do Michała Gliwy.

• Aleksandyr Kolew wyskakuje na 5. metrze do centry Aleksandyra Kolewa. Uderza obok bramki "Słoników".

• Żółta kartka dla Artema Putiwcewa za skoszenie Bartłomieja Dudzica.

• NIE MA GOLA DLA SANDECJI! Wojciech Trochim przełożył w "szesnastce" Akosa Keckesa i uderzył płasko w stronę dalszego słupka. Wyciągnięty jak struna Jan Mucha zdołał musnąć piłkę poza światło bramki!

• ... po czym huknął prostym podbiciem. W sam środek bramki, więc Jan Mucha chwyta piłkę.

• Przewinienie Mateusza Kupczaka ok. 30 metrów od własnej bramki. Tomasz Brzyski ustawia piłkę...

• Drugą połowę zaczynają piłkarze Bruk-Bet Termalici. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Niecieczy, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis choć emocji i groźnych sytuacji nie brakowało.

• Wiele osób narzekało, że to będzie "typowy mecz Ekstraklasy". A tu obie strony pozostawiły po sobie całkiem niezłe wrażenie. Było groźnie pod obiema bramkami i niewiele brakowało, by padły gole. Najwięcej działo się w ostatnich 20 minutach.

Z nadzieją czekamy więc na drugą odsłonę.

• Paweł Gil kończy pierwszą połowę! W Małych Nie-krakowskich Derbach Małopolski Sandecja Nowy Sącz bezbramkowo remisuje z Bruk-Bet Termalicą. Obie strony udają się więc do szatni - w tym meczu "wyjazdowym" popularny "Słoniki" nie zmienili nawet szatni ;) (wiadomość z pewnego źródła).

• Na koniec pierwszej akcji na solową akcję zdecydował się Wojciech Trochim. Po ograniu rywala strzela z całej pety w poprzeczkę!

• Szymon Pawłowski na ofsajdzie. Po chwili było znowu ciekawie - Adrian Basta przecina centrę Bartosza Szeligi. Na wszelki wypadek kieruje piłkę poza linię końcową.

• Seria rzutów rożnych dla zawodników Rafała Mroczkowskiego. Jak dotąd bez zagrożenia, a sami mogli zostać skarceni.

• Słabo rozegrany korner zapoczątkował bardzo groźną kontrę "Słoników". Mogła zakończyć się z przytupem w postaci gola Samuela Stefanika, ale ten w dogodnej okazji trafia w słupek! To była najlepsza okazja do objęcia prowadzenia!!!

• Kamil Słaby wślizgiem wybija piłkę spod nóg Bartłomieja Dudzica. Piłka wychodzi na korner, a piłkarze Bruk-Betu domagają się rzutu karnego. Sędzia pozostaje niewzruszony.

• Kamil Słaby decyduje się na (niezły) strzał. Jan Mucha z trudem odbija piłkę przed siebie, a dobitka zostaje zblokowana. Rzut rożny... nie przynosi zagrożenia.

• Kamil Słaby skosił Grzegorza Barana jak trawę na wiosnę. Żółta kartka.

• Promo zdecydowanie lepsze niż pierwsze 30 minut

• Ucierpiał teraz Plamen Krachunov. Nadepnął na jego stopę Vladislavs Gutkovskim. Więcej urazów niż celnych strzałów. Z obrońcą Sandecji wydaje się być wszystko w porządku.

• Urazu w starciu z Aleksandyrem Kolewem nabawił się Artem Putiwcew. Sędzia przerywa grę. Obaj panowie zamienili parę słów i Paweł Gil wznawia grę.

• Wojciech Trochim, który przejął opaskę kapitana od Dawida Szufryna, wrzuca w pole karne. Główkował jeden z zawodników Sandecji i piłka trafia w słupek! Ale sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie.

• Starcie "7" na lewej stronie - Samuel Stefanik skosił Grzegorza Barana jak trawę na wiosnę. O dziwo nie ma kartki.

• Jan Mucha dwoił się i troił, by zastopować atak rywala! Najpierw pewnie piąstkuje po wrzutce z rzutu wolego, a po chwili broni uderzenie głową Akona Keckesa z bliskiej odległości!

