• Koniec meczu. Dolcan gra dalej w Pucharze Polski!

• Seria rzutów rożnych dla Radomiaka nie przynosi to jednak efektu.

• Akcja Leandro i mamy korner.

• Faul Dolcanu będzie okazja.

• Walczy do konca zespoł zielonych, znów kapitanie broni Leszczyński!

• świetna szansa Radomiaka! Strzał zablokowany, to powinna być bramka!

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Dolcanu... Nie ma rzutu karnego! Co za błąd arbitra!

• Ciekawe próby rozgrywania piłki nie przynoszą efektu Radomiakowi.

• Leszczyński łapie piłkę i nie kwapi się by wznowić grę.

• Kibice żywiołowo dopinguja Zielonych. Pilkarze drużyny gosci gubią się w defensywie i mamy rzut rożny.

• Dolcan kontroluje przebieg gry, ale Radomiak wciąż atakuje.

• Gra wznowiona.

• Przerwa.

• Pewny strzał w lewy róg bramki!

• Rzut karny dla Dolcanu!

• Próba ataku gości kończy się kontra gospodarzy, ta z kolei kończy się faulem.

• Leszczyński znów ratuje swoja drużynę, tak grając Dolcan nie utrzyma remisu.

• Świetna okazja dla Radomiaka ale piłkarz gospodarzy był na spalonym.

• Próba lobowania nieudana, wciąż remis. Atakuja zieloni.

• Świetne wyjście Leszczyńskiego ratuje Dolcan.

• Świetna okazja dla gospodarzy ale na drodze piłki stanął obrońca.

• Pierwsze minuty dogrywki pod dyktando grającego w przewadze Radomiaka.

• Trwa dogrywka, mieliśmy male problemy techniczne ale wracamy do relacji.

• Daniel Barzyński uderzył z rzutu wolnego prosto w okienko, będziemy mieli dogrywkę!

• GOOOL! BARZYŃSKI!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Lenardo Rossi trafia do siatki rywali i...NIE MA GOLA! Sędzia dopatrzył się spalonego.

• Rzut rożny dla Dolcanu nie przyniósł żadnego zagrożenia w polu karnym Radomiaka.

• Śliwiński uderzał jeszcze głową, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Kibice Radomiaka nie przestają dopingować swojej drużyny Radomiak - Dolcan

• Radomiak - Dolcan

• Zmiana w Radomiaku, Agu schodzi, zastąpi go Puton.

• Strzał Agu z dystansu, ale to było bardzo słabe trafienie, które nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką graczy z Ząbek.

• Pojedynek sam na sam z Piesio broni Banasiak!

• Zmiana, z boiska schodzi Sierpina, w jego miejsce pojawia się Tadrowski.

• Ostatnie dziesięć minut będzie bardzo nerwowe dla piłkarzy Dolcanu, którzy grają w osłabieniu.

• Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Cichockiego.

• Piotr Klepczarek ukarany żółtą kartką.

• Fatalny błąd Agu w polu karnym, gdyby nie interwencja Dubina Radomiak zapewne straciłby gola.

• Żółta kartka dla Chinonso Agu.

• Rzut wolny dla Dolcanu, faul w ataku.

• Kolejna akcja skrzydłem Radomiaka zatrzymana przez obrońców Dolcanu.

• Leszczyński! Kapitalnym wyjściem uprzedza Radeckiego!

• Żegnanego brawami Tarnowskiego zmienia Prejs.

• Piesio zmienia Jakubika.

• Taki pech! Po raz kolejny w zamieszaniu podbramkowym nie udaje się radomianom skierować piłki do siatki rywala, będzie jedynie rzut rożny chociaż zawodnik Zielonych padł w polu karnym.

• Będzie podwójna zmiana w Dolcanie. Piesio i Prejs stoją przy linii.

• Słaba wrzutka, piłka jednak trafia do Dubiny, który oddaje strzał... minimalnie niecelny!

• Brutalnie zatrzymany Leandro przez Cichockiego, będzie groźna okazja z rzutu wolnego. Cichocki ukarany żółtą kartką.

• Kolejny strzał ląduje w rękach Leszczyńskiego.

• "Walczyć Radom, walczyć" na trybunach.

• Piłka szczęśliwie dostaje się w pole karne Radomiaka, ale nic z tego nie wynikło.

• Pierwszy od dawna atak piłkarzy z Ząbek, nieskuteczny.

• Po kolejnej akcji grę wznawia Leszczyński.

