Wigry Suwałki

2

Chrobry Głogów

2

• Nie ma dzisiaj przełamania w Suwałkach. Remis jest pocieszeniem jedynie dla Chrobrego, który dziś dwukrotnie odrabiał straty. Wigry były zespołem lepszym, zabrakło jednak koncentracji i w głupi sposób tracą 2 punkty. Ja za dziś dziękuję Państwu i zapraszam na kolejne relacje live na naszym portalu. Żegnam się, Adrian Milewski

• Nic już nie wydarzy się dziś w Suwałkach ! Koniec spotkania !
    Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 2:2

• Arbiter doliczył 4 minuty a Adamek wywalczył rzut rożny

• Akcja Chrobrego przynosi skutek ! Michalski pokonuje Salika i mamy remis !

• Goooooool !! Mamy remis w Suwałkach !

• Leży na murawie Wichtowski, zdawało się , że został przypadkowo uderzony przez jednego z rywali w twarz.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Faulował Kozaka Machaj.

• Szarżował Kozak i wywalczył rzut rożny

• Dobra akcja Kozak - Kądzior huknął w stronę bramki ten drugi ale tylko boczna siatka !

• Z tego wolnego nic nie wynikło, a po akcji Chrobrego uderzał Gołąb jednak pewnie Salik

• Rzut wolny dla Wigier. Przy piłce Damian Kądzior.

• Błyskawiczna kontra Wigier ! Augustyniak zagrywa do Kądziora ten technicznie uderza na bramkę, jednak minimalnie niecelnie.

• Przy piłce gracze Chrobrego, szukają wyrównującego gola.

• Pierwsza zmiana w Suwalskich Wigrach. Za bardzo dobrego dziś Gąske wchodzi Kozak

• Schodzi Danielak a na jego miejsce Kwiecień

• Teraz rzut wolny dla Głogowian z którego nie wiele wynikło. Od bramki Salik

• To była dobra szansa dla gospodarzy ! piłkę przy drugim słupku dostał Wichtowski ale nie zdołał jej skierować do siatki

• Rzut wolny dla Wigier a piłkę ustawia sobie Damian Kądzior !

Wigry

• Seria rzutów rożnych Chrobrego i było bardzo groźnie ! Obrońcy oddalają zagrożenie !

• Tak to dziś wygląda w Suwałkach

Wigry - Chrobry

• Druga zmiana i Kona opuszcza boisk a w jego miejsce melduje się Bednarski

• Bonecki za Machaja

• Kontra Wigier ! Było już trzech na dwóch ! Kądzior podał do Zapolnika a ten prosto w nogi bramkarza ! Zbyt długo zwlekał z tym uderzeniem Zapolnik i wydawało się, że mógł uderzać z pierwszej piłki .

• Ależ odpowiedź przyjezdnych ! Idealnie na głowę dostał podanie Machaj, który bez problemu pakuje piłkę do siatki ! Będzie jeszcze gorąco na stadionie w Suwałkach !

• Żółta kartka dla Augustyniaka.

• GOL DLA GOŚCI! MATEUSZ MACHAJ!

• Ależ ładna akcja suwalskich Wigier ! Karankiewicz zagrał na prawą stronę do Zapolnika on podał do Gąski i płaskim strzałem pokonuje Szymańskiego !

• Gooooooooooooooool !! Wigry prowadzą 2:0 !

• Ale teraz Machaj miał znakomitą szansę na gola ! Dostał doskonałe podanie po którym oddał strzał, ale Salik na posterunku ! Złapał się za głowę Mateusz Machaj !

• Rzut rożny dla Chrobrego, wykonywał go Machaj i niespodziewanie starał się wkręcić piłkę do bramki ! Mało zabrakło !

• Kamil Adamek dostał bardzo dobre podanie od Gąski jednak jego strzał zablokowany.

• Zaczynamy drugą odsłonę! Bez zmian w obu składach. Od środka Wigry!

• Jesteśmy świadkami dobrego i wyrównanego widowiska. Chrobry stara się kreować swoje akcje jednak bardzo czujni są obrońcy Wigier. Gospodarze od pierwszych minut spotkania ruszyli do ataków i już w 11 minucie Adamek trafił do siatki. Liczymy, że tempo tego meczu nie spadnie a my zobaczymy jeszcze jakieś bramki.
    Wracamy po przerwie !

• Nie mamy doliczonego czasu gry i kończymy pierwszą połowę. Wigry po golu Adamka prowadzą 1:0 z Chrobrym Głogów.