• Mateusz Kupczak wyskakuje najwyżej do centry. Strzela głową nad poprzeczką!

• Roman Gergel poradził sobie z Patrikiem Mrazem w pobliżu prawego narożnika boiska. Obrońca Sandecji pociągał rywala za koszulkę. Powinien uważać, bo ma już na koncie kartkę.

• "Dzieje się"! Teraz Bartosz Szeliga podłączył się do akcji ofensywnej. Nieźle centruje w "szesnastkę", gdzie jednak Samuelowi Stefanikowi brakowało centymetrów, by sięgnąć piłkę.

• Atak Tomasza Brzyskiego lewą stroną został przerwany faulem. Sam poszkodowany przeciągnął dośrodkowanie w stronę dalszego słupka - piłka wychodzi poza linię końcowa.

• Płaskie zagranie w pole karne do Vladislavsa Gutkovskisa. Jego zagranie na środek bramki przecinają obrońcy Sandecji. Korner, nie przynosi zagrożenia.

• Żółta kartka dla Patrika Mraza za przewinienie na Romanie Gergelu. Do bramki ok. 30 metrów.

• Jan Mucha niepewnie piąstkuje na wysokości bliższego słupka. Sędzia dopatrzył się przewinienia Akosa Keckesa na słowackim bramkarzku.

• Samuel Stefanik dostaje piłkę na 20. metrze. Jego strzał zostaje zblokowany przez defensywę Sandecji - rzut rożny.

• Bartłomiej Kasprzak zmienia kontuzjowanego Dawida Szufryna, Na środek obrony przechodzi więc Michal Piter-Bucko.

• Dawid Szufryn wrócił na murawę, ale jednak uraz jest poważniejszy - siedzi zły na murawie. Będzie konieczna zmiana.

• Pierwszy od dłuższego czasu wypad beniaminka na połowę rywala. Podanie Tomasza Brzyskiego do Aleksandyra Kolewa przecina Akos Keckes.

• "Gospodarze" przez moment w "dziesiątką". Jednak Dawid Szufryn powinien wrócić do gry.

• Przerwa w grze. Dawid Szufryn ucierpiał w starciu w powietrzu z Samuelem Stefanikiem. Kapitan Sandecji trzyma się za kolano; konieczna jest interwencja medyków.

• Szymon Pawłowski przechwycił piłkę w środku pola i pognał na połowę Sandecji. Zagrywa do wbiegającego w pole karne Bartosza Szeligi, ale ten nie zdołał opanować piłki. Ostatecznie Michał Gliwa z "piątki".

• Z wrzutką Samuela Stefanika radzą sobie nowosądeczanie, a uderzenie Vladislavsa Gutkovskia spokojnie chwyta bramkarz "gospodarzy".

• Starcia Vladislavsa Gutkovskisa z Dawidem Szufrynem. Łotysz pada na murawę. Do bramki Michała Gliwy ok. 30 metrów.

• Dalekie zagranie Dawida Szufryna na wolne pole do Aleksandyra Kolewa okazało się za mocne. Przy mokrej murawie takie zagrania muszą być dopieszczone. Aut dla "Słoników" na wysokości własnej "szesnastki".

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczyna beniaminek!

• Obie "jedenastki" są już na murawie! Za moment przywitanie i losowanie stron!

• Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka sędziego, więc przenosimy się na stadion w Niecieczy na małopolski szlagier!

• Przed tym meczem Sandecja jest na ostatnim 8. miejscu z dorobkiem 11 punktów. Z kolei "Słoniki" zamykają stawkę Uzbierali zaledwie 5 "oczek".

• Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Łukasz Radliński - Mateusz Cetnarski, Adrian Danek, Bartłomiej Kasprzak, Lukas Kuban, Filip Piszczek, Jonatan Straus.

• Rezerwowi Bruk-Bet Termalici: Krzysztof Baran - Patryk Fryc, Patrik Misak, Martin Miković, Bartosz Śpiączka, David Guba, Łukasz Piątek.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Pawła Gila warto zapoznać się z zapowiedzią Bartłomieja Modzelewskiego:

• Na relację NA ŻYWO z tego starcia zaprasza Tomasz Górski! Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• Polska Ekstraklasa potrafi zaskakiwać. Nie dość, że za 25 minut rozpoczną się Derby Małopolski bez udziału krakowskiej drużyny, to jeszcze Bruk-Bet Termalica zagra jako gość na swoim stadionie przeciwko Sandecji Nowy Sącz (to premierowe starcie obu ekip na tym poziomie rozgrywek). Da się? Da się. Oby poziom meczu również nas zaskoczył jako jego otoczka.

