Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Legionovia Legionowo

2

Legionovia Legionowo

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Mecz nie powalił na kolana. Siarka wygrywa z Legionovią 2:1. Końcówka meczu była emocjonująca, ale to gospodarze kończą mecz zwycięscy.

• Koniec! Siarka wygrywa z Legionovią 2:1!

• Ostatnia zmiana w Siarce, z boiska schodzi Daniel Koczon, w jego miejsce Tomasz Przewoźnik.

• Lekka kopanina. Goście się spieszą, gospodarze chcą grać na czas.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Kolejna zmiana w Siarce, Hubert Tomalski opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Krzysztof Suchecki.

• Koczon z powrotem na murawie.

• Na murawie leży Daniel Koczon, potrzebna pomoc medyków.

• Sporo walki, ożywiły się trybuny. Zaczyna się robić ciekawie.

• Dośrodkowanie z rogu, w polu karnym Siarki najwyżej wyskoczył Bajat, ale główkuje obok.

• Zmiana w Siarce, Grzegorz Płatek zmienia Michała Żebrakowskiego.

• Strzał Krotofila z blisko 40 metrów, ale bardzo niecelny.

• Kontra Siarki. Kapitalna gra Czyżyckiego, wypuścił na lewej Tomalskiego, ale ten źle dogrywał do środka i złapał bramkarz!

• Jeszcze jedna zmiana w ekipie gości, Patryk Koziara schodzi z placu gry, a w jego miejsce Sebastian Milewski.

• Składna akcja Siarki, ale dogranie Czyżyckiego wybite na rzut rożny. Z tego z kolei nic nie wynikło.

• Jovanović! Miał okazję, oddał strzał, ale po rykoszecie piłka poza linią!

• Zmiana w drużynie Siarki, Krzysztof Ropski opuszcza boisko, a w jego miejsce Mateusz Czyżycki.

• Prosta strata Grzelaka, ale goście nadal mają piłkę po szybkim odbiorze.

• Korner dla Legionovii po dobrym wybiciu spod nóg Jovanovicia. Wrzutka i blisko!! Główkował Krotofil i minimalnie obok!!

• Szybka kontra gości, dośrodkowanie z lewej strony, akcję zamykał Wodecki który zdobył kontaktową bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! 2:1!! MARCIN WODECKI!

• I druga zmiana, za Mateusza Kwiatkowskiego wchodzi Ivan Jovanović.

• Zmiana w drużynie Legionovii, za Krystiana Wójcika wchodzi Paweł Garyga

• Kiks Madejskiego, piłkę przejął Żebrakowski, a golkiper Legionovii znalazł się około 25 metrów od własnej bramki. Napastnik Siarki nie lobował jednak, a pewnie ominął bramkarza gości i skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! ŻEBRAKOWSKI I 2:0!!

• Ładny strzał Grzesika, ale broni Madejski!

• Szybciutka kontra gospodarzy, ale Tomalski niedokładnie dogrywa. Chwilę później faul Żebrakowskiego i żółtko.

• Ależ kiks Dybowskiego! Wybił piłkę prosto pod nogi Madeńskiego, ale ten nie zdołał wykorzystać szansy!

• Wrzutka Koczona, skakał Żebrakowski, ale główkuje nad bramką!

• Od razu zmiana, Arkadiusz Madeński zmienia Ernesta Dzięcioła.

• Piłkarze z powrotem na murawie, zaczynamy drugą odsłonę!

• Koniec pierwszej połowy. Siarka prowadzi z Legionovią 1:0!

• Szybka kontra Siarki, Koczon popędził z piłką w kierunku bramki, trochę wyrzucił swym podaniem Żebrakowskiego. Ten jednak nawinął obrońcę i oddał strzał, ale broni Madejski.

• Arbiter doliczył 1 minutę.

• Ropski postraszył Bajata, ten nie ryzykował i wybił w aut.

