Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia NA ŻYWO ONLINE LIVE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia NA ŻYWO ONLINE LIVE. Gdzie oglądać w telewizji? Zagłębie Arka TRANSMISJA TV NA ŻYWO [23.02.2018]

• 3032 widzów dzisiaj na trybunach w Lubinie

• Dobra akcja Zagłębia, Starzyński dostaje piłkę na prawym skrzydle, podaje do Czerwinskiego, który wchodzi w pole karne i oddaje strzał, ale bramkarz wybija na rzut rożny

• Zmiana w Arce, Esqueda za Siemaszkę

• Kolejna zmiana w Zagłębiu Mazek za Pawłowskiego

• Żółta kartka dla Zbozienia, który jak Kun będzie pauzować w następnym meczu

• Zmiana w Zagłębiu Wożniak za Maresa

• Zarandia próbował się przebijać po prawej stronie boiska, ale został sfaulowany przez Pawłowskiego i rzut wolny dla goście, lecz Bohdanow posłał piłke tam gdzie nie było żadnego piłkarza...

• Indywidualna akcja Nalepy, przyjął piłkę, zszedł z nią do środką przed pole karne, ale był popychany i oddał słaby strzał, który bez problemów łapie bramkarz

• Pierwsza zmiana w Arce, Zarandia za Kuna

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, od środka Arka

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Bezbramkowy remis, ale to gospodarze przeważają, lecz brakuje sytuacji podbramkowych. Wracamy za kilkanaście minut.

• Sędzia dolicza 2 minuty

• Żółta kartka dla Guldana, który bez kontaktu z przeciwnikiem przewrócił się i próbował łapać piłkę

• Żółta kartka dla Marcjanika za faul na Maresu

• Ale festiwal błędów w obronie Arki. Marciniak za krótko podaje do bramkarza, ten podaje wprost pod nogi Starzyńskiego, który strzelał na pusta bramkę, ale Steinbors naprawia swój błąd i rzut rożny dla gospodarzy

• Na murawie leży Zbozień, po starciu w polu karny Arki z Pawłowskim, lecz już się podnosi

• Szybka kontra Arki, wychodzili 2 na 1 ale Siemaszko za długo prowadził piłkę, obrońcy zdążyli wrócić i zablokować dośrodkowanie. Goście mają rzut rożny, ale nic z niego nie wyszło

• Od początku spotkania widzimy taką samą sytuację. Zagłębie dominuje, częściej utrzymuje się przy piłce i próbuje rozgrywać akcje, a Arka ogranicza się do pressingu na własnej połowie z nadzieją na szybką kontrę, choć często faulują co już skończyło się utratą bramki, lecz nieuznanej.

• Piłka trafiła do Bajicia, który głową podał do Guldana i szczęśliwie piłka trafia w górny róg bramki, ale zadziałał VAR, bo Bajić był na spalony. Od bramki bramkarz gości.

• Kolejny faul, tym razem Nalepa wszedł nakładką w Jagiełłe, rzut wolny sprzed pola karnego

• Grożna sytuacja w polu karnym Arki, goście są mocno cofnięci, przez co narażają się na groźne akcje Zagłębia, ale obrońcy wyjaśniają sytuacje, po po próbie strzału Starzyńskiego w polu karnym

• Żółta kartka dla Kuna za przypadkowe kopnięcie Jagiełły

• Rzut wolny dla Zagłębia w pobliżu pola karnego gdynian za faul Kuna na Jagielle, potrzebna jest pomoc medyczna

• Na murawie leży Jagiełło po starciu z piłkarzem Arki, ale po chwili był gotowy do gry

• Sędzia rozpoczyna mecz, od środka goście

• Piłkarze wchodzą na murawę, a to oznacza, że za parę chwil zaczynamy!

• Warto zwrócić uwagę, że do pierwszej jedenastki Arki po kontuzji powraca Rafał Siemaszko oraz pauzujący za kartki Dawid Sołdecki

• W ostatniej kolejce obie drużyny odniosły porażki. Zagłębie przegrało 2:0 z Wisłą Płock, a Arka z Wisłą Kraków 3:2.

• Rezerwowi Zagłębie: Forenc, Janoszka, mazek, Pakulski, Pietrzak, Wożniak, Żyra Arka: Pilarz, Socha, Sobieraj, Łukasiewicz, Zarandia, PIesio, Esqueda

• Witam, zapraszam na relacje LIVE z pierwszego meczu 24 kolejki Lotto Ekstraklasy, zmierzą się w nim Zagłębie Lubin i Arka Gdynia.

msz, ss, pj

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia NA ŻYWO ONLINE LIVE
1/7
przejdź do galerii

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia NA ŻYWO ONLINE LIVE ©Karolina Misztal / Polska Press

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia NA ŻYWO ONLINE LIVE. Na trybunach zapowiada się mecz przyjaźni, ale na boisku sentymentów nie będzie. Oba zespoły mają apetyt na zwycięstwo. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 18. Zawody poprowadzi Daniel Stefański z Bydgoszczy, transmisja tv na żywo na Eurosporcie 1. [23.02.2018]

Kibice obu dzisiejszych rywali przyjaźnią się od lat, dlatego też na Dolny Śląsk w ślad za drużyną trenera Leszka Ojrzyńskiego wybiera się pokaźna liczba fanów w żółto-niebieskich szalikach. Stało się już tradycją, że zasiądą wspólnie na sektorach z „Miedziowymi” i głośno będą dopingować obie jedenastki. Jednak takiej atmosfery przyjaźni w żadnym wypadku nie należy spodziewać się na boisku. Zarówno dla Arki, jak i Zagłębia, jest to bardzo ważne spotkanie.

Gra toczy się o miejsce w pierwszej ósemce ligowej tabeli, co, jak wszyscy doskonale wiedzą, na koniec sezonu daje gwarancję utrzymania. Wiele wskazuje, że to właśnie między Arką i Zagłębiem rozstrzygnie się batalia o tę lokatę, bo choć obie ekipy po wznowieniu rozgrywek punktują mizernie, to grupa pościgowa ich nie goni. Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław i Cracovia w ostatniej kolejce także przegrały swoje mecze. Mają więc do Arki i Zagłębia stratę co najmniej pięciu lub więcej punktów, co w siedmiu pozostających do rozegrania kolejkach zniwelować będzie trudno. Dlatego też zespół, który dziś ok. godz. 20 triumfuje w Lubinie, postawi się w naprawdę komfortowej sytuacji w walce o grupę mistrzowską.

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Po stronie gospodarzy niepewny jest występ Piotra Leciejewskiego. Doświadczony bramkarz tydzień temu wypadł z gry z powodu kontuzji i nie wiadomo, czy dziś będzie gotowy by grać. W Płocku zastąpił go młody Dominik Hładun, który zebrał bardzo pochlebne recenzje.

Do bramki "Miedziowych" na pewno nie wskoczy już Martin Polacek. Reprezentant Słowacji Zagłębiem rozstał się z klubem i zdecydował się na przenosiny do czeskiej Mlady Boleslav.

Początek transmisji z meczu Zagłębie Lubin - Arka Gdynia od godz. 17:55 w Eurosporcie. Stream na żywo online w Eurosport player. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Relacja na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Arka Gdynia w GOL24.pl!