3

Ipswich Town

0

• Koniec! Pewny triumf i awans do kolejnej rundy w wykonaniu gospodarzy!

• Depay z łatwością ograł Yorwertha, podał do swojego francuskiego kolegi, a ten z łatwością wykorzystał sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Martial, 3:0!

• Dwie zmiany także u gospodarzy. Martial za Matę

• Białkowski! Świetna interwencja Polaka po strzale Maty sprzed pola karnego!

• A Freddie Sears za Davida McGoldricka

• Dwie zmiany w Ipswich. Brett Pitman wchodzi za Daryla Murphy'ego

• Juan Mata był faulowany dość blisko pola karnego gości, a Pereira przepięknym strzałem z rzutu wolnego nie dał szans Białkowskiemu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andreas Pereira, 2:0!

• Orr zebrał wybitą z pola karnego United piłkę i zdecydował się na strzał, ale delikatnie mówiąc nie była to najlepsza decyzja. Futbolówka wyraźnie minęła bramkę

• Prosta strata gospodarzy na wysokości ich pola karnego mogła się skończyć dobrą okazją dla Ipswich, ale strzał McGoldricka był nieudany

• Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

• Zasłużone prowadzenie gospodarzy. To oni prowadzą grę i stworzyli sobie parę dogodnych okazji podbramkowych, z czego jedną potrafili wykorzystać. Szkoda, że spory udział przy straconym przez gości golu miał Piotr Malarczyk

• I teraz arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę

• United wciąż mają optyczną przewagę nad swoim przeciwnikiem, ale od dłuższego czasu mają spore problemy ze stworzeniem sobie konkretnej okazji pod bramką Białkowskiego

• Josh Yorwerth oddał strzał głową po wrzutce z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki

• Blind spróbował uderzyć sprzed szesnastki, ale został zablokowany

• United ładnie rozgrywali swoją akcję na wysokości pola karnego rywali, ale strzał Maty z okolic szesnastego metra spokojnie obronił Białkowski

• Herrera dośrodkował z prawej strony boiska, Białkowski spokojnie złapał piłkę

• Długie zagranie Blinda w kierunku Rooneya, ten bez większych problemów wygrał pojedynek z Malarczykiem i umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Rooney, 1:0![

• Z dystansu próbował Ashley Young, ale strzał baaaaaardzo nieudany - ósme piętro.

• United przeważają od początku, ale na razie bez większego zagrożenia pod bramką Białkowskiego.

• Odważnie ruszył po prawej stronie Valencia, ale szybko nadział się na Cole'a, który interweniując, zdaniem fanów i piłkarzy United, dotknął piłki ręką. Sędzia pozwala jednak grać dalej.

• Bardzo aktywny od początku jest Brazylijczyk Pereira, który teraz zaszalał na lewej flance i mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Białkowski czujnie jednak w bramce.

• Jeden z piłkarzy Ipswich na spalonym. Od rzutu wolnego "Czerwone Diabły".

• Już było groźnie pod bramką Białkowskiego - w swoim debiutanckim meczu pierwszy strzał oddał Andreas Pereira. Piłka wylądowała jednak na słupku!

• Gramy!

• Ławka rezerwowych Ipswich: Chambers, Maitland-Niles, Pitman, Sears, Kenlock, Crowe, Touré

• Ławka rezerwowych Manchesteru United: Jones, Depay, Martial, Carrick, Romero, Schneiderlin, M. Darmian

• Witamy. Już o 21 rozpocznie się mecz Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Manchesterem United i Ipswich Town, w barwach którego zobaczymy dwóch Polaków - bramkarza Bartosza Białkowskiego i obrońcę Piotra Malarczyka.