• Adrian Liberacki został złapany na spalonym.

• Piotr Klepczarek został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Patryk Kun oddał strzał, ale trafił prosto w bramkarza Stali.

• Zmiana, plac gry opuszcza Igor Biedrzycki, w jego miejsce pojawia się Łukasz Suchocki.

• Arkadiusz Czarnecki głową uderzał na bramkę Stali, ale Marek Kozioł nie dał się zaskoczyc.

• Mateusz Cholewiak został ukarany żółtą kartką.

• Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, zastąpi go Marcel Ziemiann.

• Zmiana w Stomilu, Paweł Głowacki schodzi, zastąpi go Wiktor Biedrzycki.

• Tsubasa Nishi został ukarany żółtą kartką.

• Jarosław Ratajczak został ukarany żółtą kartką.

• Cholewiak zdecydował się na oddanie strzału sprzed linii pola karnego, Leszczyński obronił.

• Kolejna zmiana w Stali, Ze Lucas pojawi się za Piotra Głowackiego.

• Groźny strzał Rafała Kujawy, Marek Kozioł po raz kolejny świetnie interweniuje!

• Pierwsza zmiana w Stali, boisko opuszcza Grzegorz Fonfara, zastąpi go Kamil Radulj.

• Łukasz Jegliński ucierpiał w starciu z rywalem i musiał na chwilę opuścic plac gry. Po kilku minutach wrócił jednak na murawę.

• Krzysztof Szewczyk nieczysto trafił w piłkę, w efekcie strzał w jego wykonaniu pozostawiał wiele do życzenia.

• Po dośrodkowaniu Krystiana Getingera futbolówka opuściła plac gry.

• Kolejne niecelne uderzenie po stronie Stomilu, tym razem w wykonaniu Patryka Kuna.

• Tsubasa Nishi dośrodkowywał, ale Jarosław Ratajczak niecelnie uderzał na bramkę Stali.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stal Mielec bezbramkowo remisuje ze Stomilem Olsztyn.

• Arkadiusz Czarnecki został ukarany żółtą kartką.

• Michał Bierzało został ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Cholewiak został złapany na spalonym.

• Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

• Dobre dośrodkowanie Pawła Głowackiego, ale do piłki nie zdołał dopasc Mateusz Cholewiak.

• Niedokładne dośrodkowanie Igora Biedrzyckiego.

• Szymon Sobczak długo prowadził futbolówkę, ale nie zdołał oddac strzału i stracił ją na rzecz rywali.

• Szymon Sobczak został złapany na spalonym.

• Niewiele zabrakło, a Szymon Sobczak znalazłby się w niemal stuprocentowej sytuacji na strzelenie gola.

• Nieudanie dośrodkowywał najpierw Jarosław Ratajczak, a później Tsubasa Nishi.

• Słaby strzał w wykonaniu Łukasza Jeglińskiego, piłkę pewnie wyłapał Marek Kozioł.

• Wielki pech Pawła Głowackiego, po jego strzale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Stali.

• Ostatnie minuty to dobra gra ofensywna w wykonaniu obu drużyn. Czekamy na gole!

• Kolejna bardzo dobra akcja Stomilu! Groźny strzał na bramkę tali oddał Tsubasa Nishi, Mark Kozioł obronił.

• Patryk Kun został ukarany żółtą kartką.

• Szybka odpowiedź gospodarzy, Mateusz Cholewiak uderzał na bramkę olsztyńskiego klubu, jednak dobrą interwencją popisał się Michał Leszczyński.

• Świetna akcja Stomilu! Patryk Kun uderzał na bramkę Stali, jednak futbolówka tylko odbiła się od poprzeczki.

• Szymon Sobczak uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Mateusz Cholewiak pędził na bramkę Stomilu i próbował sforsowac defensywę olsztyńskiej drużyny. Został jednak zatrzymany przez jednego z rywali.

• Rzut wolny w wykonaniu Patryka Kuna, bez zagrożenia pod bramką Stali.

• Pierwsze minuty spotkania bardzo spokojne. Przy piłce utrzymują się teraz goście.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Stal Mielec - Stomil Olsztyn LIVE! Biało-niebieskie starcie braci

• Rezerwowi Stomilu Olsztyn: Skiba, Ziemann, Trzeciakiewicz, Biedrzycki, Śledź, Suchocki, Dziemidowicz.

• Rezerwowi Stali Mielec: Libera, Szczepański, Liberacki, Buczek, Łętocha, Lucas, Radulj.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z mecz Stal Mielec - Stomil Olsztyn!