0

Legia Warszawa

0

• To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, dobrej nocy.

• Mecz kończy się bezbramkowym remisem, można powiedzieć, że był on całkowicie zasłużony.

• Koniec spotkania w Krakowie, Wisła bezbramkowo remisuje z Legią!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły, po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej wybija Boban Jović!

• W końcówce atakują już tylko goście.

• Sędzia dolicza aż trzy minuty.

• Rzut rożny dla gości w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

• Cudowne dośrodkowanie Adama Hlouska na głowę Michaiła Aleksandrowa, uderzenie Bułgara broni jednak Michał Miśkiewicz!

• ...a także dla Bobana Jovicia.

• Żółta kartka dla Adama Mójty...

• Niesamowite, uderzenie Denisa Popovicia broni Arkadiusz Malarz!!!

• KARNY DLA WISŁY!

• Rzut wolny wybity, tymczasem ostatnia już zmiana w Legii. Nemanję Nikolicia zmienia Michaił Aleksandrow.

• Żółta kartka dla Łukasza Brozia za faul na Patryku Małeckim na linii pola karnego.

• Wygląda na to, że kontuzja Michała Pazdana jest poważniejsza. Zmienił go Jakub Rzeźniczak.

• Świetna decyzja o strzale z pierwszej piłki Krzysztofa Mączyńskiego, pomocnik huknął tuż obok słupka.

• Kontrowersja w szesnastce Legii - Michał Pazdan zagrywa piłkę ręką, ale był on popychany przez Mateusza Zacharę, słuszna decyzja, rzutu karnego nie ma. Wygląda na to, że Pazdan odniósł jeszcze przy tej interwencji kontuzję.

• Żółtą kartką ukarany Jakub Czerwiński, obrońca utrudniał interwencję bramkarzowi Wisły.

• Legia marnuje setkę! Aleksandar Prijović minął już Macieja Sadloka, ale przed polem karnym wychodząc sam na sam z bramkarzem zdecydował się na zwód, przez co dogonił go obrońca!

• Błąd przydarzył się Michałowi Pazdanowi. Reprezentant Polski w niepewnej interwencji wybija piłkę poza linię końcową.

• Uderza jednak Denis Popović, zdecydowanie było to uderzenie niewarte uwagi. Od bramki Malarz.

• Rzut wolny dla Wisły Kraków przy linii bocznej, dwadzieścia pięć metrów od bramki. Przy piłce Adam Mójta.

• Po dłuższej chwili słabości Wisły teraz do głosu ponownie dochodzą zawodnicy Białej Gwiazdy.

• Pierwsza zmiana w drużynie Legii. Boisko opuszcza Miroslav Radović, wchodzi na nie Kasper Hamalainen.

• Odważna próba Adama Mójty z dystansu, tym razem z dużo gorszym efektem, niż w pierwszej połowie. Piłka szybuje ponad poprzeczką.

• Guilherme fauluje w środku pola, za co otrzymuje żółty kartonik.

• Przy Reymonta pojawiło się dziś 19 477 kibiców.

• Słabo wykonany rzut rożny przez Guilherme, Wojskowi tracą posiadanie.

• Po raz pierwszy w tym spotkaniu przydarza się moment, w którym przewagę osiągnęła drużyna gości. Teraz to oni starają się tworzyć sobie sytuacje bramkowe, ale robią to niezwykle powoli.

• Ostry faul na Łukaszu Broziu 40 metrów od bramki Wisły, pierwszy niebezpieczny rzut wolny dla Legii. Uderzenie główką Michała Pazdana z najwyższym trudem broni Michał Miśkiewicz!

• Legia odpowiada pierwszą swoją akcją w drugiej połowie, ale głębokie dośrodkowanie Adama Hlouska nie było problemem dla Michała Miśkiewicza.

• Za mocne dośrodkowanie Bobana Jovicia, do piłki biegł Patryk Małecki, ale spóźnił się o niecały metr. Kibice przy Reymonta i tak nagrodzili go brawami za walkę.

• W polu karnym Legii na spalonym złapany Mateusz Zachara.

• Gramy, przy piłce Wisła Kraków!

• Za moment wracamy z drugą połową.

• Póki co Wiślacy prowadzą grę, Legia póki co wciąż nie może się odnaleźć, nie wie jak zareagować na tak agresywną grę przeciwnika. Mimo, że w pierwszej połowie nie padły gole, to przy takim przebiegu meczu możemy się ich spodziewać po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu w Krakowie, do przerwy bezbramkowo.

• Niesygnalizowane uderzenie Zdenka Ondraska z ostrego kąta, broni Malarz.

• Świetnie prawym skrzydłem przedarł się Tomasz Jodłowiec, ale wykonał beznadziejne dośrodkowanie w pole karne Wisły, opuściło ono boisko przez linię boczną.

• Wydawało się, że Miroslav Radović zaliczy bardzo groźną stratę w środku pola, ale Serba faulował Krzysztof Mączyński.

• Legia mogła wyjść z groźnym kontratakiem, ale beznadziejnie zachował się Aleksandar Prijović, wykonując marnej jakości podanie do szarżującego Nemanji Nikolicia.

• Obecnie oglądamy sporo walki w środku pola, następuje mnóstwo strat w wykonaniu obu zespołów.

• Ponad pół godziny spotkania za nami. Co możemy powiedzieć o grze obu zespołów? Wisła atakuje z wigorem, co podoba się kibicom w Krakowie. Legia wciąż schowana za podwójną gardą.

