Mecz Sevilla FC - Liverpool FC ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

Liverpool FC

3

3 1 połowa

• Dziękujemy za spędzenie tego wieczoru razem z nami. Już jutro kolejne relacje NA ŻYWO z meczów 5 kolejki Ligi Mistrzów! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Bartłomiej Krawczyk. Dobranoc!

• Taki wynik oznacza, że żadna drużyna z grupy E nie zapewniła sobie jeszcze awansu do fazy pucharowej Champions League.

• Koniec meczu! Po kapitalnym, obfitującym w gole i emocje spektaklu Sevilla zremisowała z Liverpoolem 3:3!

• Z jeszcze jedną akcją ruszyła Sevilla, ale na spalonym był Correa.

• Opóźniło się wznowienie gry, pogramy jeszcze przez minutę.

• REMIS! Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Guido Pizarro, który w tłoku pola karnego znalazł przestrzeń aby posłać piłkę do bramki!

• Sevilla długo przygotowuje swoją akcję, a kibice się niecierpliwią.

• Felix Brych przedłużył mecz o 4 minuty.

• Oxlade-Chamberlain czekał na piłkę przed bramką Sevilli ale podanie Milnera było niedokładne!

• Mane wywalczył aut na wysokości pola karnego Sevilli.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Oxlade-Chamberlain zmienia Salaha.

• Znakomita szansa dla Sevilli! Vazquez świetnie wyłożył piłkę na jedenasty metr, ale jego kolega nie trafił w piłkę!

• Joe Gomez wyprzedził Muriela i przejął adresowaną do Kolumbijczyka piłkę.

• Emre Can ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Nowym graczem na boisku jest Correa, a schodzi Ben Yedder, strzelec dwóch goli.

• Salah kapitalnym rajdem wyprowadził kontratak Liverpoolu i świetnie zauważył Emre Cana w polu karnym Sevilli! Niemiec podawał, choć mógł strzelać, i tylko świetna interwencja Banegi uratowała gospodarzy!

• "The Reds" próbowali kontrataku, ale nie potrafią opuścić własnej połowy.

• Sevilla odzyskała inicjatywę i konstruuje atak pozycyjny na połowie rywala.

• Druga zmiana w Sevilli. Luis Muriel w miejsce Nolito.

• Nonszalancja Sevilli pod własną bramką mogła zakończyć się bramką dla Liverpoolu po strzale Salaha! Korner dla gości.

• Escudero dobrym wślizgiem przerywa drybling Salaha w polu karnym Sevilli.

• Sarabia dobrze przyjął piłkę w polu karnym Liverpoolu, ale był na wyraźnym spalonym.

• Jordan Henderson został ukarany żółtą kartką.

• Liverpool ma aut na połowie rywala. Pierwszy raz od dawna gracze "The Reds" opuścili własną połowę. Dominacja Sevilli w drugiej połowie jest bezdyskusyjna.

• Sarabia na spalonym.

• Rzut rożny dla Sevilli.

• Boisko opuszcza też Coutinho. W jego miejsce pojawia się Emre Can.

• Zmiana w Liverpoolu. Milner wchodzi w miejsce Moreno.

• Mocny strzał Escudero i Karius paruje piłkę na poprzeczkę!

• Mocny strzał Vazqueza, ale piłka leciała prosto w Kariusa, który złapał piłkę!

• Pizarro zamykał dośrodkowanie strzałem z powietrza, ale strzelał niecelnie!

• Ben Yedder trafia do bramki! Sędzia nakazuje ponowienie rzutu karnego, ale także za drugim razem napastnik Sevilli umieszcza piłkę w bramce!

• Rzut karny dla Sevilli! Moreno stracił piłkę i fauluje Ben Yeddera w polu karnym!

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Moreno głową wybija piłkę dośrodkowywaną przez Nolito! Gdyby nie to, napastnik Sevilli miałby przed sobą pustą bramkę!

• Mercado głośno komentował faul Coutinho, domagając się kartki dla Brazylijczyka, za co sam został ukarany kartonikiem.

• Mane fauluje Ben Yeddera, kolejna okazja dla Sevilli ze stałego fragmentu gry.

• GOL DLA SEVILLI! Ben Yedder strzałem głową wykorzystuje dośrodkowanie od Evera Banegi!

• Moreno fauluje Sarabię z boku własnego pola karnego. Będzie dobra okazja dla Sevilli aby dośrodkować w pole karne.

