PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Zagłębie Lubin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gospodarze są niepokonani

• Dawid Abramowicz - 3
    • Luis Machado - 3 (Krystian Okoniewski - bez oceny)
    • Lisandro Semedo - 3 (Frank Castaneda - 3)
    • Roberto Alves - 3 (Jakub Nowakowski - bez oceny)

• Mateusz Grzybek - 3
    • Damjan Bohar - 3 (Sasa Żivec - bez oceny)
    • Łukasz Łakomy - 4
    • Marko Poletanović - 3 (Tomasz Makowski - 3)
    • Bartłomiej Kłudka - 3
    • Tomasz Pieńko - 4 (Filip Starzyński - bez oceny)
    • Dawid Kurminowski - 3 (Martin Doleżal - 3)
  • Koniec meczu! Zagłębie Lubin pokonuje na wyjeździe Radomiak Radom (1:0). Jedyną bramkę, w pierwszej połowie z rzutu wolnego, strzelił Damjan Bohar!

• Filip Starzyński na wyraźnym spalonym.

• Mocne wybicie piłki niemal z linii końcowej w pole karne Zagłębia. Piłkę pewnie łapie Sokratis Dioudis.

• I jeszcze "żółtko" na koncie Jarosława Jacha.

• "Stempel" Berto Cayargi na nodze rywala. Żółta kartka.

• Goście mądrze oddalają grę od własnej połowy. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Damian Jakubik upomniany żółtą kartką za przekroczenie przepisów.

• Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

• Berto Cayarga miał piłkę ok. 20 metrów od bramki. Uderza z rzutu wolnego nad murem, ale metr obok prawego (bliższego) słupka!

• Zagranie ręką W OGÓLE nie było

• ... a za Luisa Machado wchodzi Krystian Okoniewski.

• "Młodzieżowcy" meldują się w barwach gospodarzy: Jakub Nowakowski wchodzi za Roberto Alvesa...

• Przerwa w grze! Sędzia Patryk Gryckiewicz czekał na komunikat z wozu VAR, czy Sasa Żivec ręką w polu karnym zablokował dośrodkowanie Damiana Jakubika! Odczekał kilkanaście sekund i nakazał grać dalej.

• Frank Castaneda przejmuje piłkę w "szesnastce". Sęk w tym, że był na spalonym.

• A teraz Martin Doleżał huknął ze skraju pola karnego. Posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Kacper Chodyna decyduje się na strzał z dystansu. W sam środek bramki, czyli dokładnie tam, gdzie z "koszyczkiem" czekał Gabriel Kobylak.

• ... a Filip Starzyński wchodzi za Tomasza Pieńko.

• Sasa Żivec zmienia Danjana Bohara...

• Tomasz Makowski upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• 2 605 widzów w Radomiu na ostatnim meczu 23. kolejki Ekstraklasy.

• Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Sokratis Dioudis. Wznawia on grę z "piątki".

• Piłkarze Waldemara Fornalika wybijają piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Mike'a Cestora. Jeszcze z "szesnastki" uderzał Luis Machado; po rykoszecie zyskał rzut rożny.

• Ciekawie zapowiadała się kontra "Miedziowych". Na lewej stronie pograli Damjan Bohar i Tomasz Pieńko; podanie zwrotne zostało przechwycone prze MIke'a Cestora.

• Łukasz Łakomy zbiega z piłką ze środka do lewego narożnika. Chciał nabić Damiana Jakubika i zyskać rzut rożny. Przewidział to defensor Radomiaka, który w odpowiednim momencie "zabrał" nogę.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne, skąd wyraźnie obok bramki główkował Mateusz Grzybek.

• Tomasz Makowski zmienia Marko Poletanovicia...

• Tomasz Pieńko faulowany na lewej stronie przez Roberto Alvesa. Piłka ustawiona ok. 10 metrów od lewego narożnika pola karnego.

• ... a za Dawida Kurminowskiego na murawie melduje się Martin Doleżal.

• Bezpośrednie mecze nie po myśli Radomiaka

• ... a za Christosa Donisa pojawia się Thabo Cele.

• Podwójna zmiana w Radomiaku: Frank Castaneda zastępuje Lisandro Semedo...

• DAMJAN BOHAR!!!

Po zagraniu Tomasza Pieńki znalazł się z piłką na lewej stronie pola karnego. "Złamał" akcję bliżej środka, po czym uderza płasko w stronę dalszego rogu, ale Gabriel Kobylak zdołał odbić piłkkę!

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Marko Poletanovicia. Gospodarze wybijają na uwolnienie.

• W walce o górną piłkę Raphael Rossi staranował rywala. Rzut wolny dla gości ok. 30 metrów od bramki.

• Radomiak Radom - Zagłębie Lubin

• 8 Strzały 8
    • 4 Strzały celne 5
  • Prawą stroną pognał teraz co sił Tomasz Pieńko! W narożniku pola bramkowego gospodarzy nawinął rywala, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, z czego skorzystał Gabriel Kobylak!

• Luis Machado na lewej stronie "szesnastki" wrzuca przed bramkę do Leonardo Rochy. Pewnie przed bramką interweniuje obrona Zagłębia.

• Mike Cestor traci piłkę w prosty sposób na rzecz Damjana Bohara. Atak Zagłębia prawą stroną spalił jednak na panewce.