• Rzut wolny dla Chrobrego. Machaj wrzucał piłkę w pole karne, ale Karankiewicz oddala zagrożenie

• ostatnie minuty tej pierwszej połowy i nie zanosi się na to by zmienił nam się wynik

• Rzut rożny dla Wigier, wrzucał Gąska ale piłka wychodzi po za boisko.

• Niepotrzebna próba Wichtowskiego, uderzał ze środka boiska. Od bramki zacznie Szymański.

• Teraz przy piłce goście, jednak bardzo ciężko jest im przebić się w pole karne Wigier.

• Akcja Chrobrego. Machaj zagrał do Wojciechowskiego, strzelał te drugi, ale Salik nie musiał interweniować i zacznie od swojej bramki.

• I było groźnie ! Kontra zawodników Wigier, na strzał zdecydował się Zapolnik, z trudem wybronił to Szymański a dobitka Kądziora niecelna.

Pachniało golem!

• Dobra akcja Wigier, która rozwijała się dłuższy czas, podanie otrzymał Gąska ale jego strzał nieco niecelny.

• Starają się odpowiedzieć na straconego gola przyjezdni, ale jak na razie zdobywają kolejne stałe fragmenty gry. Teraz mają rzut wolny z rogu pola karnego

• Rzut rożny dla przyjezdnych. Mocno uderzył Ilków-Gołąb jednak niecelny.

• Faulowany Machaj przez Augustyniaka i będzie rzut wolny.

• Z prawej strony piłkę w pole karne posłał Bartkowski, tam świetnie ustawiony Adamek uderzył w poprzeczkę, piłkę przejął Gąska i jego podanie już bez problemu najlepszy snajper Wigier wykorzystał. Wigry prowadzą 1:0

• Goooooooooool !!! Adamek daje prowadzenie Wigrom !!

• Wrzucał piłkę w pole karne Machaj jednak to podanie było zbyt mocne. Od autu Wigry.

• Od pierwszych minut dobry pressing nałożyli gospodarze i to oni póki co mają więcej z gry.

• Mieliśmy drobny faul w polu karnym, rozpocznie Karol Salik

• Zaczęli grać piłką gracze z Głogowa i powoli próbują skonstruować jakąś akcję.

• Podawał prawą stroną boiska Bucholc ale strzał zza 16stki Kądziora zdecydowanie niecelny.

• Przejęli piłkę gospodarze i to oni przeprowadzili pierwszą dobrą akcję lewą strona boiska.

• No to zaczynamy ! Wojciechowski do Gąsiora

• Losowanie wygrali goście i to oni rozpoczną od środka to spotkanie.

• Już za chwilę zaczynamy ! Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Gospodarze dziś w biało-niebieskich trykotach natomiast Chrobry pomarańczowe koszulki i czarne spodenki .

• Bardzo chłodno jest dzisiaj w Suwałkach, kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania a piłkarze przeprowadzają intensywną rozgrzewkę

• Obecnie Chrobry Głogów zajmuje 13 lokatę z dorobkiem 16 punktów, natomiast Wigry z 19 oczkami na 10 miejscu.

Kto dziś wygra to spotkanie bardzo ciężko wytypować, także miejmy nadzieję, że będziemy świadkami bardzo dobrego widowiska obfitującego w wiele trafień do siatki.

• Dziś w przypadku wygranej Suwalskich Wigier, drużyna Dominika Nowaka może awansować w tabeli na 6 miejsce. Wygrana Głogowian zamelduje Chrobrego na 10 pozycji.

• Drużyna Wigier, również w lidze nie prezentuje się wyśmienicie. Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach o punkty przegrali 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec i takim samym rezultatem polegli Olimpią Grudziądz. Jedyny plus w ostatnich dniach to wygrana w 1/4 Pucharu Polski 2:1 z III ligowym GKS Jastrzębie i przybliżenie się do półfinału o krok.

• Ostatnie boiskowe poczynania gości z Głogowa można nazwać graniem w kratkę, bowiem po pewnym zwycięstwie z Kluczborkiem 3:0, porażce 1:2 z Olimpią Grudziądz w ostatnim meczu zremisowali 3:3 z Drutexem Bytovią Bytów. Pewne jest to, że dziś nie wiadomo czego można się po ekipie Ireneusza Mamrota spodziewać.

• Witam się z Państwem bardzo serdecznie, Adrian Milewski, i zapraszam na relacje live z meczu Wigry Suwałki - Chrobry Głogów. Początek spotkania punktualnie o godzinie 17:00.