Stomil Olsztyn

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Ostatni gwizdek arbitra i koniec spotkania. Stomil bezbramkowo zremisował przed własną publicznością z Sandecją Nowy Sącz. Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje na portalu GOL24.pl.

• Na koniec spotkania swoją szansę miał Małkowski, lecz piłka o metr minęła prawy słupek.

• Arbiter dolicza 3 minuty!

• Maciej Korzym mógł dostać piłkę meczową od swojego partnera, jednak Bartłomiej Kasprzak podał mu zbyt mocno i niecelnie.

• Kun zdecydował się na bezpośredni strzał. W ostatniej chwili przy krótkim słupku dobrze obronił to Radliński!

• Kolejna kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią został Michał Szeliga. Mamy rzut wolny dla Stomilu na wysokości 10 metra.

• Suchocki może pluć sobie w brodę. Chwilę po wejściu mógł zostać bohaterem zdobywając gola dającego prowadzenie. Po dośrodkowaniu Ratajczaka skrzydłowy Stomilu uderzył piłkę głową, a ta minimalnie minęła lewy słupek Radlińskiego!

• Trzecia zmiana w Stomilu. Tsubasę Nishiego zmienia Łukasz Suchocki.

• Zasłonięty za murem Leszczyński zdołał obronić uderzenie Szeligi. Rzut rożny dla gości.

• Jegliński za dyskusję z arbitrem został ukarany żółtą kartką.

• Rafał Śledź zmienia Krzysztofa Szewczyka, zatem mamy zmianę młodzieżowca w Dumie Warmii.

• Dośrodkowanie Kuna trafiło pod nogi Szewczyka. Młodzieżowiec wywalczył kolejny korner.

• Kun na lewym skrzydle poślizgnął się, wstał, opanował piłkę i wywalczył rzut rożny.

• Plac gry opuszcza Wojciech Trochim. Ostatnią zmianą Radosława Mroczkowskiego jest postawienie na Filipa Piszczka.

• Za faul na Kunie kartką upomniany został Kuban.

• Radliński piąstkuje dośrodkowanie Kuna. Piłka nadal w posiadaniu Stomilu.

• Kun został sfaulowany na wysokości pola karnego rywali.

• Boisko opuszcza Rafał Kujawa, a melduje się Tomasz Zahorski.

• Stomil świetnie wyprowadził kontratak, jednak w finalizacji akcji zawiódł Szewczyk. Młodzieżowiec oddał kiepski strzał.

• Czyżby Stomil wzmacniał siłę ognia? Prawdopodobnie na boisku pojawi się Tomasz Zahorski.

• Kolejna akcja gości. Podanie Gałeckiego w polu karnym Stomilu zostało skutecznie zablokowane.

• Goście próbowali zaatakować, jednak Korzym znajdował się na pozycji spalonej.

• Michał Szeliga zmienia Adriana Danka. To druga zmiana w zespole przyjezdnych.

• Przy skutecznej interwencji urazu doznał Ziemann.

• Radosław Mroczkowski przygotowuje drugą roszadę w składzie.

• Strata futbolówki przez Biedrzyckiego w centralnej części boiska na szczęście zakończyła się bez katastrofalnych skutków dla zespołu gospodarzy.

• Wełnicki uderza piłkę po zagraniu głową w sam środek bramki! Jak to nie wpadło?!

• Ratajczak po wyrzucie z autu wywalczył korner.

• To powinno być 1:0 dla Stomilu! Nishi z lewego skrzydła zgrał piłkę w pole karne Radlińskiego, jednak z piłką minął się Szewczyk. Z rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

• Ofensywny atak Ratajczaka powstrzymała... kałuża.

• Za brzydki faul na jednym z zawodników gości żółtą kartką został ukarany Igor Biedrzycki.

• Klepczarek wybija wślizgiem poza boisko piłkę po dograniu w szesnastkę przez Danka.

• Radliński przejechał się po kałuży i skutecznie zainterweniował przed zmierzającym do futbolówki Japończykiem.

• Maciej Małkowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak w tym strzale zabrakło siły i precyzji. Piłka w rękawicach Leszczyńskiego.

• Zmiana stron, gwizdek arbitra i Stomil rozpoczyna drugą połowę!

• Arbiter Jarzębiak kończy pierwszą część spotkania. W Olsztynie jak na razie bezbramkowy remis, jednak emocji nie brakuje. Swoją nową odsłonę pokazał Stomil, który nie cofnął się, nie czekał z atakami do drugiej połowy, lecz zaatakował już od pierwszego gwizdka. Nowosądeczanie mięli także dwie niezłe sytuacje na zdobycie bramki, jednak świetnie w bramce dysponowany jest dziś Michał Leszczyński. Wracamy po przerwie.

• Arbiter dolicza 1 minutę do pierwszej części spotkania.

• Goście wybijają.

• Mateusz Bartków sfaulował Rafała Kujawę, za co został upomniany żółtym kartonikiem. Niezła sytuacja dla Dumy Warmii, aby objąć prowadzenie. Rzut wolny dla Stomilu na wysokości 5 metra.

• Stomil mógł przed końcem pierwszej połowy objąć prowadzenie. Kun niezłym dryblingiem wdarł się w szesnastkę gości, lecz podanie zostało przerwane przez dobrze interweniującego Radlińskiego.

• Po dośrodkowaniu prawego obrońcy Sandecji Korzym był bliski zdobycia gola po uderzeniu głową! Z problemami obronił Leszczyński!

• Boisko opuszcza Sebastian Leszczak. Na płycie murawy melduje się Bartłomiej Kasprzak.

• Szykuje się pierwsza zmiana w zespole gości. Do wejścia przygotowuje się Bartłomiej Kasprzak.

