1

• Dziękujemy wszystkim kibiców, którzy śledzili naszą relację i zapraszamy na następne!

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn wygrywa 3:1 z Bytovią Bytów!

• Uderzenie Wróbla z kilkudziesięciu metrów, ale bardzo niecelne.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Strzelca pierwszej bramki, Grzegorza Lecha zastąpił Rafał Śledź.

• Faul Suchockiego na Rzuchowskim i rzut wolny dla Bytovii.

• Blisko uderzenia głowy był Klichowicz, ale pomocnik Bytovii nie sięgnął piłki.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Dośrodkowanie Lecha, ale dośrodkowania nie zamknął Biedrzycki i od bramki rozpocznie Bieszczad.

• Rzut wolny dla gospodarzy.

• Żółta kartka dla Mario Cieślika.

• Łukasz Suchocki zmienia Patryka Kuna, który dzisiaj rozegrał dobre spotkanie.

• Słaby strzał Rzuchowskiego.

• Kolejne dośrodkowanie Bytovii ląduje w rękach Piotra Skiby.

• Wacławczyk ładnie zauważył Rzuchowskiego, ale dobrą interwencją popisał się Skiba.

• Schodzi strzelec trzeciej bramki - Krzysztof Szewczyk, a w jego miejsce pojawia się Wiktor Biedrzycki.

• Słabe dośrodkowanie Wacławczyka.

• Czarnecki fauluje Bąka i rzut wolny dla Bytovii.

• Faul Michała Efira.

• Kolejne dośrodkowanie Bytovii w pole karne Stomilu i ponownie radzą z nim sobie obrońcy Stomilu.

• Ostatnia zmiana u gości. Jakub Bąk za Omara Monterde.

• Mandrysz uderza, ale piłkę zablokował Klepczarek i mamy rzut rożny dla Bytovii.

• Efir za Surdykowskiego.

• Kolejna interwencja Bieszczada! Na uderzenie zdecydował się Szewczyk, ale jak struna wyciągnął się Bieszczad i sparował piłkę na rzut rożny.

• Głupi faul Kamińskiego, który w niegroźnej akcji sfaulował od tyłu pomocnika Stomilu.

• Świetny strzał z dystansu Jeglińskiego i było bardzo blisko gola dla Stomilu!

• Faul Łukasza Wróbla i mamy żółtą kartkę. Wróbel nie zagra w kolejnym spotkaniu, a będzie to mecz z obecny liderem - GKS-em Katowice.

• Strzał Monterde trafił w mur i mamy rzut z autu dla gości z Bytowa.

• Faul gospodarzy i okazja dla Bytovii.

• Dośrodkowanie w pole karne Stomilu, ale piłkę wybił Lech.

• Na strzał zdecydował się Mandrysz, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Strzał Szewczyka zablokowany. Młody napastnik Stomilu nie dostrzegł Nishiego, który był niepilnowany i mógł wyjść na sam na sam z Bieszczadem.

• Rzuchowski za Bąka. Ofensywna zmiana trenera Kafarskiego, który daje wyraźny sygnał, że Bytovia musi mocno zaatakować.

• Wacławczyk strzela minimalnie obok bramki. Było groźnie pod bramką Stomilu.

• Indywidualna akcja Surdykowskiego, ale powstrzymał go Czarnecki.

• Gorąco pod bramką Stomilu! Klichowicz uprzedził Skibę, ale Klepczarek wybił piłkę na rzut z autu.

• Kamiński oddał niecelny strzał na bramkę Stomilu.

• Monterde sfaulowany przez Ziemanna. Rzut wolny dla Bytovii.

• Bardzo prosta strata Cieślika i rzut z autu dla Stomilu.

• Cseh powstrzymał Nishiego.

• Rzut rożny dla Bytovii, ale Cieślik faulował rywala.

• Słabiutko w drugiej połowie wygląda Bytovia.

• Strzał Lecha wylądował na słupku, ale najprzytomniejszy w polu karnym był Krzysztof Szewczyk, który podwyższył prowadzenie Stomilu. Z 0:1 do 3:1!

• GOOOLLL! Pierwsza bramka w tym sezonie Krzysztofa Szewczyka!

• Przejęcie piłki przez Ratajczaka, który dośrodkował w pole karne, ale zrobił to niedokładnie i piłkę złapał Bieszczad.

• Kolejna strata piłki Kamińskiego. To nie jest dobry mecz zawodnika Bytovii.

• Kun uderza z dystansu, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Faul Kamila Wacławczyka na środku boiska i rzut wolny dla Stomilu.

• Kolejna strata Bytovii, ale dobrą interwencją popisał się Wróbel, który przerwał akcję Stomilu.

• Kolejny rzut rożny dla Stomilu - po błędzie Bieszczada.

• Obrońcy Bytovii wybili piłkę, która jak bumerang wróciła w pole karne, ale na kolejny rzut rożny sparował ją Bieszczad.

• Indywidualna akcja Nishiego i mamy kolejny rzut rożny dla Stomilu.

• Stomil mocno rozpoczyna drugą połowę meczu. Bytovia wygląda na drużynę, która została w szatni..

• Ależ zakotłowało się w polu karnym gości i Wróbel daleko wybija piłkę.

• Patryk Kun strzela z rzutu wolnego, ale świetna interwencja Bieszczada ratuje Bytovię!

• Faul Krzysztofa Bąka. Rzut wolny dla Stomilu.

• Początek II połowy

• Bramka do szatni Stomilu! Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

• GOOOLLL! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Tsubasy Nishiego wykorzystał Jegliński i wyprowadził Stomil na prowdzenie!

• Duże szczęście Bytovii! Świetna interwencja Wróbla, który zablokował piłkę zmierzającą do bramki.

