Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2017-04-15 13:00

Wigry Suwałki

0

Sandecja Nowy Sącz

1

• Sandecja dziś bardzo słabo i szkoda tej porażki dla Wigier. Mecz nie zachwycał, rwana gra, sporo fauli. Jedyna akcja gości z 6 minuty sprawiła że to zawodnicy z Nowego Sącza zdobywają 3 punkty. Taka jest piłka, dziś górą piłkarze Sandecji Nowy Sącz. To wszystko ze stadionu w Suwałkach, dziękuję za uwagę Adrian Milewski

• Koniec spotkania ! Wigry przegrywają z Sandecją 0:1 ! Goście przełamują swą niemoc 3 porażek z rzędu na wyjazdach.

• Strzał Radeckiego głową obok bramki..

• Jeszcze rzut rożny dla Wigier. Pod bramką Sandecji Hieronim Zoch !

• Dudzic wychodził sam na sam z Zochem ale spalony !

• Kontratak gości, dwójką zawodników wychodzili na jednego Augustyniaka i pomocnik Wigier zdołał wybić na rzut rożny.

• Arbiter dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Baranowski w polu karnym uderza głową wysoko nad bramka.

• Bućko wybija głową na rzut rożny.

• Baran faulował Santanę i będzie rzut wolny. 30 metrów i przy piłce Kądzior.

• Wigry walą głową w mur, chyba wynik już nie ulegnie zmianie.. Sandecja po jedynej akcji z 6 minuty wygra ten mecz i zgarnie komplet punktów?

• Wroński za Remisza, Wigry dwójką obrońców Augustyniak - Baranowski.

• Rzut wolny dla gości. Kasprzak ustawił piłkę jednak bardzo długo zwleka z dośrodkowaniem, dostaje za to żółtą kartkę.

• Kontratak Sandecji, Dudzic walczy lewą flanką boiska jednak będzie aut dla Wigier.

• Żółta kartka za faul dla Radeckiego.

• Adrian Danek w ostatniej zmianie zastępuje Korzyma.

• Augustyniak z okolic 20 metra bardzo nieprecyzyjnie..

• Zdaje się, że Wigry będą chciały za wszelką cenę coś w tym meczu ugrać, ustawienie 3-5-2 podobne z meczu pucharowego przeciwko Arce Gdynia.

• Druga zmiana również w barwach Wigier, Bogusz opuszcza boisko w jego miejsce Radecki.

• Gałecki zastępuje Wdowiaka.

• Korzym ładni wystawił piłkę do Piszczka jednak Baranowski skutecznie powstrzymuje ten strzał.

• Ostatnie 20 minut i wszystko wskazuje na to że Sandecja będzie już tylko się bronić.

• Ryczkowski z ostrego kąta uderza, znacznie ponad bramkę..

• Wspomniana zmiana Ryczkowski za Kozaka

• Bogusz chciał poszaleć z piłką przed polem karnym, Słaby spokojnie ograł stopera i piłka wychodzi na aut.

• Ryczkowski przebiera się w strój meczowy i prawdopodobnie zmieni on Kozaka.

• Słaby od autu, co raz bliżej bramki Wigier są piłkarze Sandecji.

• Słabo wygląda teraz widowisko na Zarzeczu, chyba potrzeba w szeregach Wigier jakiejś zmiany ofensywnej. A piłkarze Sandecji co raz częściej dochodzą do głosu.

• Korzym dośrodkowywał w pole karne, niepilnowany Dudzic uderza głową na bramkę i Zoch z problemami broni ten strzał ! Mogło być 2:0..

• Dudzic był faulowany i będzie rzut wolny dla Sandecji. Piłkę wrzuca w pole karne Wdowiak pewnie łapie Zoch.

• Ze środkowej części boiska od autu Słaby.

• Trochim opuści boisko, Piszczek już na murawie.

• Gotowy do wejścia na boisko jest Piszczek, może on wniesie trochę ożywienia w szeregach Sandecji.

• Dośrodkowanie Kozaka w pole karne, pewnie chwyta Radliński.

• Radliński od bramki. 5 minut tej drugiej połowy za nami, obraz gry nie różni się od tego z pierwszej odsłony. Przy piłce Wigry.

• Zapolnik w polu karnym uderza, w ostatniej chwili blokuje Szufryn i rzut rożny

• Zapolnik znalazł się z piłką w polu karnym jednak szybko stracił futbolówkę.

• WIG

• Wrzutka mu zdecydowanie nie wyszła, piłka skończyła swój lot na bocznej siatce.

• Rzut rożny dla Sandecji, Trochim ustawia sobie piłkę.

• Zaczynamy drugą część spotkania. Od środka Sandecja Nowy Sącz.

• W pierwszej połowie dominacja Wigier, jest to typowy mecz walki, dużo przewinień w środkowej części boiska zawodników Sandecji, którzy mając jedyną okazję w polu karnym ją wykorzystali i prowadzą 1:0 po bramce Macieja Korzyma. Wigry ruszyły do ataków jednak dobrych sytuacji nie wykorzystał Kamil Adamek i Adu Kwame. Mamy nadzieję, że w drugiej odsłonie jeszcze będzie ciekawiej.

