Śląsk Wrocław 1 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Śląsk Wrocław

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Byliśmy świadkami ciekawego spotkania. Termalica pokazała charakter i pomimo niekorzystnego wyniku odwróciła losy tego spotkania. Podopieczni Mariusza Rumaka w pierwszej połowie grali dobrze, ale w drugiej części spotkania plany wrocławian pokrzyżowała czerwona kartka Goncalvesa. Termalica jest liderem ekstraklasy, a Śląsk nadal nie potrafi zwyciężyć w tym sezonie na własnym stadionie. Czy to koniec Mariusza Rumaka w Śląsku?

• Koniec spotkania. Termalica zwycięża 2:1 ze Śląskiem Wrocław i na tę chwilę podopieczni trenera Michniewicza są liderami ekstraklasy!

• Słabe dośrodkowanie Misaka z rzutu wolnego.

• Rzut wolny dla Termaliki blisko pola karnego Śląska. Faulował Pawelec.

• Do II połowy spotkania zostały doliczone 3. minuty.

• Śląsk zaciekle próbuje wyrównać, ale Termalika bardzo mądrze się broni.

• Morioka i Idzik próbowali zagrozić bramce Pilarza, ale ich próby zostały powstrzymane przez obrońców.

• Termalika bardzo mądrze się broni na własnej połowie i oddala zagrożenie spod swojej bramki.

• Śląsk szuka bramki wyrównującej. Zespół wysoko się ustawia na połowie gości i presuje.

• Morioka oddał strzał, ale minimalnie się pomylił i piłka przeleciała obok bramki.

• Termalica uspokaja grę i próbuje dokładnie rozgrywać na swojej połowie.

• Pawelec ukarany żółtym kartonikiem za faul.

• W Termalice Misak zastępuje Stefanika.

• Łukasz Madej zastępuje Alvarinho.

• Zmiany w obu zespołach.

• Rzut rożny dla gości.

• Termalika gra bardzo spokojnie, a Śląsk próbuje wysoko napierać.

• Na ten moment Termalika jest liderem ekstraklasy!!!

• Kolejna zmiana w zespole Termaliki. Boisko opuszcza strzelec bramki Wojciech Kędziora, a na murawę wbiega Dawid Nowak.

• Żółta kartka dla Plevy.

• Strzał z dystansu Morioki! Z pewnymi problemami, ale łapie te uderzenie Grzegorz Pilarz!.

• Na dzisiejsze spotkaniu przybyło niespełna 8 tys. kibiców, a więc to bardzo słaba frekwencja.

• Śląsk ma duży problemy z utrzymaniem się przy piłce, to Termalika narzuca warunki gry i próbuje zdobyć 3 bramkę.

• Piłkarze Śląska muszą się otworzyć, a więc możemy być jeszcze świadkami bramek w tym spotkaniu!

• Czy Śląsk zdoła wyrównać?

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się Mariusz Pawełek, a do futbolówki dopadł Kornel Osyra, która wpakował piłkę do pustej bramki!

• Goooool dla Termaliki!!! Ależ błąd Pawełka!!! Strzelcem gola Kornel Osyra!!!

• Bartłomiej Babiarz opuszcza murawę, a na boisku pojawia się najlepszy strzelec Termaliki w tym sezonie - Vladislav Gutkovskis.

• Faulowany Kędziora.

• Kolejny rzut rożny dla Śląska.

• Guilherme blokuje dośrodkowanie Dankowskiego i mamy rzut rożny dla Śląska.

• Śląsk gra bardzo zachowawczo, a Termalika napiera. Bardzo dobre dośrodkowanie Guilherme, ale strzał Gergela bardzo niecelny.

• Zmiana w zespole Śląska. Boisko opuszcza Stjepanović a na murawie melduje się Mariusz Idzik.

• Termalika ruszyła do przodu.

• Goncalves brzydko sfaulował Guilherme i zasłużenie otrzymał drugi żółty kartonik. Bezmyślne zachowanie piłkarza Śląska.

• Druga żółta kartka za Goncalvesa. Śląsk będzie kończył te spotkanie w dziesiątkę!

• Na drugą połowę oba zespoły wybiegły bez zmian.

• Zaczynamy drugą połowę.

• W równoległym spotkaniu ekstraklasy Cracovia po pierwszej połowie prowadzi 3:0 z Koroną Kielce!

• Po I połowie spotkania mamy zasłużony dla obu drużyn rezultat. Gra była bardzo wyrównana i byliśmy świadkami walki w środku pola.

• Pan Mariusz Złotek kończy I połowę spotkania.

• Do I połowy została doliczona jedna minuta.

• Korner dla Śląska.

• Rzut wolny dla Śląska z prawej strony boiska.

• Bramka Termaliki podziałała na Śląsk, który próbuje zaatakować.

• Pawełek nie wyczuł zamiarów Kędziory i rzucił się w drugi róg! Termalika dążyła do bramki i się doczekała. Zasłużony wynik.

