Wigry Suwałki

3

Wisła Puławy

2

• Wigry wygrywają z Wisłą Puławy 3:1 . Goście potrafili tylko dwa razy znaleźć się w dogodnej sytuacji, które wykorzystali strzelając dwa gole. Wigry kolejny raz pokazały swoją dojrzałość piłkarską i zasłużenie wygrywają 3:2. Mamy nowego lidera ! Suwałki na czele tabeli I ligi. Ja już dziękuję i zapraszam na kolejne relacje live. Żegnam się z państwem Adrian Milewski

• Koniec spotkania! Wigry Wygrywają z Wisłą 3:2

• Gooool ! Pożak dostał dobre podanie głębi pola i zmniejsza rozmiar porażki !

• Za faul "żółtko" ogląda Słotwiński

• Ostatnia zmiana w biało-niebieskich, na placu gry melduje się Kuku a boisko opuszcza Kamil Adamek

• Wigry bawią się piłką, gra przypomina rozgrywki w "dziada"

• Dziesięć minut pozostało do końca spotkania Wigry spokojnie pilnują wyniku a Wisła jest całkowicie bezradna.

• Nudno nam się zrobiło w Suwałkach.. Piłkarze Wisły walą głową w mur a piłkarze Wigier spokojnie wyczekują szansy na kolejną akcję

• Ostatnia zmiana w szeregach gości wchodzi Słotwiński za Głaza

• Goooooooool ! Ależ akcja zmienników ! Radecki idealnie podał do wychodzącego sam na sam Wrońskiego, który płaskim strzałem pokonuje bramkarza ! Wigry - Wisła 3:1

• I kolejna zmiana, tym razem w drużynie Wisły, za Darmochwała wchodzi Pożak

• Druga zmiana W Wigrach za Gąske - Wroński

• Próba strzału Augustyniaka bardzo niecelna...

• Za faul na Bucholcu żółtą kartkę ogląda Olszak

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gospodarzy za Zapolnika wchodzi Radecki

• Dużo walki w środku boiska ale nic się póki co nie dzieje...

• Strzelał Patejuk, minimalnie obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Zocha !

• Żółta kartka za faul dla Augustyniaka i będzie rzut wolny dla Wisły z około 20 metrów.

• Nudno na razie zrobiło się na murawie. Obie ekipy bez szaleńczych ataków..

• Wisła od początku drugiej połowy utrzymuje się przy piłce próbując przedostać się pod pole karne Wigier

• W szatni doszło do jednej zmiany w szeregach Puławian. Za Szczotkę zameldował się Olszak

• Zaczynamy drugą odsłonę tego spotkania !

• Koniec pierwszej części spotkania ! Wigry zasłużenie prowadzą 2:1

• Adamek znalazł się z futbolówką w polu karnym, kryjący go rywal upada i sędzia odgwizduje faul. Od bramki Witan

• Ostatnie minuty tej pierwszej połowy a na boisku walka w środkowej części.

• Próbują Wiślacy stworzyć zagrożenie ale bardzo mozolnie im to wychodzi. Defensywa Wigier dobrze sobie radzi z atakami rywala.

• Patejuk ! Ależ było blisko ! Zawodnik znalazł się przy linii końcowej boiska pod bramką rywala oddał strzał a piłka minimalnie niecelnie minęła bramkę

• Wigry szukają trzeciej bramki ! Wrzutka w pole karne Kozaka i strzał głową Adamka wysoko nad bramką !

• Kolejna kontra Wigier i znów było groźnie! Zapolnik zagrywa do Kozaka a ten oddaje mocny strzał w boczną siatkę.

• Wisła wzięła się za odrabianie strat póki co z marnym skutkiem, gdyż bardzo ciężko im przejść na połowę rywala

• Goooooooool ! Goooool ! Wigry już na prowadzeniu ! Fantastyczne podanie Kądziora z prawej strony pola karnego a Zapolnikowi nie pozostało nic innego jak przystawić odpowiednio nogę !

• Wigry ! Zaatakowali teraz gospodarze !

• Gospodarze pozwalają rozgrywać piłkę przez Wisłę, ale tylko w środkowej części boiska czekając na dogodną okazję do kontry

• Ależ teraz pięknym podaniem błysnął Kozak. podcinką podaje do Adamka piłka po jego strzale głową o centymetry mija bramkę rywala a sędzia odgwizduje spalonego ..

• Goooool ! Zaczynamy strzelanie w Suwałkach ! Mamy remis 1:1 ! Fantastyczne podanie Kądziora, które przejął Kozak, przebiegł kilka metrów i pokonał bezradnego bramkarza !

• Wigry przejęły teraz inicjatywę i starają się stworzyć zagrożenie pod bramką rywala !

• Goool ! Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu ! Świetne podanie z głębi pola Darmochwała do piłki dopada Patejuk który sam na sam bez problemów pokonuje Zocha !

• Pierwsza składna akcja Wigier, podanie Bucholca do Kądziora, jednak sędzia odgwizduje spalonego.

• Strzał Szczotki z 20 metrów wędruje wysoko ponad bramką

• Pierwsza dobra szansa dla Puławian ! Prostopadłe podanie dociera do Patejuka, który oddaje strzał lecz górą Zoch . Przyspali nieco obrońcy gospodarzy

• No to zaczynamy ! Od środka zaczynają goście

• Deszcz pada już co raz mniejszy a piłkarze już na murawie ! Wigry na biało-niebiesko a Wisła w czerwonych trykotach .

• Rezerwowi drużyny Wisły: Penkovets Gusocenko, Olszak, Popiołek, Pożak, Sedlewski, Słotwiński

• Pozwolę sobie przedstawić ławki rezerwowych obu ekip : Wigry : Salik, Karankiewicz, Radecki, Adu, Wroński, Kuku, Jarzębowski

• Rozpadało się w Suwałkach, ale mamy nadzieję, że aura nie przeszkodzi piłkarzom w odtworzeniu dobrego widowiska ! Za chwilę zaczynamy !

• Śmiało można powiedzieć, że jest to kolejny mecz na szczycie, gdyż zarówno gospodarze jak i goście plasują się w czołówce tabeli mając w dorobku 7 punktów.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie ze stadionu w Suwałkach, już za chwilę rozpocznie się spotkanie w ramach 4 kolejki I ligi Wigry Suwałki mierzą się z Wisłą Puławy