WIG

• Koniec pierwszej połowy. Arbiter udaje się do szatni a kibice Wigier go wygwizdują..

• 45+1' Bardzo dużo walki dzisiaj na boisku. Leży na boisku Korzym, zdaje się że teraz Wigry się odgryzają za te wcześniejsze faule Sandecji.

• Tym razem w środku pola Omar Santana faulował Korzyma i dostał żółtą kartkę.

• Arbiter w środku pola kieruje jakąś reprymendę w stronę Trochima. Chyba brakuje więcej żółtych kartek piłkarzom Sandecji. Zbyt wiele faulują..

• Kuban fauluje Santane i kolejny stały fragment gry. Drobne przewinienia Sandecji powodują że widowisko ciągle zwalnia i skupia się na rzutach wolnych.

• Kuban oddala zagrożenie wybijając na aut. Kolejny faul Sandecji, tym razem Baran faulował Kozaka i będzie rzut wolny.

• Dudzic próbował przedrzeć się z piłką w pole karne ale wyszedł po za linię końcową, Zoch od bramki dalekim wybiciem.

• Sandecja przypomina obronę Częstochowy, a Wigry ciągle w natarciu.

• Dobra akcja Wigier i pachnie golem. Zapolnik wystawia piłkę na 16 metr, uderza Augustyniak zbyt lekko i bez problemu łapie Radliński.

• Bogusz całkiem przypadkowo zagrał w pole karne a tam Kwame w doskonałej sytuacji na strzelenie gola został wycięty przez obrońców. To powinien chyba być rzut karny. Niezadowoleni są kibice na trybunach ...

• Nic jednak z tego nie wynikło. Wigry znacznie częściej utrzymują się przy piłce szukając kolejnych akcji.

• Będzie kolejny rzut wolny, Sandecja często fauluje swoich rywali.

• Od autu na własnej połowie Kuban i piłka znowu w posiadaniu Wigier.

• Trochim we własnym polu karnym siłował się o piłkę z Adamkem i to właśnie pomocnik Sandecji wyszedł górą z tego pojedynku. Od bramki Radlński.

• Kądzior fantastycznym dośrodkowaniem na Kamila Adamka i strzał głową ponad bramką ! To powinien być gol !

• Augustyniak zagrywał w pole karne, głową na rzut rożny wybija Wdowiak.

• Nie dzieje się zbyt wiele na murawie, Dużo rwanej gry w środku pola.

• Za faul ukarany żołtą kartką Baranowski.

• Ależ teraz zabrakło centymetrów Zapolnikowi ! Lekka podcinka w pole karne tam sam na sam z Radlińskim chciał głową uderzyć futbolówkę jednak tylko ją strącił . Radliński od bramki.

• Będzie rzut wolny dla Wigier z okolic 30 metra, przy piłce Kądzior i Augustyniak.

• Szufryn ukarany żółtą kartką za ostry faul na Zapolniku. Zasłużony kartonik dla kapitana Sandecji.

• Teraz to Wigry szukają szansy na gola, Zapolnik w polu karnym zagrywał do Adamka jednak Szufryn skutecznie blokuje to podanie.

• Rzut wolny dla Wigier ze środka boiska, Radliński pewnie łapie wrzutkę Kądziora,

• Piłka opuściła boisko i od bramki rozpocznie Zoch.

• Sandecja nie odpuściła po strzelonej bramce i obecnie utrzymują się na połowie rywala. Walczy w prawym sektorze boiska Trochim.

• Trochim znalazł się z piłką w polu karnym, początkowo zagrywał do Wdowiaka jednak ten przepuścił futbolówkę i Maciej Korzym na raty pakuje piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOL !!! Sandecja prowadzi 1:0 !! Maciej Korzym !

• Wrzutkę Kozaka wybija Korzym, jeszcze uderzał Kądzior ale bardzo niecelnie. od bramki Radlński.

• Dużo przepychanek w środkowej części boiska, chwilowo wyrwał się Zapolnik i będzie rzut rożny .

• Falowany w środku pola Adamek, krótko rozegrany rzut wolny. Atak pozycyjny gospodarzy.

• Pierwsza próba Wigier, na lewym skrzydle powstrzymany przez Kubana - Kozak

• Od środka gospodarze i gramy !

• Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego. Sandecja dziś w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach Wigry - na biało - niebiesko

• Opaskę kapitana w barwach Wigier za pauzujących dziś Bucholca i Wichtowskiego przejął Rafał Augustyniak.

• Pogoda dzisiaj całkiem przyjemna, słońce przedostaje się zza chmur także aura nie powinna przeszkadzać w odegraniu kapitalnych zawodów i miejmy nadzieję, że one takie będą.

