Mecz TSG 1899 Hoffenheim – FC Liverpool ONLINE. Gdzie...

Mecz TSG 1899 Hoffenheim – FC Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 4. runda eliminacyjna
2017-08-15 20:45

TSG 1899 Hoffenheim

1

Liverpool FC

2

• Dziękujemy za dziś i już teraz zapraszamy na spotkanie rewanżowe!

• Po bardzo dobrym meczu, Liverpool pokonuje Hoffenheim i to klub z Anglii jest bliżej awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

• Kerem Demirbay zszedł z boiska i nie ukończy spotkania. Hoffenheim ostatnie chwile zagra w dziesiątkę.

• Sędzia dolicza cztery minuty.

• Marko Grujić zmienia Sadio Mane.

• Długie podanie Nordtveita do Utha, który świetnie przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i od razu oddał mocny strzał przy słupku!

• Szybka akcja gości z rozegraniem piłki pomiędzy Salahem i Sane. Ten ostatni jednak niecelnie wykańcza dobrą sytuację.

• Dobra okazja dla gospodarzy, ale kolejny raz dobrą interwencją popisuje się Mignolet!

• Piłka zagrana szybko z rzutu wolnego na środku boiska. Piłka zostaje zagrane do Milnera, który przyjmuje piłkę przy linii bocznej pola karnego i próbuje dośrodkować do wbiegającego Salaha, ale piłka po drodze ociera się o klatkę piersiową Nordtveita i wpada do bramki! Liverpool prowadzi już 2:0!

• Ostatnia korekta w składzie gospodarzy: boisko opuszcza Gnabry, a w jego miejsce Mark Uth.

• Dobry pressing gości i udało im się odebrać piłkę blisko pola karnego. Salah dostał piłkę i uderzył kolejny raz w bramkarza i tylko rzut rożny.

• Kramarić dobrze dorzuca piłkę w pole karne, ale Gnabry uderza bardzo wysoko nad bramką.

• Zmiana również w drużynie gości: w miejsce Hendersona na placu gry melduje się James Milner

• Płaskie zagranie Arnolda w pole bramkowe, ale piłkę wychwytuje Oliver Baumann.

• Żółtą kartką ukarany Alexander-Arnold za niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

• Kolejna zmiana: Amiri za Ruppa.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy: schodzi Emir Bicakcić, a w jego miejsce Havard Nordveit..

• Żółtą kartką ukarany Emre Can.

• Serge Gnabry trafia do siatki, ale sędzia prawidłowo uznaje, że zawodnik był na spalonym.

• Odbiera piłkę Mane, wbiega z nią w pole karne i dogrywa futbolówkę na piąty metr, gdzie znalazł się Roberto Firmino. Napastnik Liverpoolu trafia prosto w bramkarza i marnuje kapitalną sytuację!

• Sędzia dał znak do wznowienia meczu, ruszamy!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę i za kilka chwil arbiter rozpocznie drugą część spotkania.

• Bardzo dobre widowisko zapewniają dziś obie drużyny. Mimo dobrej gry gospodarzy, to zespół Juergena Kloppa prowadzi w tym spotkaniu. Warto przypomnieć, że Kramarić zmarnował rzut karny jeszcze przy stanie 0:0!

• Rzut rożny dla gości, do piłki najwyżej wyskakuje Lovren, ale uderza kilka centymetrów obok bramki!

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry.

• Serge Gnabry miał doskonałą sytuację, by wyrównać stan meczu! Zawodnik gospodarzy trafia jednak z bliskiej odległości wprost w bramkarza, a Sandro Wagner próbował dobić piłkę w bramkę, ale uderzył w słupek!

• Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego tuż przy lewym słupku. Alexander-Arnold nie dał szans tym strzałem bramkarzowi, który tylko przyglądał się jak piłka ląduje w siatce!

• Gol dla Liverpoolu! The Reds prowadzą na stadionie w Hoffenheim!

• Wreszcie dobra akcja Sadio Mane, który ruszył z piłką i musiał być powstrzymany faulem. Żółtą kartką ukarany Ermin Bicakcić.

• Bardzo dobra organizacja gry gospodarzy. Goście nie potrafią niczym zaskoczyć podopiecznych trenera Nagelsmanna.