• To mogła być bramka dla Bytovii! Świetne podanie Wacławczyka do Klichowicza, który za mocno wypuścił sobie piłkę i uprzedził go Skiba.

• Piłkę przejął Wróbel, który błyskawicznie zagrał długą piłkę do Klichowicza, ale szybszy był Skiba i przejął piłkę.

• Dopiero teraz na stadion weszli kibice Bytovii Bytów.

• Ręka Klichowicza i rzut wolny dla Bytovii.

• Uderzenie z dystansu Jeglińskiego, ale dobra interwencją popisał się Bieszczad

• Faulowany został Monterde i rzut wolny dla Bytovii.

• Monterde dośrodkował z rzutu wolnego, ale jeden z zawodników faulował obrońce Stomilu i grę wznowi Skiba.

• Błąd Nishiego, po którym Jegliński sfaulował Surdykowskiego.

• Monterde zbyt mocno zagrał do Wacławczyka, a była to dobra okazja do kontrataku dla gości.

• Żółtą kartką ukarany Patryk Kun.

• Nishi dograł do Kuna, Kun do Szewczyka i niewiele brakło, aby napastnik Stomilu wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

• Dobra interwencja Krzysztofa Bąka, który powstrzymał kolejny atak Stomilu.

• Duże zamieszanie w polu karnym Stomilu, w którym najlepiej odnalazł się były zawodnik Korony Kielce i uderzył obok bezradnego Bieszczada. Mamy remis!

• GOOOLLL! Bramkę zdobył Grzegorz Lech!

• Kun łatwo ograł Kamińskiego, który sfaulował skrzydłowego Stomilu.

• Zgranie Surdykowskiego do Klichowicza, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Bytovia nie potrafi utrzymać się przy piłce. Dobry fragment gospodarzy z Olsztyna, którzy zdominowali gości.

• Nishi uderzył nad bramką.

• Faul Cieślika na Jeglińskim i sędzia odgwizdał faul. 20 metrów do bramki Bytovii. Dobra okazja dla Stomilu.

• Omar Monterde wybił piłkę na rzut rożny.

• Kamiński zablokował dośrodkowanie Ratajczaka.

• Dużo niedokładności mamy w dzisiejszym spotkaniu. Teraz kolejne nieudane zagranie Mandrysza.

• Przy piłce nie utrzymał się Janusz Surdykowski i piłka trafiła do Skiby.

• Bąk zagrał długą piłkę do Surdykowskiego, ale goście stracili piłkę.

• Nishi uderzył z dystansu i piłka minimalnie minęła bramkę. To mógł być wyrównujący gol!

• Kun dograł do Lecha, ale akcję przerwał Mandrysz. Rzut z autu dla Stomilu

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Klichowicz.

• Patryk Kun dośrodkował z rzutu rożnego, ale świetna interwencja Bieszczada uratowała Bytovię od straty bramki.

• Ziemann uderzył na bramkę Bytovii, ale dobrze broni Bieszczad.

• Próba wypuszczenia Klichowicza sam na sam z bramkarze, ale dobrze rozczytał to Klepczarek i zatrzymał akcję Bytovii.

• Akcja Stomilu, wrzutka w pole karne, ale Cseh interweniuje i wybija piłkę głową.

• Rzut rożny dla Bytovii po akcji Klichowicza. Nie przyniósł jednak zagrożenia.

• Bardzo groźnie zaatakował Stomil Olsztyn! Mogło być 1:1. Szewczyk jednak uderzył ponad bramką!

• Rzut wolny dla Stomilu, ale Kun uderzył bardzo niecelnie.

• Akcja Stomilu, dośrodkowanie w pole karne i Kun zdołał oddać strzał głową. Bieszczad pewnie interweniował.

• Bytovia domagała się rzutu karnego po domniemanym faulu na Klichowiczu, jednak sędzia nie zareagował.

• Nishi oddał strzał na bramkę Bytovii, ale został zablokowany.

• Po stracie Cseha okazję miał Stomil, ale Monterde zapobiegł zagrożeniu.

• Padł na murawę Bąk, sugeruje że był faulowany. Po chwili jednak wstaje, a od autu Stomil.

• Wróbel wyczekał Skibę, kiedy bramkarz rzucił się, oddał strzał w przeciwnym kierunku. Pewne wykonanie jedenastki.

• Goool! Łukasz Wróbel uderza na bramkę Skiby i mamy 1:0!

• Rzut karny dla Bytovii! Ręka w polu karnym gracza Stomilu!

• Spokojny początek spotkania. Jak na razie obie ekipy nie stwarzają zagrożenia pod bramkami.

• Rzut wolny na własnej połowie dla Bytovii. Klepczarek wznawia grę.

• Atak Bytovii. Kamiński z prawej strony zagrywa jednak niedokładnie.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Stomilu. Gramy!

• W rytm muzyki na boisko wychodzą już zawodnicy obu ekip. Za moment początek spotkania.

• Stomilowi punkty są bardzo potrzebne, bo w przypadku porażki może po tej kolejce wylądować w strefie spadkowej. Obecnie znajduje się na pozycji barażowej. Bytovia z kolei walczy o zbliżenie się do podium tabeli.

• Rezerwowi Drutex-Bytovii: Michał Szromnik, Marek Opałacz, Wojciech Wilczyński, Michał Rzuchowski, Juliusz Letniowski, Jakub Bąk, Michał Efir

• Rezerwowi Stomilu: Michał Leszczyński, Wojciech Dziemidowicz, Igor Biedrzycki, Wiktor Biedrzycki, Rafał Śledź, Karol Żwir, Łukasz Suchocki

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego sobotniego spotkania 1 ligi. Stomil Olsztyn podejmuje Drutex-Bytovię Bytów.