• Jesus Rueda dostaje żółtą kartkę.

• Schodzi Mickael Pote, wchodzi Minas Antoniou.

• W liczbie celnych strzałów - 9:0!

• N'Koudou!! APOEL na kolanach!

• Igor de Camargo dostaje sygnał od sędziego i może wejść na boisko, podczas gdy Efstathios Aloneftis je opuszcza.

• Kyle Walker zastąpi kontuzjowanego Rose'a

• Sallai otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

• Danny Rose ukarany kartką

• Mauricio Pochettino zdecydował się na zmianę. Mousa Dembele wchodzi na boisko, schodzi Heung-Min Son.

• Carlao Carlao odniósł uraz

• Roland Sallai pojawił się w przerwie. Zastąpił Viniciusa.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Llorente podaje piłkę, którą w polu karnym odebrał Heung-Min Son. Ten pokonał bramkarza celnym strzałem w lewy, dolny róg!

• Llorente! Piłka uderzona płasko i Perez jest bez szans! Tottenham wychodzi na prowadzenie.

• N'Koudou w polu karnym przyjął piłkę ze stałego fragmentu gry i oddał strzał! Jeden z obrońców blokuje uderzenie.

• Aurier przejął dośrodkowanie i zrobił sobie miejsce, aby uderzyć. Obrońca oddał strzał bardzo blisko lewego słupka bramkarza!

• Zaczynamy!

• Slavko Vincic został wyznaczony do sędziowania podczas dzisiejszego meczu.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Gazzaniga, Davies, Veronghen, Walker-Peters, Dembele, Sterling, Amos

• Ławka rezerwowych gości: Alexandrou, Antoniou, De Camargo, Farias, Gudino, Merkis, Sallai

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Tottenham - APOEL! Czy "Koguty" postawią ostatni krok w stronę 1/8 finału?