• Kedziora pewnie pokonuje Pawełka z rzutu karnego! Mamy remis! 1:1!!!

• Rzut karny dla Termaliki! Pawelec fauluje Kędziorę!!!

• Bardzo dobra klepka piłkarzy Śląska.

• Rzut różny dla Termaliki. Słaba ta centra Guilherme i piłka ląduje w rękach Pawełka.

• Termalika szuka okazji do zdobycia gola. Goncalves ukarany żółtą kartką za faul na Babiarzu.

• Kupczak ucierpiał po starciu w powietrzu. Potrzebna była pomoc medyczna, ale już gra jest kontynuowana.

• Dośrodkowanie Guilherme z rzutu rożnego na głowę Kupczaka. Kupczak strzelil prosto w środek bramki Pawełka, który nie miał żadnych problemów z interwencją.

• Dobra próba piłkarzy Śląska, ale na spalonym złapany Kamil Biliński. To była okazja bramkowa!

• Termalica napiera, ale obrońcy Śląska grają bardzo czujnie i odpowiedzialnie.

• Dobry kontratak Śląska! Morioka biegł piłką dobre kilkadziesiąt metrów i oddał strzał na bramkę Pilarza! Pilarz popisał się bardzo dobrą interwencją!

• Cały czas przy piłce podopieczni Michniewicza.

• Po stracie bramki piłkarze Termaliki od razu ruszyli do przodu i próbują zagrozić bramce Śląska.

• Fryc niefortunnie przecina podanie Morioki w polu karnymi mamy 1:0 dla Śląska!

• Goool dla Śląska!!! Samobójcze trafienie Fryca!!!

• Nieudane dośrodkowanie Śląska z rzutu wolnego.

• Faul Guilherme. Brazylijczyk otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzał Romana Gergela, ale to była bardzo nieudana próba. Piłką ląduje wysoko nad poprzeczką.

• W posiadaniu piłki piłkarze Śląska, którzy wymieniają podania raz z lewej raz z prawej strony.

• Duża nerwowość w grze obu zespołów, czego efektem są niedokładne podania.

• Dużo walki w środku pola, ale to Termalika lepiej operuje futbolówka.

• Goncalves faulowany. Z rzutu wolnego Śląsk.

• Jak na razie to podopieczni trenera Michniewicza są groźniejsi i konkretniejsi.

• Termalika próbuje rozgrywać piłkę w środku pola.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Babiarza. Strzelał głową Kornel Osyra, ale posłał piłkę nad bramką Pawełka.

• Roman Gergel faulowany na lewym skrzydle blisko pola karnego. Mamy rzut wolny.

• Śląsk w posiadaniu piłki. Podopieczeni Mariusza Rumaka próbują przebić się przez defensywę gości.

• Dobre dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony, ale Morioka nie zdołał przeciąć piłki i od bramki rozpocznie Pilarz.

• Jak na razie groźniejsi piłkarze z Niecieczy. Dobry wrzut z autu w pole karne Śląska, ale Mariusz Pawelec wyjaśnia tę sytuację.

• Przy piłce Termalika, która stara się rozegrać atak pozycyjny.

• Rzut rożny dla Słoni.

• Śląsk przejął piłkę i próbuje z prawej strony.

• Rozpoczyna Termalika.

• Składy obu zespołów. Trener Czesław Michniewicz zaskoczył. W pierwszym składzie Słoników zobaczymy Wojciecha Kędziorę, a na ławce rezerwowych zasiądzie najlepszy strzelec Termaliki - Vladislav Gutkovskis.

• Do pierwszego gwizdka pozostało 20. minut. Zachęcam Państwa do przeczytania przedmeczowej zapowiedzi. http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/mecz-slask-wroclaw-brukbet-termalica-online-gdzie-ogladac-w-telewizji-transmisja-tv-na-zywo,10693401/

• Śląsk Wrocław ostatni raz zwyciężył w lidze 26 sierpnia. Podopieczni Mariusza Rumaka bardzo liczą na ligowe przełamanie i pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie. Obecnie Śląsk Wrocław jest jedynym zespołem w ekstraklasie, który w tym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa na swoim stadionie!

• Tak prezentuje się skład Śląska Wrocław na mecz z Termalicą.

• Troszkę statystyk. Najlepszym strzelcem Termaliki w tym sezonie jest Vladislav Gutkovskis (5 bramek), a w barwach Śląska najskuteczniejszym zawodnikiem jest Japończyk Ryota Morioka (3 bramki).

• Dotychczas oba zespoły rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Piłkarze Śląska dwukrotnie pokonali Termalikę, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Czy w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy z Niecieczy odniosą pierwsze ligowe zwycięstwo ze Śląskiem?

• Termalica gra w tym sezonie bardzo imponująco. Po 10 kolejkach popularne „Słoniki” zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli, natomiast Śląsk gra bardzo nierówno i znajduje się na 10 pozycji z jedenastoma oczkami na koncie.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rozpocznie się już za około 40 minut.