Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Sandecja Nowy Sącz

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Po meczu czerwoną kartkę ogląda Paweł Zawistowski za kłótnie z arbitrem! Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Koniec, Sandecja remisuje z Chojniczanką 1:1.

• Żółty kartonik dla Kubania za faul w środku pola.

• 6 minut doliczonych do czasu gry!

• Ostatnia zmiana meczu, Gierszewski wchodzi za Podgórskiego!

• Mikołajczak trafia z karnego w Radlińskiego, później fauluje w polu karnym i strzela piłkę do siatki głową, kontrowersyjny gol! Trwają konsultacje z arbitrem liniowym i mamy sprzeczkę w polu karnym Sandecji, gol anulowany!

• Żółty kartonik dla Małkowskiego za kłótnie z sędzią!

• Faul Bartkowa na Grzelaku, mamy rzut karny!

• Ależ okazja! Gałecki podaje w uliczkę do Korzyma, ten jest już sam na sam z Budziłkiem, strzela tak, że piłka leci obok lewego słupka.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, Piszczek wchodzi za Danka!

• KORZYYYYM! Trafia do bramki, jednak sędzia unosi chorągiewkę do góry, spalony!

• Świetna akcja Kasprzaka, Małkowskiego i Bucki, ten ostatni z woleja strzela tak, że piłka mija lewy słupek bramki!

• Zmiana w Sandecji, Kasprzak za Trochima!

• Zawistowski z 16. metra w długi słupek z rzutu wolnego i mamy remis!

• Druga zmiana w Chojniczance, Grzelak wchodzi za Kryszaka.

• Adrian Danek podaje w uliczkę do Korzyma, ten nabija piłką Wojciecha Trochima i mamy 1:0!

• Pierwsza zmiana w meczu, Lisowski wchodzi za Biskupa!

• GAŁECKIIIIII! Kapitalny wolej z 20. metra, piłka leciała pod poprzeczkę, jednak Budziłek pięknie sparował na rzut rożny!

• Rajd Danka z prawej strony, zagranie po ziemi do środka do Małkowskiego, tam jednak Budziłek na miejscu!

• Biskup z prawej strony w pole karne, Radliński na miejscu!

• Ależ ostry wślizg Rybskiego na Danku, mamy żółty kartonik!

• Rybski sprytnie mija obronę w polu karnym, strzela podcinką, jednak Radliński na miejscu!

• Zawistowski po ziemi strzela zza pola karnego, piłka leci obok lewego słupka!

• Oba zespoły bez zmian, Sandecja wznawia grę, wracamy do naszej podróży!

• Koniec I połowy, do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• 1 minuta doliczona do I połowy!

• Ależ dramat Dudzica, świetne 30 minut gry, wszystko na marne, skrzydłowy naciąga sobie mięsień i schodzi z boiska, za niego wchodzi Małkowski!

• Markowski zapaśniczym chwytem powstrzymuje Korzyma, kolejna kartka!

• Podgórski z 25. metra strzela, piłka leci wysoko ponad bramką!

• Słaby ciętym dograniem dośrodkowuje w pole karne z lewej strony, Budziłek pewnie wychodzi i łapie piłkę!

• Świetna akcja Kubania, który dośrodkowuje w pole karne z Trochimem, podającym na lewą stronę do Korzyma, ten ostatni trafia w boczną siatkę!

• Strzał Danka z 30. metra po ziemi, zbyt lekki, by spokojnie doleciał do bramki, futbolówka pełźnie obok lewego słupka!

• Świetne podanie ze środka na lewo Gałeckiego do Danka, ten drybluje w pole karne, jednak jeden z defensorów gości wybija piłkę w okolice autu bramkowego!

• Mikołajczak strzela piłkę w polu karnym, po czym uderzenie blokuje Piter - Bucko!

• Dudzic! Świetny strzał z lewej strony po wymianie piłki z Korzymem, Budziłek świetnie paruje przy słupku, mamy rzut różny!

• Rzut rożny, Zawistowski z lewej strony w pole karne, jednak obrońcy chaotycznie wybijają piłkę poza 16. metr!

• Kamil Słaby kolejna żółtka kartka w tym meczu, za faul na Rybskim w środku pola.

• Jacek Podgórski równo z ziemią "ścina" Adriana Danka w środku pola, mamy żółtą kartkę!

• Kieruzel! Strzał z 20. metra, piłkę paruje przed siebie Radliński!

• Ależ rajd Dudzica prawym skrzydłem, pomknął z piłką jakieś 40 metrów, zatrzymany został dopiero pod polem karnym!

• Trochim strzela z 20. metra po ziemi po podaniu od Dudzica, jednak piłka leci obok prawego słupka!

• Rzut wolny zza pola karnego, Kryszak trafia w mur, piłkę próbuje kopnąć Biskup, jednak jego próba ponad bramką!

• Danek! Strzał z dystansu z lewej strony po kombinacyjnej akcji z Trochimem i Słabym, Budziłek broni pewnie!

• Jak na razie gra bardzo chaotyczna, obie ekipy próbują wyjść poza połowę boiska.

• Od środka zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Wajda gwiżdże i ruszamy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na plac gry, za moment zaczynamy!

• Jeszcze tylko 10 minut do startu meczu, dlatego proszę zasiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Gracze powoli udają się na przedmeczową rozgrzewkę, a my w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Maciej Małkowski, Michał Szeliga, Sebastian Leszczak, Filip Piszczek, Bartłomiej Kasprzak, Kacper Smoleń

Chojniczanka: Kamil Miazek, Marcin Biernat, Rafał Grzelak, Hieronim Gierszewski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Wojciech Lisowski

• Witam wszystkich ze stadionu przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, gdzie w ulewnym deszczu przy bardzo mokrej murawie, miejscowa Sandecja zmierzy się z Chojniczanką.