• Desperacko broni się Dolcan, ale to nie pomaga. Kolejna akcja Zielonych, Puton przepchnięty przy linii końcowej.

• Faulowany Agu i mamy żółtą kartkę dla Łuszkiewicza, który na dodatek ucierpiał w tym starciu. Nie podoba się to kibicom.

• Leszczyński oddala grę dalekim wykopem, aut dla Radomiaka.

• Fatalny strzał zawodnika gospodarzy...

• Będzie kolejny rzut rożny, dobrze bronią się goście.

• Korner dla Zielonych po groźnej akcji pod bramką Dolcanu.

• Znów duża przewaga po stronie Radomiaka, strzał Putona odbił się od obrońcy a piłka trafiła do Leo, który był na spalonym.

• Akcji Cieciury i Radeckiego nie potrafił wykorzystać Leandro Rossi...

• Ponownie świetnie broni Banasiak.

• Znakomita interwencja Banasiaka ratuje zespół przed stratą bramki!

• Leandro Rossi nie zdążył do piłki, grę wznowi Rafał Leszczyński.

• Ależ okazja! Jeden z piłkarzy Zielonych dostał piłkę tuż przed bramką, jedynie Leszczyński stał na drodze do strzelenia gola, ale zgubił się przyjmując futbolówkę!

• Minimalnie zbyt mocne podanie do napastnika Radomiaka, Leszczyński łapie piłkę,

• Dośrodkowanie Osolińskiego po koźle łapie Banasiak.

• Rzut wolny dla Dolcanu z groźnej odległości. Szansa na strzał.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Druga zmiana w Radomiaku. Stanisławskiego zmieni Śliwiński.

• Piłkarze wracają na murawę!

• Piłkarze rezerwowi Dolcanu prowadzą rozgrzewkę grając w "dziadka". Czekamy na wznowienie gry, ciągle pada...

• W pierwszej połowie zdecydowanie przeważa Radomiak. Piłkarze Zielonych często są przy piłce, mają pomysł na grę ale nie potrafią dojść pod bramkę rywala i jej skutecznie zagrozić. Rezultat 0:1 jest efektem szybkiego ataku Dolcanu.

• Koniec pierwszej połowy meczu.

• Ostatnia szansa dla Zielonych po zagraniu ręką jednego z zawodników z Ząbek.

• Radomianie grają skutecznie - ale tylko w defensywie.

• Faul w środku pola, rzut wolny dla Dolcanu. Gramy dwie minuty dłużej.

• Piłkę na własnej połowie rozgrywają piłkarze Dolcanu, Leszczyński wybija ją daleko w pole.

• Tym razem to goście nieprzepisowo zagrali w ataku.

• Agu rozpoczął atak Radomiaka, który faulem w ataku przerwał jeden z zawodników gospodarzy.

• Zieloni oddają piłkę w geście fair play.

• Świetna interwencja Rafała Leszczyńskiego zażegnała niebezpieczeństwo. W starciu z golkiperem reprezentacji Polski ucierpiał zarówno on jak i piłkarz Radomiaka.

• Znów rzut wolny dla Radomiaka, będzie długa piłka w pole karne.

• Wnuka zastąpił Barzyński.

• Rzut rożny dla Radomiaka, będzie też zmiana w drużynie gospodarzy.

• Długa piłka w pole karne Radomiaka została wybita przez defensorów zespołu Zielonych.

• Przy linii bocznej faulowany był Leandro Rossi.

• Piłkarze Radomiaka wznawiają grę z autu pod własną bramką.

• Stanisławski nie pozostał dłużny i "oddał" Zembrowskiemu.

• Wychodzą spod pressingu piłkarze Dolcanu, ale futbolówkę po chwili łapie Banasiak.

• Faulowany Wnuk, przy piłce Radomiak.

• Szymon jednak kontynuuje grę, znów zaczyna padać.

• Szykuje się zmiana, rezerwowy zawodnik już się przebiera. Kontuzjowany jest Szymon Stanisławski.

• Potrzebny zespół medyczny, na murawie leży piłkarz Radomiaka.

• Uff, deszcz już nie pada. Kropiło przez 30 minut, murawa jest więc mokra i piłki uderzane po ziemi mogą płatać figle.

• Kibice witają Pawła Tarnowskiego, byłego gracza Radomiaka.

• Kacper Wnuk nie zdążył dobiec do długiej piłki od kolegów z zespołu.

• Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia, po błędzie arbitra będzie więc trzeci.

• Rzut rożny dla Dolcanu, Rafał Leszczyński... rozgrzewa się biegając wzdłuż boiska.

• Kontratak Dolcanu, znów faul w ataku i grę wznawia Radomiak.

• Leszczyński ubiegł piłkarza Radomiaka i wybił piłkę na aut.

• Groźny atak Radomiaka lewym skrzydłem przerwany, aut dla gości.

• Futbolówka wraca w posiadanie przyjezdnych.

• Wrzutem z autu spod własnej bramki zaczynają grę Zieloni.

• Chałas faulował w ataku, kontratak gości nieudany.

• Skrzydłem atakowali Zieloni, jedynie rzut rożny na pocieszenie.

• Paweł Tarnowski ucierpiał w starciu z rywalem, ma rozcięty łuk brwiowy.

• Mało ataków skrzydłami, gra toczy się raczej w środku pola. Odbiór Radomiaka, ale Stanisławski stracił futbolówkę.

• Znów atakuje Radomiak, piłkę łapie Leszczyński.

• Strzał ponad bramką, minimalnie niecelny.

• Faulował Stanisławski, tym razem odległość od bramki Banasiaka pozwala na bezpośrednie uderzenie.

• Rzut wolny dla Dolcanu w okolicy środka boiska.

• Niecelne uderzenie z dystansu piłkarzy Radomiaka.

• Widoczna przewaga Radomiaka, ale piłka nie może wpaść do bramki Dolcanu.

• Rafał Leszczyński broni uderzenie bodajże Leandro Rossiego.

• Ładny strzał zawodnika przyjezdnych ląduje wprost w rękach Banasiaka.

• Piłkę na własnej połowie rozgrywają piłkarze Dolcanu.

• Od bramki zacznie Banasiak.

• Co za pech! W sytuacji sam na sam piłkarz Radomiaka kopnął w dłuższy róg obok bezradnego Leszczyńskiego i trafił w słupek!

• Dzielnie walczą gospodarze, ale lepsi w defensywie są zawodnicy z Ząbek.

• Kibice Radomiaka głośno wspierają swój zespół. Akcja przeniosła się pod bramkę Zielonych.

• Piłkarz gospodarzy wpadł w pole karne, znów była okazja ale tym razem Leandro zwlekał ze strzałem po czym padł w szesnastce rywala.

• Zmarnowana okazja! Radomiak był już z piłką w polu karnym, ale jeden z zawodników Zielonych pechowo ustrzelił obrońcę Dolcanu.

• Wrzut z autu dla Zielonych, gospodarze ruszyli do ataku.

• Po rzucie rożnym piłka została trącona przez zawodnika gości spadła pod nogi Zembrowskiego, który pewnie wykończył akcję.

• DOLCAN PROWADZI!

• Korner dla Dolcanu.

• Dolcan mocno naciska, Zieloni próbują przetrwać pierwsze minuty meczu/

• Przy piłce zawodnicy drużyny gości. Gospodarze pogubili się w obronie, dobrze broni Banasiak.

• Długie wybicie piłkarzy Radomiaka na aut.

• Już przy piłce zespół gości, dobre wyjście z bramki Banasiaka ratuje zespół.

• Spokojnie, od własnej bramki zaczyna Radomiak.

• GRAMY!

• Na stadionie rozbrzmiewa już tradycyjnie Eye of The Tiger, zaraz zaczynamy!

• Powoli zbliża się godzina rozpoczęcia spotkania, liczba kibiców? Myślę że na całym stadionie zebrało się około 1000 osób, może nieco więcej - nie widzę dokładnie sektorów bocznych.

• Kibice gości prawdopodobnie się nie zjawią, sektor na ten moment jest pusty.

• Na boisku w Radomiu zobaczymy dziś reprezentanta Polski - Rafała Leszczyńskiego, oraz zawodnika reprezentacji młodzieżowych - Juliena Tadrowskiego.

• Piłkarze udali się do tunelu, wrócą na boisko za około 15 minut!

• Przed meczem tradycyjnie zapraszamy do lektury zapowiedzi - KLIK!

• Kibice gromadzą się już na stadionie. Pada lekki deszcz, miejmy nadzieję, że nie przerodzi się to w burzę :-)

• Witamy! Jesteśmy już na stadionie w Radomiu. Za chwilę uzupełnimy składy, piłkarze są w tej chwili na rozgrzewce.