Stal Mielec

0

Chojniczanka Chojnice

1

• Po serii siedmiu remisów z rzędu Chojniczanka Chojnice wreszcie wygrała. W Mielcu ze Stalą, która kapitalnie punktuje po przyjściu trenera Zbigniewa Smółki, zwyciężyła 1:0. Bramkę zdobył Paweł Zawistowski. To pierwsze zwycięstwo za kadencji Piotra Gruszki. Lider zostaje zatem tam, gdzie był na koniec jesieni.

• Koniec meczu! Chojniczanka wygrywa w Mielcu 1:0!

• Żółta kartkę obejrzał Dorian Buczek.

• Znowu blisko gola dla Stali! Po dośrodkowaniu z prawej strony niewiele zabrakło, by piłkę do własnej bramki wpakował Piotr Kieruzel.

• Sędzia dostrzegł zagranie ręką Michała Markowskiego. Rzut wolny dla Stali. Będzie dobra okazja.

• Aż sześć minut doliczył Sebastian Jarzębak do drugiej połowy.

• Łukasz Budziłek kapitalnie broni! Tym razem celną główką popisał się Aleksandar Kolew.

• Było blisko! Strzelał Krzysztof Drzazga, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za Kamila Radulja wchodzi Robert Sulewski.

• Michał Markowski obejrzał żółtą kartkę. Faulował Kolewa.

• Karolis Chvedukas zmienił strzelca gola Pawła Zawistowskiego.

• Łukasz Budziłek pokazał, że ma problem ze zdrowiem. Musiał ucierpieć w poprzedniej akcji.

• Ależ okazja gospodarzy! Aleksandar Kolew znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Łukaszem Budziłkiem! I minimalnie się pomylił.

• I Dorian Buczek zastąpił Piotra Marcińca.

• Podwójna zmiana w drużynie Stali. Piotr Głowacki wszedł za Szymona Sobczaka.

• Bartłomiej Niedziela zastąpił Jakuba Biskupa.

• Świetny kontratak Stali! Szymon Sobczak wyłożył piłkę Krzysztofowi Drzazdze, a ten trafia w poprzeczkę!

• Paweł Zawistowski uderzył z rzutu wolnego ponad murem. Chybił minimalnie!

• Żółta kartka dla Wasila Panajotowa, który faulował Łukasza Kosakiewicza. Rzut wolny dla gości.

• Znowu przerwa w grze. Ponownie uraz głowy. Tym razem Tomasza Mikołajczaka.

• Kamil Radulj huknął ponad poprzeczką!

• Akcja Wasila Panajotowa, po której okazji do strzału z pola karnego szukał Szymon Sobczak Gracz gospodarzy został jednak zaatakowany przez trzech defensorów gości.

• Chwila przerwy w grze. Piotr Marciniec potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Tomasz Mikołajczak obejrzał żółty kartonik.

• Bardzo nieprzyjemny strzał Wasila Panajotowa. Z dużym trudem interweniował Łukasz Budziłek, który odbił futbolówkę przed siebie.

• Pierwsza zmiana w ekipie Chojniczanki. W miejsce Irakliego Meschii na boisku pojawił się Andrzej Rybski.

• Strzał Meschii zza szesnastki. Bramkarz Stali odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Krystian Getinger przechwycił piłkę na lewym skrzydle, blisko pola karnego. Mocno strzelił z ostrego kąta. Z problemami obronił Łukasz Budziłek.

• Stal od razu zabrała się za odrabianie strat. Kamil Radulj główkował po dośrodkowaniu Krystiana Getingera.

• Gwizdek Sebastiana Jarzębaka! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy. Stal przegrywa z Chojniczanką 0:1.

• Żółtą kartką ukarany został Irakli Meschia.

• Arbiter przedłużył pierwszą część spotkania o trzy minuty.

• I jeszcze raz Stal w natarciu! Szymon Sobczak uderzał z pola karnego, ale w środek bramki. Broni Budziłek.