• Karius piąstkuje piłkę, przy okazji zderzając się z Sarabią. Nie było faulu, ponieważ sędzia najpierw odgwizdał spalonego.

• Sevilla rozpocznie drugą połowę z jedną zmianą. Vazquez w miejsce N'Zonziego.

• faule: 5 - 10
  • Koniec pierwszej połowy. Gracze Sevilli schodzą na przerwę żegnani gwizdami.

• Klavan dobrze przyblokował biegnącego do piłki Ben Yeddera czym umożliwił dobrą interwencję Kariusa.

• Z dystansu strzelał Coutinho, ale prosto w bramkę, w dobrze ustawionego Sergio Rico.

• Ever Banega ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Coutinho.

• Za słabe dośrodkowanie Banegi z rzutu rożnego.

• Pizzaro przecina miękkie dośrodkowanie Salaha do Coutinho.

• Doskonałe podanie od Coutinho i po chwili Sergio Rico broni w sytuacji sam na sam z Salahem!

• Coutinho przejął piłkę na połowie rywala i zbliżył się do pola karnego, jednak nie zdecydował się na strzał, ale na podanie, które zostało zablokowane.

• Alberto Moreno został ukarany żółtą kartką.

• Niepilnowany przez nikogo Lovren składał się do strzału z woleja, ale skiksował po dośrodkowaniu Coutinho.

• Coutinho rozgrywał akcję z Salahem w polu karnym. Rzut rożny dla Liverpoolu.

• Alberto Moreno faulowany na własnej połowie.

• Prosty błąd techniczny Mercado, który nie opanował piłki na prawym skrzydle.

• 3:0 dla Liverpoolu! Roberto Firmino! Po świetnym kontrataku z udziałem Sadio Mane reprezentant Brazylii musiał jedynie wpakować piłkę do pustej bramki!

• Ben Yedder próbował przejść dwóch obrońców na raz, ale został zatrzymany przez Lovrena.

• Doszło do małej utarczki słownej pomiędzy Kloppem a... chłopcem do podawania piłek, który ponaglał gracza "The Reds".

• Salah dobrze popracował w obronie, odebrał piłkę, a następnie pod pressingiem Sevilli wywalczył aut dla Liverpoolu.

• GOL DLA LIVERPOOLU! Podobnie rozegrany rzut rożny jak przy pierwszym golu - tym razem akcję na długim słupku, po zgraniu Firmino, wykończył Sadio Mane!

• Henderson odebrał piłkę w środku pola i zagrał na wolną przestrzeń do Firmino, który znalazł się sam na sam z Sergio Rico! Świetna interwencja bramkarza!

• Ben Yedder nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem! Francuz posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki Kariusa!

• Słupek ratuje Liverpool! Nolito nawinął w polu karnym Joe Gomeza, uderzył po długim rogu i bramkarz sparował piłkę na słupek!

• W odpowiedzi kontratak wyprowadził Liverpool! Joe Gomez dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale obrońcy Sevilli wybili piłkę.

• Escudero odebrał piłkę Salahowi 30 metrów od bramki Kariusa i mogło być groźnie, gdyby podał dokładnie do Banegi!

• W polu karnym Nolito świetnie zagrał piętą na wolne pole do Escudero, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta i trafił w boczną siatkę!

• Banega dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego, ale za wysoko dla kolegów i piłka wylądowała w rękach Kariusa.

• Była szansa dla Sevilli na szybki atak. Banega zagrał do Sarabii, ale ten podał za plecy Nolito i piłkę mają piłkarze z Anglii.

• Mane znalazł się w polu karnym Sevilli i próbował dogrywać do środka, ale został zablokowany. Korner dla Liverpoolu.

• Salah i Coutinho byli blisko odbioru piłki pod polem karnym Sevilli, ale ostatecznie defensor Sevilli wyekspediował piłkę daleko od własnej bramki.

• Banega próbował prostopadłego podania do Sarabii, ale do piłki szybciej dopadł Klavan. Aut dla Sevilli.

• GOL DLA LIVERPOOLU! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Coutinho, piłkę głową przedłużył Wijnaldum, a całą akcję na długim słupku zamykał Robert Firmino, który w klarownej sytuacji wpakował piłkę do siatki!

• Na prawym skrzydle przedzierał się Mane i graczowi gości udało się wywalczyć rzut rożny.

• Piłkarze Sevilli rozpoczęli mecz!

• Arbitrem meczu będzie Niemiec Felix Brych.

• Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan rozbrzmiewa już hymn Champions League.