• Siadło tempo tego meczu. Walka głównie w środku pola.

• Żółta kartka dla Wójcika za dyskusje z arbitrem.

• Dobra akcja Żebrakowskiego, który dobrze zakręcił na kilku metrach Bajata, ale źle zagrał do Ropskiego i piłka w rękach Madejskiego.

• Kutarba na spalonym. Siarka przejęła inicjatywę po dobrym początku gości.

• Ładna akcja Siarki. Stefanik na prawo do Koczona, ten popędził w stronę linii końcowej, dograł do środka, ale szczupakiem na korner wybił Bajat.

• Moment nieczystej gry, sporo fauli.

• Ładna akcja Legionovii, zagranie na lewo do wbiegającego Kutarby, ale ten, cytując klasyka, postraszył gołębie na dachu.

• Koczon ramię w ramię z Kutarbą, wywalczył rzut rożny.

• Płonka! Dobre wycofanie do nabiegającego Płonki, ten uderzył z pierwszej piłki z około 20 metrów, ale obok!

• Ciekawa sytuacja! Świetna akcja Tomalskiego na lewej flance, dośrodkował wzdłuż linii do Koczona, który uderzył, piłka odbiła się od obydwu słupków i zatrzymała się w okolicach linii bramkowej. Sędzia pokazał jednak, że gramy od środka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!! 1:0 i kto?! DANIEL KOCZON!

• Teraz z kolei akcja Żebrakowskiego na lewej flance, ale dobra interwencja Krotofila i rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Koziary wybite przez jednego z graczy Siarki, ale dosłownie "nabił" Wójcika, który huknął z pierwszej piłki, jednak nad bramką.

• Szybka kontra Legionovii, ale zakończona fiaskiem. Tylko korner.

• Kartka dla Dzięcioła, który dał się wyprzedzić Tomalskiemu i powalił go na murawę.

• Ładna, zespołowa akcja gości, zakończona strzałem Krotofila, ale broni Dybowski.

• Krótko rozegrany rzut rożny gości, Koziara zupełnie niepilnowany otrzymał piłkę na linii szesnastki, ale Stefanik dobrze blokuje.

• Grzesik faulowany przez Kwiatkowskiego przy linii środkowej.

• DYBOWSKI! Dobra klepka Kwiatkowskiego z Wodeckim zakończona strzałem tego pierwszego, ale golkiper Siarki odbija na korner!

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra i ruszyli gospodarze!

• Piłkarze opuścili już rozgrzewkę i zaraz zaczynamy.

• W znakomitej dyspozycji znajduje się ostatnio Daniel Koczon. Napastnik Siarki jest najlepszym strzelcem swego zespołu, a dodatkowo trafił aż pięciokrotnie w ostatnich 5 meczach.

• Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań obu zespołów zdecydowanie przemawia za Siarką. Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach aż czterokrotnie zgarniali komplet punktów, a goście zdołali wygrać zaledwie raz po szalonym meczu w Tarnobrzegu (3:4 dla Legionovii).

• Ostatnie 5 spotkań obu ekip to : Siarka: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka Legionovia: 3 zwycięstwa 1 remis, 1 porażka

• Dziś mamy do czynienia z pojedynkiem sąsiadów w tabeli. Gospodarze zajmują obecnie 4. lokatę, goście są o jedną pozycję niżej, mając jednak taki sam dorobek punktowy (20).

• Korzystając z chwili, serdecznie zapraszam do przeczytania zapowiedzi spotkania, która jest dostępna TUTAJ.

• Szybciutko kontrolujemy pogodę - jest chłodno, wieje lekki wiatr. Wokół sporo ciemnych chmur, niewykluczone są opady.

• Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na sobotnie popołudnie z 2. ligą! Dzisiaj hitowo zapowiadające się spotkanie 15. kolejki - Siarka Tarnobrzeg vs Legionovia Legionowo! Startujemy o 13:00!