• Dośrodkowanie w szesnastkę Legii w wykonaniu Bobana Jovicia pada łupem Arkadiusza Malarza.

• Rzut rożny dla Wisły po niepewnym piąstkowaniu Arkadiusza Malarza.

• Legia w stuprocentowej sytuacji strzeleckiej nie zdobywa gola! Przecudowne podanie Miroslava Radovicia do osamotnionego w polu karnym Aleksandara Prijovicia, ten w ostatniej chwili uprzedzony wybiciem piłki!

• Prosta strata Łukasza Brozia przy linii środkowej. Akcję już rozgrywają Wiślacy. Legia ma spory problem z utrzymaniem się przy piłce.

• Ponownie z Broziem przy linii końcowej ściera się Małecki, tym razem sędzia zadecydował, że grę od bramki wznowi bramkarz gości.

• Dośrodkowanie Patryka Małeckiego ląduje w rękawicach Arkadiusza Malarza.

• Legioniści ewidentnie mają dziś za zadanie grać z kontry. Póki co poza nieudaną akcją Guilherme nie widzieliśmy ich w polu karnym gospodarzy.

• Beznadziejne uderzenie Patryka Małeckiego po rzucie wolnym dla Białej Gwiazdy.

• ...a także mocno zaangażowany w dyskusje z arbitrem Denis Popović.

• Awantura na boisku - Michał Pazdan bezpardonowym wślizgiem wszedł w nogi Rafała Boguskiego. Ukarany stoper reprezentacji Polski...

• Świetne podanie w pole karne od Miroslava Radovicia do Guilherme, Brazylijczykowi znakomicie odebrał piłkę wracający Patryk Małecki!

• Patryk Małecki kiwa się z Łukaszem Broziem przy linii końcowej, "Mały" wywalczył rzut rożny.

• Póki co oba zespoły badają się w środku pola, trochę odważniej na połowie Legii gra jednak Wisła.

• Całkiem niezłe podanie prostopadłe od Nemanji Nikolicia do Aleksandara Prijovicia, ale ten drugi dał się dogonić Bobanowi Joviciowi.

• Długie wybicie od bramki Arkadiusza Malarza ląduje poza linią boczną.

• Bezmyślny wślizg Miroslava Radovicia przy linii bocznej, Serb ma szczęście, że nie skończyło się na kartce.

• Nad polem karnym Wojskowych unosi się czarna chmura, która powstała w wyniku oprawy. Mocno utrudnia ona widoczność.

• Groźny stały fragment gry, mocny strzał Adama Mójty do boku paruje Arkadiusz Malarz!

• Już w pierwszej minucie rzut wolny dla Wisły, piłkarze Legii nie wiedzą z jakiego powodu stracili piłkę.

• Początek meczu w Krakowie, przy piłce Legia Warszawa!

• Losowanie za nami, spotkanie rozpoczną goście.

• Z głośników rozbrzmiewa hymn Wisły, gospodarze prezentują efektowną sektorówkę!

• Bohaterowie dzisiejszego widowiska pojawiają się na murawie stadionu przy Reymonta!

• ZMIANA W SKŁADZIE MECZOWYM! MATEUSZ ZACHARA ZMIENIA KONTUZJOWANEGO PAWŁA BROŻKA!

• Pozostało już tylko 10 minut - kto dziś wygra?!

• Wydaje się to niemożliwe, ale do tego meczu przystępują odpowiednio 16. i 14. drużyna w tabeli. Oba zespoły przeżywają kryzys i każdy chce dziś go przełamać.

• Arbitrem dzisiejszego starcia będzie Pan Paweł Gil z Lublina.

• Rezerwowi Legii Warszawa: Radosław Cierzniak, Jakub Rzeźniczak, Michaił Aleksandrow, Michał Kopczyński, Vadis Odjidja-Ofoe, Kasper Hamalainen i Waleri Kazaiszwili.

• Rezerwowi Wisły Kraków: Łukasz Załuska, Rafał Pietrzak, Alan Uryga, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Mateusz Zachara i Petar Brlek.

• Do hitu kolejki pozostało już tylko niecałe trzydzieści minut, zapoznajmy się więc z rezerwowymi obu zespołów.

• Starcie w Niecieczy zakończone. Bruk-Bet Termalica podzieliła się punktami z Wisłą Płock po bezbramkowym remisie. My jednak liczymy na gole w drugim meczu.

• Spotkanie z Wisłą w Krakowie będzie dla Aleksandara Vukovicia pierwszym i, póki co, najprawdopodobniej ostatnim w roli trenera stołecznej drużyny. Już jutro trenerem Legii ma zostać Jacek Magiera.

• Dobiega już końca pierwszy dzisiejszy mecz - w Niecieczy Bruk-Bet Termalica remisuje bezbramkowo z Wisłą Płock.

• Obie drużyny są dziś ustawione w formacji 4-4-2, co jest dużą niespodzianką w przypadku ekipy gości. Rzadko się zdarza, aby mecz razem rozpoczynali Nemanja Nikolić i Aleksandar Prijović.

• Znamy już składy obu drużyn - są one dostępne w panelu po prawej stronie serwisu.

• Zaczynamy relację z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa. Wita Państwa Piotr Bernaciak, liczymy na dobre spotkanie przy Reymonta!