1

Jagiellonia Białystok

0

• Wisła wygrywa z Jagiellonią 1:0 i wskakuje na 7 miejsce w tabeli Ekstraklasy

• Aut blisko pola karnego. Wrzutka w pole karne Wisły i po interwencji Szymińskiego rzut rożny. Kelemen wchodzi w pole karne pomóc.

• Bardzo ładna akcja Jagiellonii , ale strzał zatrzymują obrońcy Wisły

• Po wstrzeleniu piłki w pole karne 2 razy pod rząd piąstkuje Kiełpin.

• Kante -> Byrtek

• Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 3 minuty

• Dobre dośrodkowanie Tomasika w pole karne, do piłki doszedł Chomczenowskyij, ale chybił o kilkanaście centymetrów

• Bardzo dobra kontra Wisły bardzo źle rozwiązana do spółki przez Furmana i Ilieva

• Bardzo ładna indywidualna akcja Kuna, ale bardzo źle wykończona przez Kante

• Bramka dla Wisły Płock zweryfikowana jako samobój Łukasza Burligi.

• Świetna okazja dla Wisły po indywidualnej akcji Recy.

• Romanczuk -> Górski

• Merebaszwili -> Reca

• Rzut rożny dla Jagielloniii

• Po zgraniu piłki przez Bozica, Kante próbował strzału przewrotką, ale uderzenie bardzo niecelne

• Wasiluk ukarany żółtą kartką po ładnej akcji indywidualnej Kante

• Po długim zagraniu od Furmana źle obliczył tor lotu Szymonowicz, ale Kante źle przyjął piłkę i zacznie Kelemen

• Indywidualna akcja Merebashwiliego zatrzymana przez Burligę i rzut rożny dla Wisły.

• Bardzo ładna akcja Wisły. Po dośrodkowaniu Merebashwiliego do uderzenia próbował dojść Bozic, ale uprzedził go Wasiluk. Zamykał akcje Kun, który bardzo ładnie minął w polu karnym Burligę, ale jednak zatrzymał się na Szymonowiczu.

• Kriwiec -> Rogalski

• Bardzo ładna akcja lewym skrzydłem Jagiellonii, ale przy próbie strzału głową Frankowski fauluje Stępińskiego

• Bardzo dobra okazja Jagi do zdobycia bramki. Po zgraniu piłki przez Burligę, Cernych był stanął oko w oko z Kiełpinem, ale jednak napastnik gości był na minimalnym spalonym

• Rozpoczynają goście!

• Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

• 2 minuty doliczone do pierwszej połowy

• Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego stworzyło się zamieszanie i wślizgiem dobił piłkę do bramki Iliev

• Rzut rożny po nieudanym zagraniu do bramkarza Mackiewicza

• Dobra akcja zespołowa Jagi , ale nie celnie strzela Cernych

• Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zamieszaniu na szesnastce Jagiellonii strzelał Merebashwili, ale świetnie paruje strzał Kelemen.

• Taras Romanczuk ukarany żółtą kartką za niebezpieczny faul na Dominiku Kunie

• Wisła próbowała wykorzystać błąd Jagiellonii w rozegraniu na własnej połowie, ale Merebashwili za długo zbierał się do strzału na bramkę

• Za kontuzjowanego Vassiljeva najmłodszy na boisku Karol Świderski

• Dobra Próba kontrataku Wisły zatrzymana przez Szymonowicza

• Rzut rożny dla Wisły.

• Konstantin Vassiliev prosi jednak o zmianę. Uraz okazał się zbyt bolesny.

• Następna groźna sytuacja dla Jagiellonii. Po lewej stronie Tomasik wgrał płasko piłkę w pole karne i w ostatnim momencie Cernycha uprzedził Bozic

• Bardzo dobry strzał Vassilieva z rzutu wolnego. Do bramki było blisko 40 metrów. Kiełpin popisał się bardzo dobrą interwencją.

• Furman próbował wkręcić bardzo blisko bramki piłkę , ale broni Kelemen. Następny rzut rożny dla Wisły.

• Dobre dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego , ale Wasiluk na posterunku i rzut rożny.

• Rozwiązanie rzutu wolnego zupełnie nieudane

• Faul Patryka Stępińskiego w bocznym sektorze boiska i bardzo dobra okazja dla Jagiellonii do dośrodkowania.

• Vasilliev potrzebuje pomocy medycznej. W momencie dośrodkowania podkręcił staw skokowy

• Próba strzału Tomasika wysoko ponad bramką

• Rzut rożny dla Jagiellonii po akcji indywidualnej Tomasika.

• Próba indywidualnej akcji Merebashvillego, ale zatrzymana przez Burligę

• Pierwsza próba strzału Tomasika zablokowana przez Kuna

• Rozpoczyna Wisła ! Oba zespoły w swoich podstawowych trykotach meczowych.

• Piłkarze wyszli na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku w szalikach Polski. W tej chwili odgrywany jest hymn Polski. Wszystko to jest spowodowane dzisiejszym świętem Wojska Polskiego, które jest obchodzone na każdym stadionie w 5 kolejce spotkań.

• W dzisiejszym meczu miejscowa Wisła spotka się z niepokonaną do tej pory Jagiellonią. Gospodarze w ostatnich meczach nie mają szczęścia : w 3 kolejce z Legią Warszawa prowadziła 2:0 a jednak przegrała 2:3 . a w ostatniej kolejce prowadziła 2:1 , ale w 91 minucie sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką Szymińskiego i Ruch zdołał wyrównać. Dziś na pewno kibice liczą na dobre spotkanie oraz zwycięstwo.

• Witamy na relacji LIVE z ostatniego meczu 5 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Jagiellonią Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Dziś sędzią głównym jest Paweł Gil z Lublina.