Radomiak Radom

0

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Zapraszam na kolejne relacje na GOL24.pl!

• Wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Siarkę, która w drugiej połowie zrobiła więcej by wygrać ten mecz. Bramki jednak nie padły, mimo dwóch fantastycznych okazji po stronie gospodarzy.

• Koniec meczu! Bezbramkowy remis na inaugurację sezonu 2016/17!

• Sfrustrowany Żebrakowski fauluje Grudniewskiego. Trzeba przyznać, że napastnicy Siarki mogli nabawić się kompleksów przy obrońcy Radomiaka, który naprawdę jest szybki.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Bardzo agresywne wejście Kucharskiego, sędzia daje żółtą kartkę.

• Zmiana w Siarce, Huberta Tomalskiego zmienia Grzegorz Płatek.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości, Przemysław Śliwiński zastępuje Macieja Filipowicza.

• Sulkowski fauluje Żebrakowskiego

• Szansa dla gości, dobrą okazję do wrzutki miał Brągiel, ale jego dośrodkowanie wybija Stępień.

• Zmiana w Radomiaku, Leandro zostaje zmieniony przez Chinonso Agu.

• Dobry rajd Głaza, ale Gurzęda wybija na aut.

• Jakub Głaz zmienia Patryka Szewca.

• Na boisku lekka przepychanka. Wszystko przez to, że na boisku leży Waleńcik, a Brągiel nie chciał przerwać gry.

• Uderzenie Cupriaka, bardzo mocne, ale broni Dybowski. Chwilę później golkipera Siarki fauluje Leandro.

• Dobra wrzutka, akcję zamykał Leandro, ale nie trafił czysto w piłkę i broni Dybowski!

• Żebrakowski wszedł w ten mecz z "przytupem" - faulował na własnej połowie i Radomiak ma rzut wolny w dobrej odległości do wrzutki.

• A w Siarce Michał Żebrakowski zastępuje Daniela Koczona.

• Zmiana w obu ekipach. W Radomiaku schodzi Matthieu Yannick Bemba, w jego miejsce Marcin Gawron.

• Była szansa dla Siarki, ale Koczon w fatalny sposób podał piłkę do Tomalskiego (a w zasadzie do Kucharskiego).

• Mateusz Czyżycki zmienia Krzysztofa Sucheckiego.

• ALEŻ PARADA SZADEGO!! Kapitalna wrzutka Tomalskiego na głowę Szewca, ten świetnie chciał uderzyć w przeciwległy róg, ale golkiper Radomiaka fenomenalnie wybił na rzut rożny!

• Zmiana w drużynie z Radomia, Kamil Cupriak zastąpi Szymona Stanisławskiego.

• SŁUPEK! Wrzutka z lewej strony w pole karne, akcję zamykał Koczon, ale dobrze został przyblokowany. Duży błąd popełnił Bemba, któremu Tomalski zabrał piłkę, szybko strzelił, ale trafił w słupek!

• Blisko! Dobra wrzutka Sucheckiego, główkował Stępień, ale niecelnie!

• Gurzęda trzymał Koczona, sędzia faul odgwizdał, ale kartki nie ma.

• Strata Tomalskiego, który szybko próbował naprawić swój błąd, ale skończyło się to faulem na Filipowiczu i żółtą kartką dla zawodnika Siarki.

• Wrzutka do Tomalskiego, ale dobrze interweniuje Bemba, który nie ryzykował i wybił na aut.

• Ładnie zakręcił Tomalski, oddał strzał, ale piłka po rykoszecie wyleciała za linię końcową. Korner dla Siarki.

• Uderzenie Leandro z ponad 20 metrów, ale nad bramką i zacznie Dybowski.

• Świetna interwencja Stępnia, który walczył bark w bark ze Stanisławskim.

• Z szybkim rajdem ruszył Tomalski, ale ani na krok nie odstąpił go Grudniewski, który skutecznie przeszkadzał zawodnikowi Siarki, aż ten stracił piłkę.

• Arbiter daje znak, od środka grę wznawia Leandro. Gramy!

• Obie ekipy już na murawie, za chwilę zaczynamy drugą odsłonę.

• Bez bramek, ale nie oznacza to, że nudno. Obie ekipy miały swoje szanse, choć tych stuprocentowych zabrakło. Niemniej jednak mecz jest całkiem ciekawy i miejmy nadzieję, że w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiąże.

• Koniec pierwszej połowy, na razie bez bramek w Tarnobrzegu!

• Wrzutka Sulkowskiego, ale pewnie piąstkuje Dybowski.

• Okazja dla Radomiaka, goście wyszli kontrą 2 na 4, Stanisławski spróbował ograć jednego z defensorów, ale we wszystko wmieszał się Stefanik i wybił na korner.

• Wrzutka Filipowicza z prawej strony, ale dobrze wybija Stępień. Teraz rzut wolny dla Radomiaka, okazja do wrzutki.

• Zbyt głęboka wrzutka Stromeckiego i pewnie interweniuje Szady, ściągając piłkę z głowy Tomalskiego.

• Żółta kartka dla Sucheckiego za faul w środku pola.

• Kolejna znakomita okazja Siarki - Szewc bardzo dobrze zagrał do środka do Tomalskiego, ale ten zamiast strzelać próbował przyjmować, pogubił się i stracił.

