Wigry Suwałki

2

GKS Bełchatów

2

• Koniec spotkania! Wigry grając w dziesiątkę przez ponad pół godziny remisują z GKS-em Bełchatów 2:2!

• I jeszcze raz kartonik z kieszeni wyjął Tomasz Marciniak. Tym razem arbiter żółtą kartkę pokazał Kamilowi Zapolnikowi.

• Spotkanie w Suwałkach potrwa jeszcze trzy minuty.

• Żółtą kartkę obejrzał Petr Zapalac.

• Cezary Demianiuk wchodzi na ostatnie minuty. Zastąpił Agwana Papikjana.

• Agwan Papikjan zagrywał futbolówkę wzdłuż bramki Karola Salika. Nikt jednak nie zamykał tej akcji.

• Najpierw próbował uderzać Miłosz Kozak, a chwilę później huknął zza pola karnego Damian Kądzior. Piłka po jego strzale nieznacznie poszybowała ponad poprzeczką.

• Słoweniec Alen Ploj obejrzał żółty kartonik.

• I jeszcze jedna zmiana w ekipie gości. Dawid Flaszka zmienił Damiana Szymańskiego.

• GOOOOOOL! Damian Kądzior raz jeszcze pokonał Pawła Lenarcika z rzutu karnego! Piłkarz Wigier strzelił płasko przy prawym słupku.

• Będzie jeszcze jeden rzut karny. W polu karnym upadł Kamil Adamek. Arbiter wskazał na jedenasty metr!

• Nie nagrał się dzisiaj Aleksandar Atanacković. W jego miejsce na boisku pojawił się Miłosz Kozak.

• Piłkarze Wigier naprawdę muszą teraz wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i wykrzesać z siebie jeszcze resztki energii. Sytuacja im nie sprzyja, grają w osłabieniu, ale tracą przecież tylko jedną bramkę.

• Karol Salik nie najlepiej interweniował po rzucie rożnym. Bramkarz Wigier minął się z futbolówką, ale zawodnicy gospodarzy nie zdołali oddać strzału.

• Piłkarz GKS-u Bełchatów znakomicie uderzył płasko po długim rogu z około 16 metrów. strzał był tym trudniejszy do wyłapania dla Salika, gdyż futbolówka wpadła do bramki niemal przy słupku.

• GOOOOOL! Ależ znakomite wejście Alena Ploja!

• Tym razem żółty kartonik obejrzał Lukas Klemenz.

• Z około 16 metrów strzelał Jakub Bartkowski. Paweł Lenarcik broni to uderzenie, ale nie bez kłopotów.

• Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego Damian Kądziora. Wyzej od graczy Wigier skaczą jednak defensorzy ekipy Rafała Ulatowskiego.

• Zmiana w ofensywie GKS-u Bełchatów. W miejsce Łukasza Wrońskiego wchodzi Alen Ploj.

• Dzieje się na boisku. Bartłomiej Kalinkowski obejrzał drugą żółtą kartką. Tym razem zawodnik Wigier faulował Łukasza Wrońskiego. Gospodarze będą grali w dziesięciu!

• GOOOOOL! Silny strzał Kądziora w prawy górny róg. Golkiper rzucił się w przeciwną stronę.

• Zagranie ręką gracza gości w polu karnym. Arbiter wskazał na jedenasty metr. Do piłki podchodzi Damian Kądzior.

• W miejsce Omara Santany wchodzi Aleksandar Atanacković.

• Coś zaczęło się dziać w ofensywie Wigier. Jakub Bartkowski uderzał z około 20 metrów, ale nieco za wysoko. Piłka poszybował ponad poprzeczką.

• Zbyt ostre wejście Omara Santany. Zawodnik Wigier obejrzał żółty kartonik.

• Niezłą okazję miał Damian Kądzior. Uderzał na bramkę z około czternastu metrów, ale fatalnie skiksował.

