4 1 połowa

Stoke City

0

• Za uwagę dziękuje Państwu Jakub Waliczek, dobrego dnia!

• Tottenham awansuje na 2 miejsce w tabeli ligowej, natomiast Stoke cały czas utrzymuje się na 10 pozycji. Świetny mecz Tottenham, a przede wszystkim Harry'ego Kane'a, który ustrzelił Hat-tricka. Fatalna postawa Stoke w defensywie, ale także piłkarze ofensywni nie popisali się w dzisiejszym meczu.

• Kończy spotkanie Jonathan Moss!

• Pierwsza żółta kartka w drużynie Spurs, którą ogląda Victor Wanyama.

• Spurs znowu w natarciu! Dele Alli przedarł się przez słabą defensywę Stoke i oddałe strzał, ale Grant broni to uderzenie.

• Ostatnia zmiana w ekipie Tottenhamu, boisko opuszcza bohater Spurs w dzisiejszym meczu Harry Kane, a w jego miejsce Koreańczyk Heung-Min Son.

• Uderzenie Kyle'a Walkera, które na rożny paruje Grant! Kolejna sytuacja Anglika, który nie potrafi się wstrzelić.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje Mark Hughes, boisko opuścił Glenn Whelan, a w jego miejsce pojawia się Amerykanin Geoff Cameron, który wraca po kontuzji do składu Stoke.

• Na White Hart Lane mijają kolejne spokojne minuty spotkania, Spurs kontroluje spotkanie, a piłkarze Stoke już chyba stracili nadzieję na strzelenie chociażby bramki honorowej.

• Kolejna akcja Spurs, udany drybling Walkera, jednak strzał do zapomnienia. Cytując klasyka: "tym strzałem postraszył gołębie na stadionie".

• Uderze Kane'a zza pola karnego, ale świetnie broni to uderzenie Lee Grant!

• Akcja drużyny Spurs, Eriksen podaje do Winksa, którego strzał po rykoszecie poleciał nad poprzeczką.

• Kolejna groźna akcja drużyny Hughes'a. Sobhi odegrał piętką do Allena i z problemami wybija piłkę Dier.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy, z boiska schodzi Jan Vertonghen, na rzecz wychowanka klubu, młodego Harry'ego Winksa.

• Szybka kontra Stoke, po prawej stronie biegł Arnautović, ale wybił piłkę Vertonghen.

• Mark Hughes nie zamierza czekać i przeprowadza kolejną zmianę, tym razem na boisku melduje się Ibrahim Afellay, a boisko opuszcza Charlie Adam.

• Pierwsza zmiana w drużynie Stoke boisko opusza Peter Crouch, a w jego miejsce pojawia się Saido Berahino

• Napór drużyny Stoke, które rozgrywa już 3 rzut rożny z rzędu.

• Dośrodkowanie piłki przez Eriksena w pole karne, jednak nie trafia w piłkę Harry Kane, który wpadł na słupek, ale podnosi się z murawy Anglik

• Spokojnie rozgrywa piłkę drużyna Pochettino. Widać, że zespół Spurs ma zdecydowaną kontrolę w meczu, i nie zamierza spieszyć się z rozgrywaniem piłki.

• Pierwsza zmiana w drużynie Spurs, boisko opuszcza Alderweireld na rzecz Kevina Wimmera. Zmiana wymuszona kontuzją Belga.

• Toby Alderweireld leży na murawie. Prawdopodobnie Belg opuści boisko!

• Wracamy na White Hart Lane, od środka zaczyna drużyna Tottenhamu!

• Już za niedługo wrócimy do północnego Londynu, zostańcie z nami!

• Gospodarze mądrze rozgrywają piłkę w środku pola, ich grę ogląda się bardzo przyjemnie. Stoke nie wykorzystuję swoich mocnych punktów przez co kompletnie nie istnieją w tym spotkaniu. Miejmy nadzieję, że "Garncarze" wezmą się w garść, żeby widowisko nie było tak jednostronne.

• Pogrom na White Hart Lane! Zdecydowana dominacja drużyny Mauricio Pochettino, która wykorzystała beznadziejną postawę Stoke w defensywie. Mark Hughes musi zamienić parę mocnych słów z piłkarzami, jeśli chce jeszcze coś zdziałać w tym spotkaniu.