• Świetna, ryzykowna interwencja Waleńcika, który wślizgiem w polu karnym wybił piłkę spod nóg Leandro. Faulu nie było, a Radomiak ma korner.

• Ależ błąd teraz defensorów Siarki! A w zasadzie nieporozumienie. Dośrodkowanie z lewej strony wybijać chcieli zarówno Stępień jak i Suchecki. Niewiele by brakło, a piłkę jak na tacy otrzymał by Stanisławski. Na szczęście Siarkowców, piłkę złapał Dybowski.

• Ładna akcja Siarki zakończona strzałem Koczona, ale bez kłopotów broni Szady.

• Ojoj, było blisko! Rzut wolny dla Radomiaka, wrzucał piłkę Filipowicz, a bardzo blisko zamknięcia tego zagrania byli zarówno Kucharski jak i Leandro, ale finalnie i jednemu i drugiemu brakło centymetrów by musnąć piłkę!

• Świetnie o piłkę powalczył Dawidowicz, Stefanik posłał długą piłkę do wychodzącego Stromeckiego, ale odrobinę za mocno.

• Była szansa na dobrą okazję, ale Koczon bardzo przesadził z siłą przy zagraniu do Szewca i od bramki rozpocznie Szady.

• Po pewnych problemach z policją, kibice gości powoli pojawiają się na swoim sektorze.

• DYBOWSKI! Świetna akcja Radomiaka zakończona dobrym strzałem Filipowicza, ale golkiper Siarki koniuszkami palców sparował piłkę, która leciała pod poprzeczkę!

• Cóż za szansa dla Siarki! Najpierw wydawało się, że złą piłkę posłał Koczon, ale Tomalski świetnie o nią powalczył i opłaciło się, bo przejął ją w polu karnym. Mógł strzelać, ale zdecydował się na odegranie do Dawidowicza, a później to można powiedzieć jedno - przekombinowali i stracili.

• Oj gorąco się teraz zrobiło. Z kontrą popędził Tomalski, powalił go Bemba co rozwścieczyło tarnobrzeską publikę. Sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Ładna akcja Siarki zakończona płaskim zagraniem do środka pola karnego, ale wybijają goście i ruszają z szybką kontrą, która kończy się rzutem rożnym.

• Ładna akcja gości, z lewej dośrodkowywał Sulkowski, akcję zamykał Kucharski, ale dobrze ustawiony Dybowski pewnie łapie piłkę.

• Brągiel ładnie rozegrał futbolówkę na lewą stronę, ale późniejsze dośrodkowanie dobrze wybite przez tarnobrzeskich defensorów..

• Sytuacyjna piłka i uderzenie Stanisławskiego, ale bardzo złe. Od bramki Dybowski.

• Sporo walki teraz w środkowej strefie boiska, trochę ostrej gry i arbiter w końcu użył gwizdka.

• Kibice z Radomia dotarli już pod stadion Siarki i za moment zameldują się na trybunach.

• Bardzo dobry wślizg Grudniewskiego, który wybił piłkę spod nóg Sucheckiego.

• Brągiel popisał się ładnym rajdem na lewej stronie, ale dobrze przyblokowany stracił piłkę i od bramki zacznie Dybowski.

• Pierwsza akcja Siarki, ale po ciekawej kombinacji podań na spalonym Patryk Szewc.

• Pierwszy gwizdek arbitra, od środka zaczynają gospodarze!

• Piłkarze Siarki dziś w strojach zielono-czarnych, goście natomiast na biało.

• Z głośników rozbrzmiewa już "Eye of the tiger", a zatem piłkarze pojawiają się na murawie!

• Na trybunach m.in. były trener Siarki Tarnobrzeg - Tomasz Tułacz oraz prezes Radomiaka - Sławomir Stempniewski.

• W nowym sezonie "mała" zmiana na tarnobrzeskim stadionie. Szatnie dla piłkarzy nie znajdują się już w hali obok stadionu, ale pod trybuną główną :-)

• Warto przypomnieć sobie, jak w ostatnich latach obie ekipy inaugurowały rozgrywki.

Siarka: - 0:3 ze Stalą Rzeszów (P) - 2:1 z Rozwojem Katowice (W) - 3:0 z Puszczą Niepołomice (W)

Radomiak: - 3:0 z Garbarnią Kraków (W) - 3:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (W) - 0:0 ze Zniczem Pruszków

• W składzie Radomiaka dwóch piłkarzy, którzy jeszcze niedawno grali w Tarnobrzegu - Bartosz Sulkowski oraz Kamil Kościelny.

• W poprzednim sezonie w obu meczach zdecydowanie lepiej wypadli goście. Radomiak w obu meczach zaaplikował Siarce po 4 bramki, piłkarze z Tarnobrzega odpowiedzieli jedynie dwoma trafieniami w meczu u siebie. 3 lata temu sytuacja była zgoła odwrotna. To Siarka odprawiła Radomiaka 4:0 w meczu wyjazdowym, oraz wygrała 2:1 u siebie.

• Piłkarze obu ekip już w intensywnej rozgrzewce, więc ja zaproszę do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, która jest dostępna TUTAJ.

• Standardowo szybka kontrola pogody - jest słonecznie, ciepło, momentami aż gorąco. Wieje lekki wiatr, więc powinien on nieco pomagać.

• Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Piłkarze Siarki i Radomiaka zainaugurują dziś nowy drugoligowy sezon. Początek spotkania o 17:00!