Zagłębie Sosnowiec

0

Chrobry Głogów

2

• Sędzia kończy spotkanie. Chrobry wygrywa w Sosnowcu po ciekawym spotkaniu 0:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Bartczak uderza z boku pola karnego, niecelnie.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Ależ okazja na 0:3! Kaczmarek w kontrze podał do Machaja, który znalazł się sam na sam z Szumskim, który wygrał ten pojedynek.

• Kaczmarek ukarany żółtą kartką.

• Strzelca bramki Mateusza Machaj zmienia Kwiecień.

• Matić zmienia Dudka.

• Piękne uderzenie z dystansu Mateusza Machaj i mam 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Machaj!

• Dośrodkowanie w pole karne, tam znalazł się Kaczmarek, który dosłownie przed chwilą pojawił się na murawie i umieścił piłkę w siatce. 0:1!

• GOOOOOOOOOOOL! Konrad Kaczmarek!

• Również w Zagłębiu następuje zmiana. Pribula opuszcza boisko, a w jego miejsce Ryndak.

• Druga zmiana w zespole Chrobrego. Machaj zmienił Kościelniaka.

• Gąsior ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w drużynie gości. Kaczmarek zmienia Murawskiego.

• Sierczyński znalazł się pod polem karnym gości, dośrodkował, ale wyszedł z tego strzał i z najwyższym trudem Szymański na rzut rożny.

• Ależ okazja dla gospodarzy. Nowak zagrał świetne prostopadłe podanie do Pribuli, ten miał przed sobą tylko Szymańskiego, ale uderzył prosto w bramkarza gości.

• Sanogo faulowany przez Michalca i mamy żółtą kartkę.

• Ładna akcja gospodarzy na lewej stronie, ostatecznie piłkę dostał Udovicić, ale znajdował się na pozycji spalonej.

• Nowak dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Matusiaka, ale jego strzał był niecelny.

• Zamiana w zespole gospodarzy. Bartczak zmienia Wilka.

• Ładna kontra w wykonaniu Chrobrego. Gąsior zagrał do boku, piłkę dostał Szczepaniak. który uderzył, ale bez problemu piłkę złapał Szumski.

• Długie podanie Matusiaka do Pribuli, ten popędził z piłką pod pole karne gości, z przed pola karnego oddał strzał, piłka po rykoszecie wyszła po za linię końcową.

• Po podaniu Sierczyńskiego na spalonym znalazł się Wilk.

• Rzut rożny dla Chrobrego. Machaj zagrywa na bliższy słupek tam zawodnik gości zgrywa na 11. metr, ale szybszy był Nowak, który wybił ponownie na rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Kibice jak na razie nie oglądali bramek.

• Piękne podanie Nowaka do Wilka, który nie pilnowany przyjął piłkę na klatkę piersiową, uderzył ... piłka w siatce, ale był na spalonym.

• Machaj posłał bombę na bramkę Szumskiego, piłka odbiła się od słupka, spadła pod nogi Kościelniaka, ale jego dobitka była bardzo niecelna.

• Nowak przebiegł prawie 30. metrów z piłką przy nodze, gdy znalazł się na linii pola karnego oddał strzał, Szymański z problemami ale łapie piłkę. Było groźnie.

• Markowski ukarany żółtą kartką za faul na Wojciechowskim.

• Chrobry w ostatnim czasie przejął inicjatywę i próbuje co raz odważniej atakować bramkę Szumskiego.

• Wojciechowski dostał podanie na wolne pole miał przed sobą tylko Szumskiego, do asekuracji zbiegł Sierczyński, zawodnik Chrobrego już w asyście obrońcy Zagłębia oddał strzał, piłka odbita przez Szumskiego po chwili znalazła się w jego rękach.

• Szczepaniak w pojedynku szybkościowym z Sierczyńskim, ale lepiej zastawiał się obrońca Zagłębia i piłka w rękach Szumskiego.

• Tempo spotkania spadło. Obie drużyny zdaje się łapią oddech na dalszą część pierwszej połowy spotkania.

• Wilk uderza z dystansu, ale bez problemu piłkę łapie Szymański.

• Sanogo faulowany na ok. 30 metrze boiska. Rzut wolny dla Zagłębia. Wilk uderza ze stojącej piłki blisko słupka bramki Chrobrego.

• Faulowany Dudek. Żółtą kartką ukarany Kona.

• Ożywiło nam się teraz spotkanie! Najpierw w dobrej sytuacji w polu karnym Zagłębia uderzał Szczepaniak, ale bardzo niecelnie! Chwilę później atak gospodarzy i po strzale Udarevicia Szymański wybija na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Zagłębia, wrzutka w pole karne Chrobrego, ale piłka wybita.

• Szczepaniak przytrzymywał piłkę w narożniku boiska pod polem karnym Zagłębia, ale stracił ją, a po chwili inny piłkarz Chrobrego ratował sytuację faulem, by uniknąć kontry.

• Akcja Chrobrego zakończona dośrodkowanie z prawej strony, ale piłka została zablokowana.

• Zagłębie dzisiaj w białych strojach, Chrobry w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Atak lewą stroną Zagłębia, ale podanie do Pribuli zatrzymane.

• Pierwszy gwizdek! Gramy!

• Drużyny zeszły już do szatni z rozgrzewki. Za niecały 10 minut zaczynamy mecz.

• Rezerwowi Chrobrego: Rzepecki, Kaczmarek, Kowalczyk, Kwiecień, B.Machaj, Rozwandowicz i Szubertowski

• Rezerwowi Zagłębia: Fabisiak, Wiktorski, Bartczak, Ryndak, Budek, Łuczak i Matić

• Piłkarze wyszli już na przedmeczową rozgrzewkę. Do pierwszego gwizdka pozostało ponad pół godziny.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Zagłębia Sosnowiec z Chrobrym Głogów. Faworytem meczu jest bezsprzecznie lider 1 ligi, ale goście tanio skóry nie sprzedadzą.