• Mateusz Żebrowski nie wybiegł już na drugą połowę. Zastąpił go Kamil Zapolnik.

• I arbiter rozpoczął drugą część spotkania!

• Koniec I połowy. Do przerwy Wigry przegrywają jedną bramką.

• Awaria oświetlenia została naprawiona. Jupitery na stadionie w Suwałkach znowu świecą.

• Żółty kartonik obejrzał Bartłomiej Kalinkowski.

• Dośrodkowanie Damiana Kądziora z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

• Zawodnicy Wigier starają się, próbują skonstruować jakąś sytuację pod bramką gości, ale zdecydowanie brakuje im cierpliwości i dokładności w rozegraniu piłki. Kłopoty szczególnie widoczne są na 20-30 metrze od bramki, gdzie rywale nie dają im zbyt dużo miejsca.

• Uderzenie głową Seweryna Michalskiego po stałym fragmencie gry. Broni Karol Salik.

• Piłkarze Wigier powinni teraz zdecydowanie ruszyć do ataku. Pierwsze 30 minut w ich wykonaniu naprawdę nie było zbyt udane.

• GOOOOOL! Patryk Rachwał nie pomylił się. Pewnie strzelił w lewy róg bramki. 1:0 dla gości!

• Będzie rzut karny dla GKS-u Bełchatów. Faulowany był Damian Szymański.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Bartłomiej Kalinkowski. Piłka minęła jednak słupek bramki strzeżonej przez Pawła Lenarcika.

• Na stadionie w Suwałkach zgasły jupitery. Gramy jednak dalej jeszcze jest widno.

• Aktywny w ofensywie jest od początku Damian Szymański. Zawodnik gości szarżował na bramkę, ale został zatrzymany w narożnika pola karnego.

• Niewiele emocji w Suwałkach. Tymczasem niespodzianka w Katowicach. Chojniczanka prowadzi z GieKSą po golu Łukasza Kosakiewicza.

• Na boisku sporo chaosu i gry w środku pola. Naprawdę brakuje dzisiaj piłkarzom pomysłu na grę.

• Mecz toczy się w spokojnym tempie. Obie ekipy bardzo uważnie w defensywie, widać, że nie chcą stracić bramki.

• Łukasz Wroński dobrze dogrywał do Damiana Szymańskiego, ale gracz gości uderzył zbyt lekko. Kamil Salik złapał piłkę bez najmniejszych problemów.

• Damian Gąska uderzył po ziemi. Do futbolówki chciał jeszcze dopaść Mateusz Żebrowski, ale interweniujący Paweł Lenarcik był szybszy.

• Damian Kądzior otrzymał podanie od Omara Santany. Zawodnik gospodarzy miał trochę miejsca, ale strzelił obok słupka bramki strzeźonej przez Pawła Lenarcika.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką gospodarzy. Karol Salik uprzedził jednak napastnika GKS-u Bełchatów.

• Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Marciniaka z Płocka. Gramy! Od środka Wigry

• W Suwałkach dzisiaj bardzo ładna pogoda. Bezwietrznie i około 22 stopni. Miejmy nadzieję, że mecz także będzie naprawdę ciekawy.

• Rezerwowi GKS Bełchatów: Maciej Krakowiak, Alen Ploj, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Cezary Demianiuk, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski

• Rezerwowi Wigry: Andrzej Olszewski, Aleksandar Atanacković, Miłosz Kozak, David Makaradze, Bartosz Biel, Maciej Wichtowski, Kamil Zapolnik.

• Zarówno Wigry, jak i GKS Bełchatów nie są pewne utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Obie ekipy będą zerkać na spotkania konkurentów. Szczególnie ważny dla utrzymania będzie mecz w Kluczborku, gdzie MKS podejmuje Rozwój Katowice.

• Zapraszamy na relację na żywo z Suwałk. Miejscowe Wigry zmierzą się z GKS-em Bełchatów.