• Piłkarze wychodzą na boisko.

• Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

• Jak na razie tabeli przewodzi Liverpool, który ma na koncie 8 punktów. Jedno "oczko" mniej od piłkarzy Juergena Kloppa ma Sevilla, a dwa punkty mniej - Spartak. Tabelę zamyka NK Maribor, który wywalczył do tej pory tylko 2 punkty. Rosjanie i Słoweńcy mają jednak rozegrany jeden mecz więcej.

• Za nami jest już jedno dzisiejsze spotkanie w grupie E. W Moskwie Spartak zremisował 1:1 z Mariborem.

• Dobry wieczór! Faza grupowa Ligi Mistrzów wkracza w decydującą fazę! Na mecz 5 kolejki grupy E pomiędzy Sevillą a Liverpoolem zaprasza Bartłomiej Krawczyk!

pg

Mecz Sevilla FC - Liverpool FC ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Sevilla - Liverpool ONLINE. We wtorkowym spotkaniu 5. kolejki Ligi Mistrzów Liverpool zmierzy się na wyjeździe z Sevillą. To będzie pojedynek o prymat w grupie E. Relacja NA ŻYWO z meczu Sevilla - Liverpool w GOL24!

Mecz Sevilla - Liverpool ONLINE

Rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. Dziś awans do fazy pucharowej może zapewnić sobie Liverpool. Warunkiem jest wyjazdowe zwycięstwo z Sevillą. Jednego możemy być pewni – czeka nas ciekawe piłkarskie widowisko.

W pierwszym meczu w Liverpoolu padł remis 2:2. Mecz obfitował nie tylko w wiele bramek, ale także w niewykorzystany rzut karny czy też czerwoną kartkę. Gorących emocji możemy spodziewać się także dziś, wszak Sevilla Anglikom tanio skóry nie sprzeda.

Liverpool zajmuje pierwsze miejsce w grupie E z ośmioma punktami na koncie. Tuż za nimi znajdują się Andaluzyjczycy, mając jedno oczko mniej. Dzisiejszy mecz będzie więc kluczowy nie tylko w walce o awans, ale także o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Trzeba przy tym pamiętać, że w grze dalej jest Spartak Moskwa, który ma na swoim koncie pięć punktów i wciąż realne szanse na awans.

- Zaczynamy budować pewność siebie na ostatnich zwycięskich spotkaniach, nawet pomijając fakt, że w międzyczasie była przerwa reprezentacyjna. To oczywiście coś znaczy, bo ostatnio zrobiliśmy postępy, ale musimy to potwierdzić we wtorkowym starciu. Obie drużyny mają ten sam cel, chcą awansować do kolejnej rundy, z tą drobną różnicą, że Sevilla gra u siebie. To sprawia, że ten mecz jest wyjątkowy, zupełnie inny od tych, które do tej pory rozegraliśmy w obecnym sezonie - powiedział Juergen Klopp, menadżer Liverpoolu.

Press Association/x-news

Drużyna prowadzona przez Kloppa, po słabszym październiku powoli wraca na właściwe tory. W Premier League wygrała trzy spotkania z rzędu, w każdym zdobywając minimum trzy gole. Motorem napędowym "The Reds" jest Mohamed Salah, który w obecnym sezonie w osiemnastu meczach zdobył czternaście goli, dokładając do tego cztery asysty.

W Hiszpanii Liverpool będzie musiał radzić sobie bez Joela Matipa. Do zespołu powoli wraca Adam Lallana, jednak jego występ w Sevilli jest mało prawdopodobny. Eduardo Berizzo zaś nie będzie mógł skorzystać z Daniela Carrico i Nicolasa Parejy.

Liga Mistrzów: kto wygra mecz Sevilla - Liverpool?

Mecz Sevilla - Liverpool. Przewidywane składy:

Sevilla: Rico - Escudero, Kjaer, Lenglet, Corchia - Nzonzi, Pizarro, Navas, Banega, Sarabia - Ben Yedder

Liverpool: Karius - Joe Gomez, Matip, Lovren, Moreno - Can, Henderson, Wijnaldum, Salah, Coutinho, Firmino,

Mecz Sevilla - Liverpool TRANSMISJA TV

Spotkanie Sevilli z Liverpoolem pokaże CANAL+ od godziny 20:40. Mecz skomentuje duet Piotr Laboga – Rafał Nahorny. W internecie mecz będzie można obejrzeć na platformie CANAL+ Sport Online.