Zagłębie Sosnowiec 3 - 5 Olimpia Grudziądz

3

Olimpia Grudziądz

5

3 1 połowa

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie mimo pościgu nie zdołało nawet zremisować spotkania. Grudziądz wywozi trzy punkty ze stadionu Ludowego w Sosnowcu.

• Obie drużyny czekają już na koniec spotkania.

• Bielawski uderza z dystansu, mamy rykoszet i będzie rzut rożny.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 5 minut.

• Kamil Kurowski strzela z zerowego kąta. 3:5!

• GOOOOOOOOL! Kamil Kurowski!

• Matusiak ukarany żółtą kartką.

• Dominik Boettcher zmienia Markowskiego.

• Prostopadła piłka do Pribuli, ten ciągnięty za koszulkę, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Jakub Wilk dośrodkowuje w pole karne piłka ostatecznie ląduje pod nogami Pribuli, ale jego strzał zablokowany.

• Nowak ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną.

• Banasiak ukarany żółtą kartką.

• Zagłębie wraca do gry. Piękne uderzenie z dystansu Sebastiana Dudka i mamy 3:4! Będzie jeszcze ciekawie!

• GOOOOOOOOOOL! Sebastian Dudek!

• Dwójkowa akcja Wilka i Łuczaka, ostatecznie piłka w rękach Wrąbla.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Wilka w pole karne do piłki doszedł jeden z zawodników Zagłębia, ale jego strzał minimalnie obok słupka.

• Boisko opuszcza Smoliński, a w jego miejsce Bielawski.

• Kaczmarek ukarany żółtą kartką za faul na Udoviciću.

• Wilk przejął piłkę na środku boiska i bez zastanowienia uderzył na bramkę Wrąbla, minimalnie chybił.

• Prostopadła piłka od Matusiaka do Pribuli, a ten strzałem w długi róg strzela drugą bramkę dla gospodarzy. 2:4!

• GOOOOOOOOL! Martin Pribula!

• Michalik opuszcza boisko, a w jego miejsce Kasperkiewicz.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek uderza prosto w mur. Piłka spada pod nogi Bartczaka, który dośrodkowuje w kierunku Łuczaka i będzie rzut rożny.

• Tomasz Nowak ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Warchoł a w jego miejsce pojawił się Banasiak.

• Długa piłka w kierunku Wilka, który piętą wycofuje do Pribuli, ale jego strzał trafia w obrońcę.

• Jakub Wilk zmienia Marcina Sierczyńskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne na głowę Kaczmarka, który pokonuje Szumskiego. 1:4!

• GOOOOOOOOL! Marcin Kaczmarek!

• Zamieszanie na boisku. Zawodnik gości nie chciał opuścić boiska po interwencji fizjoterapeuty.

• Okazja dla gospodarzy. Pribula zakręcił obrońcą w polu karnym, dośrodkował na głowę Bartczaka, ale jego strzał był niedokładny.

• Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Patryk Królczyk, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Jakub Łukowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Daniel Kraska,Patryk Skórecki

• Jesteśmy Państwu winni przedstawienie zawodników rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Kamil Wiktorski, Dawid Ryndak, Patryk Mularczyk, Konrad Budek, Dominik Böttcher, Jakub Wilk

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Łuczak na lewym skrzydle podał prostopadle do Nowaka, ten wpadł w pole karne, ale jego podanie wybił obrońca.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 1 minutę.

• Ładna akcja gospodarzy. Prawą stroną przedarł się Bartczak wycofał na jedenasty metr, ale piłka po interwencji obrońcy trafiła do Łuczaka, ale jego strzał został zablokowany.

• Już wszystko w porządku. Wracamy do gry.

• Na boisku leży Angielski. Gra przerwana.

• Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne pewnie łapie Szumski.

• Gra wysokim pressingiem w wykonaniu gospodarzy zaczyna przynosić efekty w postaci przejmowanych piłek oraz sytuacji pod bramką Wrąbla.

• Ciechanowski znalazł się pod polem karnym gospodarzy, dośrodkował na głowę Angielskiego, ale ten uderzył bardzo niedokładnie.

• Przechwyt piłki Udovicića, który popędził lewą stroną dograł na nogę Łuczaka, ale ten minimalnie się pomylił.

• Próba akcji Pribuli zatrzymana przez obrońców.

• Kolejna akcja gości. Tym razem z lewej strony piłkę na pole karne do Angielskiego zagrał jeden z zawodników, ale zawodnik Olimpii nie doszedł do piłki.

• Szybka odpowiedź Zagłębia. Pribula otrzymał świetną prostopadłą piłkę od Bartczaka, był sam na sam z Wrąblem, minął go i strzelił do pustej bramki. 1:3!

• Kolejna kontra w wykonaniu gości i mamy 0:3! Piłkę na wolne pole otrzymał Michalik, zagrał wzdłuż pola karnego do Kurowskiego, który strzałem z dystansu pokonał Szumskiego.

• GOOOOOOL! Kamil Kurowski!

• Kolejna akcja gości. Prawą stroną popędził Michalik, wycofał piłkę do Ciechanowskiego, który dośrodkował w pole karne, ale tym razem pewnie piłkę złapał Szumski.

• Szybkie wyjście z kontratakiem Olimpii. Na prawej stronie piłkę otrzymał Michalik, dograł w pole karne do dobrze ustawionego Angielskiego, który pokonał Szumskiego. 0:2!

• GOOOOOOOOL! Karol Angielski!

• Rzut rożny dla Zagłębia. Nowak dośrodkowuje przed pole karne, gdzie piłkę zgrywa w kierunku Bartczaka Łuczak, ale zawodnik Zagłębia był na spalonym.

• Olimpia po strzeleniu bramki szybko cofnęła się na własną połowę i oddała pole gry Zagłębiu. Gospodarze na razie mają problem z tak grającym przeciwnikiem.

• Zagłębie po stracie bramki próbuje się otrząsnąć i szybko odpowiedzieć, ale jak na razie dużo niedokładności w poczynaniu zawodników gospodarzy.

• Marcin Kaczmarek uderzył z rzutu wolnego na bliższy słupek i niefortunna interwencja Szumskiego sprawia, że na tablicy widnieje wynik 0:1!

• GOOOOOOOL! Marcin Kaczmarek!

• Sierczyński faulował Kaczmarka przed polem karnym z lewej strony boiska.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce zawodnicy gości.

• Piłkarze pojawiają się na murawie.

• Witamy w relacji Live z meczu 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Olimpią Grudziądz.