• Bardzo dobrze rozgrywają futbolówkę zawodnicy Hoffenheimu. Liverpool od dłuższej chwili nie potrafi utrzymać dłużej piłki, by rozegrać akcję.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, ale Pavel Kaderabek nie potrafił dobrze uderzyć z woleja i przeniósł piłkę wysoko na bramką.

• Mecz toczony w bardzo szybkim tempie, ale na tablicy wyniku wciąż 0:0. Zawodnicy wykazują się dziś wielką ochotą do gry!

• Mohamed Salah nie trafia w sytuacji sam na sam! Uderzył minimalnie przy słupku!

• Bardzo źle wykonał jedenastkę Andrej Kramarić i uderzył piłkę prosto w Mignoleta, który bez problemu odbił ją i zapobiegł utracie gola!

• Nie ma bramki! Strzał prosto w bramkarza i wciąż 0:0!

• Rzut karny dla gospodarzy! Serge Gnabry mija Dejana Lovrena, a ten go fauluje i karny dla Hoffenheim!

• Wreszcie zawodnicy angielskiego zespołu mocniej zaatakowali i stworzyli zagrożenie pod bramką Olivera Baumanna.

• Gospodarze próbują zaskoczyć Liverpool akcja w bocznych strefach boiska, gdzie mają szybkich i dynamicznych zawodników

• Dobra akcja prawą stroną i groźne dośrodkowanie, ale dobrze interweniuje defensywa gości.

• Pierwszy gwizdek i ruszamy!

• Obie drużyny już wychodzą na boisko, a za moment usłyszymy hymn Ligi Mistrzów

• Skład Hoffenheim: Baumann - Kaderabek, Hubner, Bicakcić, Rupp - Vogt, Gnabry, Demirbay, Zuber - Kramarić, Wagner.

• Skład Liverpoolu: Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Wijnaldum, Can, Mane, Salah, Firmino.

• Już za około dwadzieścia minut rozpocznie się pierwszy mecz w historii pomiędzy tymi zespołami.

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego meczu 4. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów pomiędzy Hoffenheim a Liverpoolem.

Tomasz Pszonak

TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool LIVE! Ostatni krok ku piłkarskiemu raju

TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool LIVE! Ostatni krok ku piłkarskiemu raju ©AFP/East News

Mecz TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool ONLINE. To pierwsze spotkanie w historii pomiędzy tymi drużynami. Liverpool pragnie wrócić do piłkarskiej elity, ale zespół z Niemiec nie będzie łatwym przeciwnikiem. Dwumecz zapowiada się bardzo interesująco, a jako pierwszy w roli gospodarza wystąpi Hoffenheim.

MECZ TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool ONLINE

The Reds jadą na boisko Wieśniaków, by pokazać, że należy im się miejsce w piłkarskiej elicie. Tego samego zdania są również zawodnicy Hoffenheim, dzięki czemu pierwsze spotkanie w historii pomiędzy tymi drużynami zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Dodatkowego smaku tej rywalizacji nadaje fakt, że obie drużyny prowadzone są przez niemieckich szkoleniowców.

Trener Julian Nagelsmann ma szczęście i ma dostępnych wszystkich swoich podopiecznych, natomiast Jurgen Klopp ma małe problemy kadrowe i na pewno nie wystąpią Danny Ings i Adam Lallana. Kibice angielskiego klubu nie zobaczą również Philippe Coutinho, który jest już praktycznie zawodnikiem Barcelony.

Zawodnicy Nagelsmanna ostatnio zainaugurowali swój sezon meczem 1/32 finału Pucharu Niemiec w którym pokonali 1:0 Rot-Weiss Erfurt. Z kolei podopieczni Kloppa zremisowali 3:3 z Watfordem w pierwszej kolejce Premier League.

Który z zespołów zaliczy lepszy występ w pierwszym spotkaniu tej rywalizacji? Czy gospodarze pojadą do Anglii z zaliczką bramkową? A może to goście wrócą do kraju w lepszych nastrojach?

Jak zakończy się mecz Hoffenheim - Liverpool

NIE ZAGRAJĄ:

Liverpool: D. Ings, A. Lallana

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann - Nordtveit, Vogt, Hubner - Toljan, Demirbay, Polanski, Amiri, Schulz - Wagner, Kramaric.

Liverpool: Mignolet - Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Milner - Can, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane.

Mecz TSG 1899 Hoffenheim - Liverpool TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. Początek transmisji o 20:40. Relacja LIVE w GOL24.pl