• Po błędzie obrony Chojniczanki dogodną sytuację miał Szymon Sobczak. Chciał lobować Budziłka, ale przeszkodził mu obrońca.

• Sebastian Zalepa faulem przerwał kontratak gości.

• Silne uderzenie zza pola karnego Krystiana Getingera. Łukasz Budziłek paruje piłkę na korner.

• Krzysztof Drzazga otrzymał kapitalne podanie od Szymona Sobczaka. Wypożyczony z Wisły piłkarz oddał dwa strzały, tym drugim obił słupek.

• Żółta kartka dla Rafała Grzelaka. Gracz gości ostro potraktował Kolewa.

• Paweł Zawistowski wrócił na boisko i od razu brał udział w kontrataku Chojniczanki.

• Paweł Zawistowski, na którego głowie pojawiła się krew, jest opatrywany poza boiskiem.

• Paweł Zawistowski wyskoczył najwyżej do dośrodkowanej piłki i strzałem głową pokonał Tomasza Liberę! Strzelec gola ucierpiał w tej sytuacji.

• GOOOOOOOL! PAWEŁ ZAWISTOWSKI

• Kamil Radulj obejrzał pierwszy żółty kartonik w tym spotkaniu.

• Łukasz Kosakiewicz odegrał piłkę do swojego bramkarza. Zawodnicy Stali protestowali domagając się rzutu karnego, gdyż ich zdaniem Kosakiewicz zagrywał ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

• Śmiała decyzja o strzale z dystansu Szymona Sobczaka. Futbolówka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

• Sebastian Zalepa przerwał akcję ofensywną gości. Futbolówkę rozgrywali między sobą Irakli Meschia i Tomasz Mikołajczak.

• Ucierpiał w powietrznym starciu Kamil Radulj. Chwila przerwy w grze.

• Jak to nie wpadło? Szymon Sobczak wystawił w polu karnym piłkę Aleksandyrowi Kolewowi, a ten przestrzelił w stuprocentowej sytuacji!

• Piłka w pole karne od Łukasza Kosakiewicza w kierunku Jakuba Biskupa, ale w porę podanie gracza gości przeciął defensor Stali.

• Ostre wejście w nogi Irakliego Meschii. Fatalnie z rzutu wolnego dogrywał Rafał Grzelak.

• Ależ mieli sytuacja piłkarze Stali! Kamil Radulj dość przypadkowo otrzymał piłkę tuż za polem karnym Chojniczanki. Mierzył przy słupku, ale minimalnie się pomylił!

• Jakub Biskup zszedł do środka i silnie uderzył lewą nogą. W bramce pewnie interweniował Tomasz Libera.

• Szymon Sobczak wystawił piłkę na 17. metr do Kamila Radulja. Zawodnik Stali uderzył po ziemi, ale prosto w środek.

• Jeszcze jeden atak Chojniczanki. Skuteczna interwencja Sebastiana Zalepy uratowała gospodarzy.

• Po rzucie rożnym główkował Jacek Podgórski. Uderzenie niecelne.

• Od pierwszych minut atak pozycyjny Chojniczanki

• Rozpoczynamy to spotkanie!

• Rezerwowi Chojniczanki Chojnice: 24. Maciej Gostomski, 2. Marcin Biernat, 27. Karolis Chvedukas, 16. Hieronim Gierszewski, 20. Patryk Mikita, 10. Andrzej Rybski, 19. Bartłomiej Niedziela

• Rezerwowi Stali Mielec: 1. Marek Kozioł, 4. Robert Sulewski, 5. Boris Milekić, 13. Przemysław Lech, 14. Piotr Głowacki, 15. Arkadiusz Górka, 18. Dorian Buczek

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, punktualnie o 20:45 rozpoczniemy relację live ze spotkania Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice . Wyjściowe jedenastki obu zespołów już znamy, a za chwilę przedstawimy ławki rezerwowych.