Bytovia Bytów

2

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w GOL24!

• Koniec spotkania. Stal uratowała remis z Bytovią!

• Celnie na bramkę Tomasza Libery uderzył Sebastian Kamiński, ale golkiper sparował piłkę!

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. W miejsce Roberta Mandrysza na boisku zameldował się Michał Rzuchowski.

• Silnie uderzył zza szesnastki na bramkę Bytovii Jakub Żubrowski. Pomylił się bardzo nieznacznie.

• Arbiter przedłużył spotkanie aż o pięć minut.

• Krystian Getinger miał trochę miejsca na lewej stronie. Świetnie wrzucił piłkę na głowę Szymona Sobczaka, który celnie uderzył nie dając szans Gerardowi Bieszczadowi.

• GOOOOOL! SZYMON SOBCZAK!

• Piłka na lewą stronę do Krystiana Getingera. Zawodnik gospodarzy popełnił bardzo prosty błąd techniczny i mielczanie stracili futbolówkę.

• Jakub Żubrowski sfaulował Artura Formelę. Nie będzie drugiej żółtej kartki dla zawodnika gospodarzy, na co z pewnością oczekiwał Formela.

• Jakub Żubrowski podał do Szymona Sobczak, ten kąśliwie uderzył po ziemi tuż przy słupku. Gerard Bieszczad odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Krzysztof Bąk zmienił Kamila Wacławczyka.

• Szymon Sobczak próbował dośrodkować w pole karne, ale Artur Formela zablokował to zagranie.

• Dośrodkowanie Krystiana Getingera. W dość trudnej sytuacji uderzał Szymon Sobczak. Próba gracza gospodarzy nieudana.

• Chwycił piłkę Artur Formela, który chciał nie dopuścić do szybkiego wybicia futbolówki z autu przez zawodnika gospodarzy. Arbiter pokazał jednak żółtą kartkę zdziwionemu Robertowi Sulewskiemu.

• Sebastian Łętocha zgrywał do Kamila Radulja. Ten znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną. Od bramki rozpocznie Bieszczad.

• Rzut wolny dla gości z około 35 metrów. Mocno, ale bardzo niecelnie uderzał Sebastian Kamiński.

• Rzut rożny dla Stali. Dośrodkowanie Kamila Radulja do Michała Bierzało. Obrońca Stali strącił piłkę, ale bez większych problemów wyłapał ją Gerard Bieszczad.

• Uderzał Kamil Wacławczyk, ale bardzo słabo. Nie mógł mieć problemów z tym strzałem Tomasza Libera, bo piłka ledwo dotoczyła się do jego bramki.

• Michał Bierzało wszedł na boisko w miejsce Sebastiana Zalepy.

• Kamil Radulj zagrał na prawą stronę do Szymona Sobczaka. Ten silnie uderzył po bliższym rogu bramkarza. Interweniował golkiper Bytovii, a futbolówka trafiła jeszcze w słupek!

• Zmiana w zespole gości. Jakub Bąk zastąpił Marka Opałacza.

• Robert Mandrysz silnie uderzył z około 13 metrów. Świetnie w bramce spisał się Tomasz Libera. Znakomita obrona trudnego strzału.

• Żółtą kartkę obejrzał Jakub Żubrowski. Kapitan Stali faulował Bartłomieja Poczobuta.

• Piotr Głowacki wszedł w miejsce Mateusza Cholewiaka.

• Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Sebastian Łętocha zastąpił Tomasza Prejsa.

• Idealne podanie z lewej strony do Roberta Mandrysza. Pomocnik Bytovii świetnie zamknął akcję i celnym strzałem pokonał Tomasza Liberę.

• GOOOOOOL! ROBERT MANDRYSZ!

• Kamil Radulj nieźle dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony. Obrońca Bytovii wybił piłkę prosto pod nogi Mateusza Cholewiaka, ale jego zagranie zostało zablokowane.

• Kontratak Stali Mielec. Mateusz Cholewiak miał piłkę na prawej flance. Wrzucał w szesnastkę, ale dobrze interweniował Łukasz Wróbel. Trener Janusz Białek miał pretensję do swojego zawodnika za sposób w jaki rozegrał akcję. Szkoleniowiec krzyknął do Cholewiaka: "Czemu nie jedziesz sam?"

• Marek Opałacz ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebna jest interwencja masażystów.

• Sebastian Kamiński wymienił futbolówkę z Kamilem Wacławczykiem. Ten pierwszy chciał wrzucić piłkę w pole karne, ale zrobił to fatalnie.

• Robert Mandrysz dokładnie przerzucił piłkę do Sebastiana Kamińskiego. Ten nie najgorzej przyjął futbolówkę, ale przegrał pojedynek z Krystianem Getingerem.

• Robert Sulewski dograł w szesnastkę, ale bez problemów futbolówkę złapał Gerard Bieszczad.

• Długa piłka na Szymona Sobczaka. Wychodzący na dobrą pozycję zawodnik gospodarzy został sfaulowany, ale arbiter oszczędził defensora Bytovii i nie pokazał mu żółtej kartki.

• Piłkarze gości rozpoczęli drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stal Mielec remisuje z Bytovią Bytów 1:1.

• Rzut rożny dla gości. Robert Sulewski wybija futbolówkę daleko poza pole karne.

• Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• Po rzucie rożnym futbolówka trafiła pod nogi Kamila Radulja. Zawodnik gospodarzy zachował spokój i silnie uderzył po poprzeczkę! Bieszczad był bez szans.

• GOOOOOOL! KAMIL RADULJ!

