Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE TV....

Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE TV. Suwalczanie nie boją się lidera. Gdzie obejrzeć mecz Miedź - Wigry w TV i ONLINE?

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2018-03-16 20:45

Miedź Legnica

2

Wigry Suwałki

0

• W drugiej połowie Wigry opadły z sił co skrzętnie wykorzystali gracze gospodarzy! Tym samym umacniają się na pozycji lidera!

• Koniec meczu! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Dobry płaski strzał Gąski, jednak piłka minimalnie mija słupek!

• Kornel Osyra mógł ustrzelić dublet, ale jego strzał głową minimalnie mija słupek bramki Wigier.

• Indywidualna akcja Mystkowskiego! Już się wydawało, że młody pomocnik straci piłkę, ale udało mu się wywalczyć rzut rożny!

• Mladen Bartulović pojawia się w miejsce Omara Santany.

• Kornel Osyra po mały zamieszaniu w polu karnym pakuje piłkę z bliskiej odległości! Wigry na kolanach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kornel Osyra na 2:0!

• Bardzo słabe uderzenie Spychały. Sapela obroniłby to z zamkniętymi oczami.

• Daniel Kruczyński wyciąga żółty kartonik i pokazuje go Frankowi Adu Kwame.

• Robert Dadok zmienia Mariusza Rybickiego.

• Mateusz Piątkowski świetnie odnalazł się w polu karnym i precyzyjnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Piątkowski zdobywa bramkę!

• Przemysław Mystkowski wchodzi, a Marquitos schodzi.

• Piłka po strzale Augustyniaka wpada do bramki, ale wcześniej sędzia liniowy pokazuje pozycję spaloną.

• Na razie sypią się tylko żółte kartki. Tym razem ogląda ją Patryk Klimala.

• Omar Santana uderza na bramkę i piłka ląduje wysoko ponad bramką.

• Adrian Purzycki zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rafał Augustyniak pojawia się na murawie w miejsce Petteriego Forsella.

• Hieronim Zoch broni zarówno strzał Forsella jaki dobitkę Konrada Osyry!

• Patryk Sokołowski ukarany żółtym kartonikiem.

• Siergiej Pilipczuk wchodzi w miejsce Laurentiu Lorgi.

• Mateusz Radecki ładnie ograł przeciwnika, ale nikt nie zdołał dobić futbolówki.

• Petteri Forsell w pole karne, lecz Marquitos nie potrafił dopaść do futbolówki.

• W drugiej połowie zrobił się nam mecz walki. Na razie zawodnicy obu drużyn częściej w walce fizycznej niż piłkarskiej.

• Tomislav Bożić zapędził się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

• Obie drużyny przystępują bez zmian do drugiej części meczu! Czekamy na bramki w tym meczu!

• Pierwsza połowa niezła, ale przez stan nawierzchni ciężko o ładną grę z obu stron. Brakuje trochę dokładności zarówno jeżeli chodzi o podanie jak i strzały na bramkę. Widzimy się za 15 minut!

• Koniec pierwszej części tego meczu!

• Marquitos zagrał piłkę w pole karne, ale Piasecki nie zdołał do niej dopaść.

• Już obie drużyny wyczekują gwizdka kończącego pierwszą część meczu.

• Dobre wstrzelenie piłki przez Piaseckiego, ale znowu na posterunku stoją stoperzy Wigier.

• Mateusz Żyro bardzo dobrze asekurował Zocha, który bez sensu wyszedł poza pole karne.

• Forsell z dystansu, jednak zdecydowanie obok słupka.

• Artur Bogusz mocno i niecelnie. Zdecydowanie zabrakło celności.

• Mateusz Spychała ukarany żółtą kartką.

• Patryk Klimala zablokowany. Miał szansę na dobry strzał.

• Dobre uderzenie Damiana Gąski i piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Miedzi.

• Rzut wolny dla Wigier tuż sprzed pola karnego rywala.

• Nieudana przewrotka Radeckiego. Łukasz Sapela spokojnie złapał piłkę.

