Śląsk Wrocław

2

Cracovia

2

• KONIEC MECZU! 2:2! Niesamowite emocje dzisiaj we Wrocławiu. Obie drużyny muszą podzielić się punktami.

• Dąbrowski strzela i GOL!!!

• Rzut karny dla Cracovii!!!

• Żółta kartka dla Kamenara za grę na czas.

• Vestenicky strzela i było blisko wyrównania, ale Kamenar strąca piłkę!

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Kontratak Śląska, ale przerwany faulem Jendriska na Alvarinho i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Zmiana w Cracovii. Steblecki wchodzi za Cetnarskiego.

• Zmiana w Śląsku Wrocław. Schodzi Mervo, wchodzi Riera. Mervo schodzi z powodu urazu.

• Brzyski dośrodkowuj na pole karne w stronę Covilo. Ale gracz Cracovii nie przejmuje piłki. Wydaje się, że sędzia nie zauważył także przewinienia ze strony Kokoszki, który pociągał za koszulkę Covilo.

• Zmiana w drużynie Śląska. Schodzi Grajciar, wchodzi Stjepanović.

• Dośrodkowanie na pole karne Śląska, lekkie zamieszanie, strzał Vestenickiego, ale zbyt lekko i zbyt prosto na świetnie broniącego dzisiaj Kamenara.

• Covilo uderza po dośrodkowaniu głową i minimalnie nad bramką przelatuje piłka!

• Tomasz Brzyski uderza z ostrego kąta, ale obok bramki strzela obrońca Cracovii.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Piątek, wchodzi Vestenicky.

• Dwie wyśmienite interwencje Kamenara! Cracovia blisko wyrównania po dwóch strzałach w polu karnym!

• Augusto z dystansu, ale broni to uderzenie Sandomierski.

• Kibice przyjezdnych przez chwilę dali o sobie znać swoim dopingiem i próbują jeszcze na to ostatnie 20 minut podbudować swoją drużynę.

• GOOOL! COVILO! Strzela w swoim stylu uderzeniem głową po dośrodkowaniu Wójcickiego.

• Wójcicki dośrodkowuje, ale wybijają piłkę obrońcy Śląska

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Biliński, wchodzi Mervo.

• Morioka świetnie ograł rywali w polu karnym i zagrał do Grajciara, który pewnym uderzeniem trafia do siatki po raz drugi w dzisiejszym meczu.

• GOL! 2:0 GRAJCIAR!

• Cracovia poszła z kontratakiem, ale Wójcicki zostaje sfaulowany przez Dvaliego i ten dostaje żółtą kartkę.

• Trener Jacek Zieliński podpowiada z ławki swoim zawodnikom wymownym gestem, aby spokojnie rozgrywali piłkę.

• Grajciar zagrywał do Bilińskiego na pole karne, ten strzela, ale broni Sandomierski! Poza tym chorągiewka sędziego liniowego była w górze, a więc na spalonym był zawodnik Śląska.

• Po połowie regulaminowego czasu z boiska zszedł Szczepaniak, a wszedł Jendrisek.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY! Rozpoczęli piłkarze Cracovii.

• Koniec pierwszej części gry. Druga już za kwadrans. Mecz wyrównany, ale Cracovii brakuje - jak zawsze w wyjazdowych spotkaniach - skuteczności.

• Brzyski dośrodkowuje, Wójcicki strzela głową, ale nieczyste to zagranie i od bramki rozpocznie Kamenar.

• Znowu Kamenar świetnie broni. Cetnarski uderza głową po dośrodkowaniu, ale bramkarz Śląska wyłapuje piłkę!

• Kokoszka otrzymał dobrą piłkę z rzutu rożnego, ale fatalne przyjęcie piłkarza Śląska! To mogła być bramka.

• Covilo otrzymuje górne podanie na pole karne ze środka, uderza głową, ale nad bramką szybuje futbolówka.

• Strzał Piątka zza pola karnego, ale broni Kamenar! Cracovia nabrała wiatru w żagle, Śląsk zszedł trochę do obrony.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego ze strony Cracovii i Covilo bliski strzelenia wyrównującej bramki głową!

• Ależ teraz błędy w obronie Cracovii, Śląsk blisko przejęcia piłki w polu karnym rywali. "Pasy" ewidentnie sobie nie radzą w ostatnich minutach.

• Szczepaniak strzela zza pola karnego, ale piłka przelatuje obok słupka i od bramki rozpocznie golkiper Śląska.

• Wójcicki podaje górą na pole karne do Covilo, ale gracz Cracovii przegrał walkę o piłkę.

• Budziński strzela po podaniu Piątka, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Dankowski wypatrzył Moriokę w polu karnym, posłał piłkę w jego stronę, ale minimalnie za mocne było to zagranie.

• Zamieszanie w polu karnym Sandomierskiego po dośrodkowaniu gospodarzy, ale ostatecznie niebezpieczeństwo zostaje oddalone.

• Cracovia jak na razie bardzo gubi się w sferze obronnej i traci piłki w głupi sposób tracąc szansę na wyprowadzenie gry.

• Szansa na kontrę dla Cracovii, Budziński zagrywał do przodu do Piątka, ale ten nie odczytał zamiaru kolegi i traci piłkę.

• Przed chwilą Cracovia zagroziła rywalom, a kilka sekund poźniej Alvarinho posłał niezłe dośrodkowanie na pole karne gości. Mecz się "rozbujał", piłkarze z Krakowa widocznie polepszyli swoją grę po stracie gola, a Wrocławianie polują na błąd w obronie rywali..

• Znowu kontra gospodarzy, Morioka próbował zagrać do przodu, ale Polczak świetnie zablokował to podanie.

• Po rzucie rożnym dla gości Śląsk poszedł z kontrą. Morioka zagrał na wolne pole do Grajciara, a ten oddał strzał z dystansu pokonując bramkarza Cracovii.

• GOOOL!!! Grajciar 1:0!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego ze strony Śląska, ale Sandomierski pewnie piąstkuje i oddala zagrożenie.

• Augusto dośrodkowuje na pole karne Cracovii, ale obrońcy gości wybijają tę piłkę.

• POCZĄTEK MECZU! Pierwszy gwizdek arbitra i ze środka rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław!

• Rezerwowi zawodnicy obu drużyn

Śląsk Wrocław: Madej, Pawelec, Pawełek, Mervo, Riera, Roman, Stjepanović.

Cracovia: Deleu, Jendrisek, Steblecki, Stępniowski, Vestenicky, Wołąkiewicz, Wdowiak.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Cracovia. Czy gospodarze poprawią swoją sytuację w lidze przed własną publicznością, a może to goście zdobędą pierwszy komplet punktów na wyjeździe w obecnym sezonie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznamy za niecałe pół godziny w trakcie spotkania, kiedy piłkarze obu drużyn wyjdą na murawę stadionu we Wrocławiu.