• Rezerwowi Wigry Suwałki: 1. Damian Podleśny 4. Adrian Karankiewicz 6. Robert Dadok 10. Mateusz Radecki 13. Filip Rusiak 17. Łukasz Wroński 20. Adam Ryczkowski

• Znamy już składy które zagrają od pierwszych minut, a teraz czas na ławki rezerwowych obu ekip :

Rezerwowi Sandecja Nowy Sącz: 1. Michał Gliwa 19. Adrian Jurkowski 20. Adrian Danek 18. Michał Gałecki 55. Hubert Maślanka 26. Filip Piszczek 21. Charles Trafford

• A już za chwilę przedstawię Państwu wyjściowe jedenastki obu drużyn !

• Co tu dużo mówić. Czeka nas arcyciekawy pojedynek. Gospodarze zajmujący 5 lokatę zmierzą się z sąsiadem zza pleców - 6 Sandecją Nowy Sącz. Wygrany tego pojedynku znacznie przybliży się do czołówki tabeli, a remis ? Chyba nikogo dziś nie usatysfakcjonuje. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami ogromnych emocji !

• WIGRY

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, punktualnie o 13:00 ze stadionu w Suwałkach rozpoczniemy relacje live ze spotkania w ramach 26 kolejki NICE I LIGI miejscowe Wigry zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

Ja nazywam się Adrian Milewski i gorąco zachęcam do śledzenia naszej relacji w serwisie GOL24.PL !

Adrian Milewski

Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. TRANSMISJA NA ŻYWO

Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

O godzinie 13:00 w Suwałkach rozpocznie się spotkanie Wigier z Sandecją Nowy Sącz. Wiele wskazuje na to, że w Wielką Sobotę kibiców zebranych na stadionie będzie czekał wielki mecz. Zarówno Wigry jak i Sandecja będą chciały zdobyć komplet punktów i znaleźć się jeszcze bliżej czołówki tabeli. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Gospodarze sobotniej potyczki muszą poradzić sobie bez trzech podstawowych obrońców, bowiem za limit żółtych kartek pauzować będą Maciej Wichtowski, Vaclaw Cverna oraz kapitan – Janusz Bucholc. Trener Wigier od początku sezonu powtarza, że ma wyrównaną kadrę i nie będzie problemu, by zastąpić pauzujących zawodników tymi, którzy do tej pory grali bardzo mało albo wcale. Wszyscy są w doskonałej formie i gotowi by wyjść w wyjściowym składzie, zatem w defensywie prawdopodobnie zagrają: Adu Kwame, Rafał Remisz, Adrian Karankiewicz oraz Artur Bogusz.

W ataku zapewne bez większych zmian: Damian Kądzior oraz dwójka napastników Kamil Adamek – Kamil Zapolnik będą mieli za zadanie wykorzystać jak najwięcej swoich sytuacji i doprowadzić do wygrania tego spotkania. Jest o co grać, bowiem zdobyty komplet punktów może sprawić, że Wigry będą na pozycji wicelidera tabeli. Na chwilę obecną zespół z Suwałk zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 41 punktów. Przypomnijmy, że w ostatniej kolejce zespół z Suwałk wygrał 2:1 w Siedlcach z miejscową Pogonią, a na listę strzelców wpisali się wspomniani wcześniej Zapolnik i Kądzior. Na tego drugiego ekipa z Nowego Sącza będzie musiała szczególnie uważać. 24 latek ma już na swoim koncie 11 bramek i 12 asyst.

Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz 1 ligi?

Drużyna prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego również spisuje się bardzo dobrze. Dorobek Sandecji to 39 punktów i 6 miejsce w tabeli. Jeżeli w sobotę wygra, to może awansować nawet o dwie pozycje, a doliczając 3 porażki pod rząd na wyjazdach z pewnością spowoduje, że apetyt Sandecji na komplet punktów w odległych Suwałkach będzie jeszcze większy.

W ostatnim spotkaniu Sandecja pewnie pokonała Drutex Bytovię Bytów 3:1 i chyba każdy sympatyk klubu z Nowego Sącza byłby zadowolony z powtórzenia takiego wyniku w Suwałkach. Przed tygodniem na listę strzelców wpisali się: Bartłomiej Kasprzak, Kamil Słaby i Bartłomiej Dudzic, jednak w Wielką Sobotę na Zarzeczu to Maciej Małkowski powinien stanowić główne zagrożenie pod bramką Wigier. Na swoim koncie ma on już 9 trafień. Jesienią na stadionie w Nowym Sączu górą byli gospodarze pokonując zespół Wigier 2:1.

Historia spotkań między tymi drużynami jest korzystna dla Sandecji Nowy Sącz. W pierwszoligowych potyczkach wygrali oni 3 razy. Wigry pokonały Sandecję dwukrotnie. Stosunek bramek również na korzyść gości sobotniego spotkania i wynosi 6:5

Spotkanie prowadzone przez Łukasza Szczecha rozpocznie się punktualnie o godzinie 13:00, a na relację live z tego spotkania zapraszamy do serwisu GOL24!