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Sandecja - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Piotr Kłeczek - Yogi

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W pierwszym niedzielnym pojedynku zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które mają podobną historię. Obie drużyny weszły do Lotto Ekstraklasy jako kopciuszek i obie udowodniły że lekceważyć ich nie można. Co ciekawe mimo, że mecz odbędzie się w Niecieczy to Sandecja Nowy Sącz grać będzie jako gospodarz.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Bruk-Bet w poprzednich sezonach skazywany był na pożarcie. Nie raz udowadniali, że potrafią się przeciwstawić najlepszym drużynom w Polsce. Kryzys nadszedł dopiero w trzecim sezonie występów w Ekstraklasie.
Teraz drużyna z Niecieczy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a ich gra jest nijaka. Pozycja Mariusza Rumaka w drużynie jest bardzo zagrożona i tylko dzisiejsze zwycięstwo z Sandecją może uratować jego posadę. Braku zwycięstw nie można bowiem zrzucić na brak transferów. Szymon Pawłowski, Jan Mucha czy Bartosz Śpiączka nie są to nazwiska anonimowe w naszej lidze. Do tej pory zdołali wygrać tylko z Legią Warszawa, chociaż to nie może nikogo dziwić. Mistrz Polski jest najwygodniejszym przeciwnikiem dla niecieczan, a poza tym w ostatnich kolejkach nie zdołali zdobyć choćby punktu.

- Presja to normalna sprawa w naszym zawodzie, jeśli ktoś jej się boi, powinien poszukać sobie innego zajęcia. Skupiam się na tym, w jaki sposób mogę zmienić grę naszego zespołu. Można powiedzieć, że każdy mecz jest walką o utrzymanie posady, a co się ma wydarzyć, to się wydarzy. Jestem trenerem, który chce w Niecieczy zbudować dobrą drużynę i widzę, że momentami ten zespół już gra niezłą piłkę. Brakuje tylko skuteczności. Odczuwam niepokój, bo mamy mało punktów, rozmawiamy o tym twardo i po męsku, ale jestem przekonany, że ci piłkarze są w stanie awansować do czołowej ósemki - mówił przed meczem Mariusz Rumak

Atutem dla podopiecznych Mariusza Rumaka może być przewaga własnego boiska. Chociaż to Sandecja jest gospodarzem dzisiejszego meczu to jednak Bruk-Bet na nim gra i trenuje dłużej. Nie jest to wygodna sytuacja dla beniaminka, ale innej opcji nie ma. W Nowym Sączu nie ma na razie stadionu, który spełnia wymogi Lotto Ekstraklasy.

Mimo, że jest to pierwszy sezon Sandecji w najwyższej klasie rozgrywkowej to podopieczni Radosława Mroczkowskiego radzą sobie bardzo dobrze. Ósme miejsce, 11 punktów i zwycięstwa z takimi drużynami jak Lechia czy Jagiellonia napawają optymizmem kibiców beniaminka. Ostatni mecz Sandecji musi jednak pójść szybko w zapomnienie. Zagrali słabo, a wyniki 0:1 z Koroną to jest najmniejszy wymiar kary.

Patrząc na pozycję w tabeli i grę w tym sezonie faworytem małych derbów Małopolski będzie Sandecja. Bruk-Bet jednak czeka na przełamanie, a takie zadanie teoretycznie najprościej wykonać z beniaminkiem, który forma chwieje się niczym sinusoida.

Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Sandecja - Bruk-Bet Termalica rozpocznie się o godz. 15:10 w Canal+ Sport. Początek transmisji ze spotkania rozpocznie się o godz. 15:25 w Canal+ Sport. Mecz komentować będą Rafał Dębiński i Kamil Kosowski (z Niecieczy).

15:30 mecz Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Canal+

Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza w GOL24.pl!