• Ależ to była okazja! Piotr Marciniec kombinacyjnie rozegrał piłkę z Szymonem Sobczakiem. Ten drugi huknął w poprzeczkę!

• Marek Opałacz ruszył lewą stroną i zszedł do środka. Minął obrońcę gospodarzy i zdecydował się na strzał, ale piłka została zablokowana przez defensora Stali.

• Żółta kartka dla Martina Cseha za pociąganie za koszulkę rywala.

• Zawodnicy gości starają się kontrolować mecz. Bytowianie wymieniają wiele podań, a gospodarze biegają za piłką.

• Spokojnie, po ziemi grali w ataku pozycyjnym zawodnicy Bytovii. Strata piłki, ale kontratak gospodarzy zakończył się bardzo niedokładnym zagraniem.

• Znakomity kontratak Stali. Z prawego skrzydła piłkę otrzymał Szymon Sobczak, miał przed sobą jedynie Gerarda Bieszczada, ale uderzył zbyt lekko i golkiper zdołał odbić futbolówkę.

• Świetna prostopadła piłka do Sebastiana Kamińskiego. Ten lekko trącił ją i wydawało się, że futbolówka wtoczy się do bramki, ale trafiła w słupek!

• Żołta kartka dla Bartłomieja Poczobuta.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła do Mateusza Cholewiaka. Zawodnik Stali mocno huknął lewą nogą z półwoleja, ale futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony. Do piłki wyskoczył pozostawiony bez opieki Robert Mandrysz i umieścił ją w siatce. Tomasz Libera rzucił się w stronę lecącej do bramki futbolówki, ale nie zdołał jej sięgnąć.

• Prawym skrzydłem atakował Łukasz Wróbel. Dośrodkował w pole karne w kierunku Janusza Surdykowskiego, ale obrońca Stali wybił piłkę. Ta trafiła pod nogi zawodnika Bytovii, ale jego dogranie w szesnastkę znowu było niedokładne.

• Kamil Radulj ostro wszedł wślizgiem w nogi Jakuba Serafina. Zdecydowanie powinna być żółta kartka dla gracza Stali.

• Piłkarze Stali zdecydowali się poszanować piłkę. Wymianę podań zakończyło niedokładne długie podanie w kierunku Mateusza Cholewiaka.

• Nie było większego zagrożenia po rzucie rożnym dla Stali. Futbolówka znalazła się w rękawicach Gerarda Bieszczada.

• Mateusz Cholewiak pociągnął z piłką lewym skrzydłem. Chciał dograć do jednego z partnerów w pole karne, ale skutecznie interweniował dobrze ustawiony obrońca Bytovii.

• Piłkarze Bytovii mieli rzut rożny, ale futbolówka niezbyt dokładnie została posłana na dalszy słupek. Akcję gości zakończył Artur Formela niecelnym strzałem z półwoleja.

• Jakub Serafin wygrał na prawym skrzydle pojedynek z obrońcą Stali, wycofał piłkę do Sebastiana Kamińskiego. Ten jednak odchylił się podczas uderzenia i piłka minęła cel.

• Rzut wolny dla Bytovii. Wolno zmierzająca w kierunku bramki piłkę po rykoszecie pewnie wyłapał Tomasz Libera.

• Łukasz Wróbel strzelał z ponad 20 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Libery.

• Piłka na lewe skrzydło Szymona Sobczaka, ale piłkarz gospodarzy był na pozycji spalonej.

• Od razu odpowiedź Bytovii. Do sytuacji strzeleckiej doszedł Artur Formela. Piłkę po uderzeniu zawodnika gości złapał Tomasz Libera

• Świetne prostopadłe podanie do wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Cholewiaka. Tym razem zawodnik gospodarzy oddał strzał, ale w pojedynku jeden na jeden lepszy był Bieszczad.

• Kamil Radulj krótkim podaniem po ziemi obsłużył będącego w polu karnym Mateusza Cholewiaka. Pomocnik Stali zbyt długo układał futbolówkę na nodze i stracił piłkę.

• Piłkarze gospodarzy wykonywali dwa rzuty rożne, ale nie stworzyli po nich zagrożenia pod bramką Gerarda Bieszczada.

• Bardzo dobra piłka na prawe skrzydło do Tomasza Prejsa. Zawodnik Stali dogrywał w pole karne, ale obrońca Bytovii wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek sędziego Gąsiorowskiego. Od środka rozpoczęli zawodnicy Stali!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

• Bojowe nastroje są w obozie bytowian, którzy mają na koncie dwa zwycięstwa i marzą o kolejnej pełnej puli. Wczoraj bytowska drużyna trenowała na stadionie w Mielcu.

• Ostatnia porażka z Olimpią w Grudziądzu 1:3 zepchnęła Stal Mielec na czternaste miejsce w tabeli. Podopieczni doświadczonego szkoleniowca Janusza Białka mają na koncie tylko 3 punkty (3 remisy). Tak więc Stal nie poznała jeszcze smaku zwycięstwa w sezonie 2016/2017 i dlatego ma na to wielki apetyt.

• Rezerwowi Bytovia: Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Jakub Bąk, Mario Cieślik, Mateusz Klichowicz, Omar Monterde Villaescusa, Michał Rzuchowski

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Stal: Marek Kozioł, Sebastian Szczepański, Michał Bierzało, Przemysław Lech, Piotr Głowacki, Dorian Buczek, Sebastian Łętocha

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 5. kolejki 1. ligi, w którym Stal Mielec zmierzy się z Drutex-Bytovią Bytów. Po czterech kolejkach gospodarze zajmują 14. miejsce, a bytowianie plasują się na szóstej pozycji.