• Kończy pierwszą połowę Jonathan Moss. Do przerwy Tottenham 4, Stoke 0.

• Świetnie wyszedł na pozycję Kane, który oddał piłkę młodemu Anglikowi, a ten dopełnił formalności!

• Kolejna bramka drużyny Tottenhamu, strzelcem bramki Dele Alli!

• Jonathan Moss dolicza 2 minuty do pierwszej połowy

• Dośrodkowanie piłki przez Adama, ale piłkę bez żadnego wysiłku łapie Hugo Lloris.

• Faul Petera Croucha na Benie Davisie, ale tym razem bez konsekwencji

• Natomiast Stoke kompletuje Hat-trick żółtych kartek. Tym razem ukarany Marko Arnautović

• Sprytnie rozegrany rzut wolny. Eriksen odgrywa piłkę do Kane'a, a ten strzelił z około 25 metrów, piłka odbiła się od nogi obrońcy i wpadła do siatki Granta.

• Hat-trick Harry'ego Kane'a staje się faktem!

• Spokojnie rozgrywa piłkę Totenham, który w tym meczu jest zdecydowanie lepszy.

• Po rzucie rożnym wykonanym przez Eriksena, piłka skozłowała, a Kane popisał się świetnym wolejem! Grant bez szans!

• Kolejny piękny strzał Kane'a!

• Groźna kontra drużyny Stoke, ale źle zagraną piłkę przez Adama wybija Walker

• Potężny strzał Vertonghen, który ląduje na poprzeczce. Odetchnęli z ulgą kibice Stoke City

• Kolejną żółtą kartkę pokazuje w tym meczu Moss, tym razem ukarany Charlie Adam

• Świetne zagranie Sobhiego do Croucha, ale fantastycznie broni Hugo Lloris!

• Strzał Kyle'a Walkera, ale piłka poleciała wysoko ponad bramką!

• Groźny wślizg Whelana, i pierwszą żółtą kartkę pokazuje w tym meczu Jonathan Moss

• Rzut rożny dla drużyny "Garncarzy", ale Tottenham oddala zagrożenie

• Zamieszanie w polu karnym, piłka odbiła się od Ryana Shawcrossa, a Harry Kane z zimną krwią umieszcza piłkę w siatce!

• Co za strzał Harry'ego Kane'a!

• Słabe zagranie Vertonghena i Grant łapi piłkę bez żadnych kłopotów

• Zamieszanie w polu karnym Granta ale obrońcy wyjaśniają sytuację

• Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie

• Drużyna Stoke City rozpoczyna mecz

• Trwa losowanie stron

• Piłkarze już na murawie stadionu White Hart Lane!

• Zdecydowanie największe zagrożenie ze strony gospodarzy to tercet Eriksen-Kane-Alli. Zdołali zdobyć już 31 bramek w rozgrywkach ligowych. Natomiast ze strony Stoke krwi drużynie "Kogutów" może napsuć Joe Allen, Walijczyk ma świetny przegląd pola i jest inicjatorem wielu bramkowych akcji

• Rezerwowi Stoke: Saido Berahino, Marc Muniesa, Ibrahim Afellay, Mame Biram Diouf, Geoff Cameron, Giannelli Imbula, Shay Given

• Rezerwowi Tottenhamu: Vincent Jaansen, Heung-Min Son, Michel Vorm, Kieran Trippier, Moussa Sissoko, Kevin Wimmer, Harry Winks

• Gospodarze radzą sobie świetnie na własnym stadionie. Ostatni raz przegrali na White Hart Lane na początku grudnia poprzedniego roku. Aktualnie zajmują 3 pozycję w lidze. Natomiast Stoke na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Tylko 1 zwycięstwo, i aż 13 straconych goli w 5 ostatnich spotkaniach. Drużyna Marka Hughes'a zajmuje aktualnie 10 miejsce w Premier League

• Znamy składy obu drużyn

• Witam serdecznie już za niecałą godzinę początek meczu Tottenham - Stoke ! Relację na żywo poprowadzi Jakub Waliczek !