• Piątkowski versus Zoch! Tym razem górą golkiper gości!

• Artur Bogusz wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie Patryk Klimala mógł uderzyć na pustą bramkę, ale minimalnie nie zdążył!

• Marquitos uderzył z bardzo ostrego kąta, ale gdyby nie blok Mateusza Żyro to mogłoby być groźnie!

• Marquitos czekał na piłkę zagraną przez Piąkowskiego, ale uprzedził go jeden z zawodników Wigier.

• Mateusz Piątkowski próbował urwać się defensywie rywala, ale mocno przeszkodziła mu nawierzchnia i był gracz Jagiellonii traci piłkę.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Mecz się odbędzie mimo wręcz fatalnych warunków atmosferycznych. Pada bardzo mocny śnieg i na pewno nie będzie to korzystne dla Wigier, które lubią grać piłką po ziemi. Jaki to będzie miało wpływ na wynik tego spotkania? Przekonamy się już za nieco ponad 2 godziny!

• Chociaż Wigry Suwałki nie są faworytem do awansu to od jakiegoś czasu wykonują świetną robotę. Drużyna z województwa podlaskiego nie przegrała od 1 października! Czy Miedzi uda się przerwać tą świetną serię?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski!

• Fanów I ligi czeka nie lada gratka! Liderująca w tabeli Miedź Legnica gościć będzie na własnym stadionie Wigry Suwałki, którzy znajdują się w znakomitej formie! Kto dziś wygra!?

Adrian Milewski

Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE TV.

Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE TV. ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE. Na rozpoczęcie 22 kolejki Nice 1 Ligi liderująca w tabeli Miedź Legnica przed własną publicznością podejmuje rewelacyjnie grające Wigry Suwałki. Arbitrem będzie Daniel Kruczyński z Żywca. Początek spotkania o 20:45!

Mecz Miedź Legnica - Wigry Suwałki NA ŻYWO ONLINE LIVE

Zarówno gospodarze, jak i goście piątkowego pojedynku wiosnę rozpoczęli z przytupem – od dwóch wygranych. Miedź Legnica zwyciężyła 3:1 z Odrą Opole i 2:0 z Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Ekipa Artura Skowronka punkty zdobyła w Łęcznej (wygrana 1:0) oraz przed własną publicznością z Pogonią Siedlce rezultatem 2:0.

Jesienią w starciu obu drużyn na północno-wschodnim biegunie zimna górą byli zawodnicy Miedzi Legnica, wyrywając 2:0 po trafieniach Rafała Augustyniaka i Łukasza Garguły. Warto również wspomnieć, że obecny szkoleniowiec legniczan w ubiegłym sezonie trenował Wigry Suwałki, z którymi doszedł do półfinału Pucharu Polski.

- Z ludźmi z Suwałk mam dobry kontakt, spędziłem tam dużo czasu. Ten klub będzie bliski mojemu sercu, dobre wspomnienia podczas pracy w Wigrach. Sentymentów na boisku nie będzie, musimy tak układać taktykę na to spotkanie by odnieść kolejne zwycięstwo – podsumowuje Dominik Nowak.

Do kadry Miedzi Legnica po kontuzjach wrócili już Wojciech Łobodziński i Michał Bartkowiak, którzy będą chcieli jak najszybciej wskoczyć do wyjściowego składu. Łatwo o to z pewnością nie będzie, legniczanie mają silny i zgrany zespół, który nie ukrywa, że celem jest awans do Ekstraklasy.

Biorąc pod uwagę rezultaty Wigier Suwałki od ostatnich 14 kolejek, to biało-niebiescy byliby liderem. Drużyna Artura Skowronka w piątkowy wieczór chce przedłużyć swoją rewelacyjną passę 9 spotkań bez porażki.

– W Legnicy spodziewam się dobrego meczu – twierdzi Skowronek. – Miedź stara się grać piłką, a my z takimi zespołami lubimy rywalizować. Jest więcej miejsca na boisku i mecz może być ciekawy dla kibiców.