• Szewczyk dogrywał z lewego skrzydła w pole karne gości, jednak Nishi nie przejął podania.

• Nishi minimalnie chyba! Piłka o włos minęła prawy słupek Radlińskiego. Gości musieli odetchnąć z ulgą.

• Ziemann zbyt mocno posłał piłkę w pole karne przeciwnika. Futbolówka poszybowała poza plac boiska.

• Szewczyk nieczysto próbował odebrać piłkę Małkowskiego. Arbiter dyktuje stały fragment dla biało-czarnych.

• Niezły rajd Ratajczaka został powstrzymany w szesnastce gości przez Barana.

• Cudowne uderzenie Kuna z 25 metra w same okienko bramki, jednak kapitanie w ostatniej chwili swój zespół uratował Radliński!

• Szewczyk nabija piłką zawodnika rywali i zyskuje dla swojego zespołu kolejny korner.

• Pressing gości spowodował utratę piłki przez biało-niebieskich. Sandecja wykona rzut z autu.

• Kiepskie zakończenie akcji w polu karnym przez Gałeckiego. Od bramki rozpocznie Leszczyński.

• Kujawa stracił piłkę i powstrzymał kontrę faulując Gałeckiego. Arbiter upomina napastnika Dumy Warmii żółtą kartką.

• Rzut rożny dla Stomilu Olsztyn.

• Jegliński nieregulaminowo powstrzymał kontratak gości na środku boiska. Sędzia podyktował stały fragment dla Bianconerich.

• Ziemann dośrodkowywał futbolówkę Kunowi, jednak nowosądeczanie wybijają ją na kolejny rzut rożny.

• Słabe dośrodkowanie Kujawy zostało wybite przez obronę.

• Mamy rzut wolny dla Stomilu z okolic 30 metra.

• Ziemann podał do wbiegającego w pole karne Jeglińskiego, lecz "Igła" został przyblokowany przez Kubana i piłka opuściła plac boiska.

• Kujawa skutecznie został zdetronizowany na lewej flance, jednak to nadal gospodarze są w posiadaniu piłki.

• Piłka po miszmaszu w polu karnym trafia pod nogi Korzyma. Strzał napastnika Sandecji został skutecznie powstrzymany przez obrońców.

• Przepiękne uderzenie Leszczaka z okolic 20 metra i kapitalna interwencja Leszczyńskiego. Mamy kolejny korner.

• Pierwsza ofensywna akcja biało-czarnych. Dogranie Kubana zostało zablokowane. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego rozpoczną z rzutu rożnego.

• Dośrodkowanie Nishiego piąstkuje Radliński. Goście próbują kontrataku.

• Stomil z minuty na minutę przejmuje inicjatywę. Mamy kolejny zablokowany strzał, tym razem Nishiego.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Piłkę próbował uderzać Wełnicki, lecz nie poradził sobie z dośrodkowaniem.

• Seria niecelnych podań obu zespołów w centralnej części boiska.

• Kun dogrywał z prawego skrzydła w szesnastkę gości w kierunku Kujawy, jednak podanie zostało przecięte.

• Ziemann został sfaulowany przez Kubana. Sędzia dyktuje rzut wolny.

• Gołym okiem widać, że stan murawy nie będzie w dzisiejszym spotkaniu sprzymierzeńcem obu ekip. Futbolówka płata zawodnikom figla. Raz hamuje, raz przyspiesza.

• Leszczyński wybiega przed własne pole karne i głową wybija piłkę poza boczną linię boiska.

• Pierwsza obecność piłkarzy Stomilu pod bramką rywali zakończyła się niecelnym podaniem Szewczyka do Kuna. Futbolówka ponownie jest w posiadaniu zespołu gości.

• Ziemann przechwycił piłkę w środku pola i wycofał ją do swojego bramkarza.

• Korzym do Trochima i to goście rozpoczynają spotkanie!

• Bohaterowie dzisiejszego spektaklu już są na murawie. Stomil dzisiaj rozegra spotkanie wyjątkowo w wyjazdowym granatowym trykocie. Przyjezdni ubrani w biało-czarne trykoty.

• Olsztyńska maskotka "Stomilek" eskortuje kapitana biało-niebieskich parasolką, gdyż w Olsztynie ponownie zaczęło padać.

• Piłkarze Sandecji zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni.

• Trybuna kryta powoli zaczyna się wypełniać. Póki co kibiców gości na horyzoncie nie widać.

• Skład Sandecji: Radliński, Bartków, Danek, Piter-Bućko, Baran, Kuban, Gałecki, Leszczak, Małkowski, Torchim, Korzym. Rezerwowi: Gliwa, Kasprzak, Nowak, Piszczek, Maślanka, Szeliga, Smoleń.

• Skład Stomilu: Leszczyński, Ziemann, Klepczarek, Wełnicki, Ratajczak, Jegliński, I. Biedrzycki, Nishi, Kun, Szewczyk, Kujawa. Rezerwowi: Skiba, Trzeciakiewicz, Żwir, Suchocki, Zahorski, Dziemidowicz, Śledź.

• Piłkarze obu zespołów już na rozgrzewce. Pierwsi na placu boiska pojawili się bramkarze przyjezdnych.

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie, gdzie sobotnie zmagania na pierwszoligowych boiskach zainauguruje mecz miejscowego Stomilu z Sandecją Nowy Sącz. W stolicy Warmii wyjątkowo godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra przestało padać, jednakże obfite opady w ciągu tygodnia spowodowały, że boisko jest totalnie przesiąknięte. Kto lepiej spisze się w niekorzystnych warunkach? Początek meczu już o 14:00. Relację dla Państwa poprowadzi Bartosz Urban.