Motor Lublin 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Motor Lublin

0

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

0

• Duże brawa należą się zawodnikom KSZO, którzy całą drugą połowę grali w osłabieniu o jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Kokoszy.

Motor Lublin kończy rundę jesienną na fotelu lidera IV grupy III ligi.

Za śledzenie relacji dziękuje Radosław Zaborek!

• Koniec meczu! Motor Lublin remisuje bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski!

• Ostatnai zmiana w KSZO. Brociek za Janika.

• Paweł Kaczmarek uderza z 17 metrów, piłka nie trafia w światło bramki.

• Przypadkową sytuację w polu karnym Motoru zmarnował Michał Grunt strzelając wysoko nad poprzeczką!

• Sędzia dolicza aż 5 minut.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Mężyk za Jamroza.

• Szymon Kamiński ukarany żóltym kartonikiem za przewinienie na Gruncie.

• I mamy też czwartą roszadę w zespole gospodarzy. Szkatuła za Tadrowskiego.

• Trzecia zmiana w KSZO. Mikołajka zastępuje Puton.

• Czajkowski w ostatniej chwili uprzedza w polu karnym Nowaka.

• Michał Grunt dośrodkowuje w pole karne ale nie było tam żadnego zawodnika KSZO.

• Szymon Kamiński zmienia Igora Korczakowskiego.

• Tymosiak na szesnastym metrze przedłuża piłkę głową i zgrywa do Oziemczuka, w ostatniej chwili sytuację wyjaśniają obrońcy KSZO.

• Tym razem Łukasz Jamróz potrzebuje pomocy lekarskiej.

• Co za okazja Motoru! Konrad Nowak pudłuje w wymarzonej sytuacji z okolic pola karnego!

• Rzut rożny dla KSZO po wybiciu Tadrowskiego.

• Paweł Czajkowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z dalszej odległości, ale była to bardzo nieudana próba.

• Tadrowski potrzebuje pomocy medycznej.

• Żółta kartka dla Tymosiaka.

• Motor praktycznie nie schodzi w drugiej odsłonie meczu z połowy KSZO, ale zawodnicy gości dzielnie bronią się w defensywie.

• Kolejna roszada w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego. Grunt wchodzi za Personę.

• Druga zmiana w Motorze. Oziemczuk zmienia Majkowskiego.

• Bardzo ostry faul Kudriawcewa na Majkowskim. Zawodnik KSZO ukarany żółtą kartką.

• O samym dośrodkowaniu Korczakowskiego z rzutu wolnego lepiej nie wspominać, bo tej piłki nie sięgnąłby nawet Peter Crouch...

• Kaczmarek faulowany przy linii bocznej boiska.

• Zmiana w zespole gości. Jakubowskiego zmienia Kapsa.

• Pierwsza zmiana w Motorze. Tkaczuk za Michotę.

• Świetna okazja Motoru! Dzięgielewski podaje do Nowaka, a ten fatalnie pudłuje z 5 metrów!

• Kontra Motoru, świetne prostopadłe podanie Kaczmarka do Korczakowskiego, ale jego dośrodkowanie nie dociera do Nowaka.

• Korczakowski powstrzymuje szarżującego Chebę.

• 4341 osób ogląda dziś spotkanie na Arenie Lublin.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy. Motor Lublin remisuje bezbramkowo do przerwy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

• Kacper Kokosza wylatuje z boiska otrzymując drugą żółtą kartkę za faul na Michocie!

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Do sytuacji strzeleckiej doszedł po rzucie rożnym Janik, ale jego strzał głową minął bramkę Sochy.

• Żółta kartka dla Kokoszy za faul na Dzięgielewskim.

• Z 18 metrów strzelał Persona, ale wprost w ręce Sochy.

• Michota zagrywa w pole karne do Nowaka, ale napastnik Motoru nie zrozumiał jego intencji.

• Rzut rożny dla KSZO po interwencji Tadrowskiego.

• Łukasz Jamróz strzelał głową z szesnastu metrów, pewnie broni Socha.

• Zamieszanie w polu karnym KSZO! Z sytuacyjnej piłki strzela Nowak, broni Zacharski! Do dobitki doszedł też Dzięgielewski ale piłka głową z pustej bramki wybija jeden z obrońców gości.

• Sędzia wznawia grę.

• Kibice Motoru odpalili materiały pirotechniczne. Mecz jest przerwany...

• Majkowski podaje do Nowaka na jedenasty metr, a ten decyduje się na strzał z przewrotki. Była to niecelna próba.

• Paweł Kaczmarek oddaje strzał z okolic pola karnego, piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Dobra akcja Motoru. Korczakowski zagrywa miękką piłkę do Michoty, ten szuka w polu karnym Nowaka ale obrońcy KSZO w ostatniej chwili wybijają na rzut rożny.

• Julien Tadrowski nieprzepisowo powstrzymuje Personę.

• Paweł Socha pewnie łapie piłkę po wrzutce Jamroza.

• Dzięgielewski uderzał z 17 metrów, ale była to niecelna próba.

• Paweł Kaczmarek szukał prostopadłym podaniem Konrada Nowaka ale jego zamiary rozszyfrował Czajkowski.

• Tomasz Tymosiak fauluje Pawła Czajkowskiego.

• Rzut wolny dla KSZO w okolicach środka boiska.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz się właśnie rozpoczął!

• Dzisiejsze spotkanie zakończy ostatnią kolejkę IV grupy III ligi przed przerwą zimową. Wiemy już, że niezależnie od meczu z KSZO, Motor Lublin pozostanie na fotelu lidera do rozpoczęcia rundy wiosennej. Przy dzisiejszym zwycięstwie KSZO przewaga lublinian zmaleje jednak zaledwie do jednego punktu.

• Zestawienie gości:
    Zacharski, Czajkowski, Kokosza, Sołtynkiewicz, Cheba, Jamróz, Jakubowski, Persona, Mikołajek, Janik, Kudriawcew.

Rezerwowi:
    Krupa, Tymoszuk, Puton, Brociek, Grunt, Kapsa, Mężyk.

• Skład gospodarzy:

• Na relację z meczu pomiędzy Motorem Lublin a KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w IV grupie III ligi zaprasza państwa Radosław Zaborek.