• Ostro bita piłka na bliższy słupek, z który radzą sobie zawodnicy Waldemara Fornalika. Ci wyszli z kontrą, którą niecelnym strzałem z niespełna 20 metrów finalizuje Tomasz Pieńko. Piłka o niespełna metr minęła lewy słupek.

• Daleki wyrzut z autu w pole karne gości. Aleks Ławniczak wybija głową za linię końcową.

• Christos Donis wślizgiem odbija piłkę Kacprowi Chodynie i ruszył w stronę połowy "Miedziowych"! Podaje do kolegi, który wrzuca w pole karne w poszukiwaniu Leonardo Rochy. Ten został uprzedzony.

• Jarosław Jach wznawia grę z rzutu wolnego; ze środka boiska. Przerzuca na prawą stronę do Kacpra Chodyny zdecydowanie za mocno. By nie było kontry, ten wybija za linię boczną.

• Po chwili Mike Cestor uruchomił prostopadłym podaniem Berto Cayargę. Ten w polu karnym został powstrzymany, a po podaniu Leonardo Rocha uderza w środek bramki! Dokładnie tam, gdzie stał Sokratis Dioudis!

• W polu karnym Zagłębia Damian Jakubik pada na murawę po starciu bark w bark z Mateuszem Grzybkiem. Gospodarze, a przede wszystkim kibice, domagają się rzutu karnego, ale sędzia nakazuje grać dalej!

• Leonardo Rocha cofnął się, by pomóc w rozegraniu. Przejmuje piłkę i niemal od razu podaje w pole karne, gdzie najszybszy był Sokratis Dioudis.

• Po zgraniu Dawida Kurminowskiego Tomasz Pieńko uderza zza linii 16. metra i piłka po rykoszecie leciała bliżej środka bramki! Gabriel Kobylak, który rzucił się w stronę lewego słupka, zdołał prawą ręką wybić do boku!

• Drugą połowę zaczynają gospodarze!

• Wracamy do Radomia, gdzie dobiega końca przerwa w ostatnim meczu 23. kolejki Ekstraklasy między Radomiakiem a Zagłębiem Lubin. Po pierwszej połowie prowadza goście.

Co nas czeka po zmianie storn?

• Koniec pierwszej połowy. Po bramce Damjana Bohara bezpośrednio z rzutu wolnego Zagłębie Lubin prowadzi z Radomiakiem Radom (1:0).

• Marko Poletanović upomniany żółtą kartką za spóźnione wejście w Berto Cayargę.

To jego czwarte "żółtko" w tym sezonie, więc ominie go domowy mecz z Pogonią Szczecin (11 marca, godz. 20:30).

• Po szybkim wznowieniu gry z autu do piłki wrzuconej z prawej strony najwyżej w "szesnastce" wyskakuje Leonardo Rocha! Ten uderza głową obok prawego słupka!

• Lisandro Semedo w roli prawoskrzydłowego ścigał się z Jarosławem Jachem. Ten przerywa jego akcję wybiciem piłki za linię boczną.

• [WIDEO] 33. MINUTA. GOL DAMJANA BOHARA

• Do dośrodkowania z prawego narożnika wysoko wyskoczył Leonardo Rocha, który uderzeniem głową skierował piłkę w kozioł! Intuicyjnie odbija ją Sokratis Dioudis!

• Gospodarze dążą do wyrównania. Wywalczyli tylko rzut rożny.

• Roberto Alves dopada do odbitej piłki. Uderza wolejem z ok. 20 metrów w stronę lewego dolnego rogu, ale mimo że piłka skozłowała przed Sokratis Dioudis, to ten pewnie ją łapie.

• Radomiak Radom - Zagłębie

• 3 Strzały 6
    • 1 Strzały celne 4
  • GOL DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM DAMJAN BOHAR!!!

Mocne, precyzyjne uderzenie Damjana Bohara w stronę dalszego (prawego) rogu! Gabriel Kobylak nie sięgnął piłki!

• Centymetry i po faulu Raphaela Rossiego byłby rzut karny! Raphael Rossi i Mateusz Grzybek

• Raphael Rossi upomniany żółtą kartką za faul na Mateuszu Grzybku tuż przed linią 16. metra! Centymetry i byłby rzut karny!

• Luis Machado wywalczył piłkę na lewej stronie pola karnego i podaje przed bramkę... do nikogo!

• Stały fragment gry dla Radomiaka. Po dośrodkowaniu z lewej strony i przedłużenia na dalszy słupek Raphael Rossi uderza bardzo niecelnie. Okolicznością łagodzącą w tej sytuacji było blokowanie.

• Piłkarze Waldemara Fornalika chcieli zaatakować prawą stroną. Pomysł dobry, bo nie było tam wielu zawodników Radomiaka. Sęk w tym, że i Zagłębia także; plan spalił na panewce.

• Roberto Alves uderza płasko w stronę bramki. Pomylił się o metr - o taką odległość piłka minęła prawy słupek.

• Damian Jakubik podłączył się w tempo do akcji prawą stroną. Wrzuca na bliższy słupek, skąd Jarosław Jach wybija na rzut rożny.

• Łukasz Łakomy rozciąga grę na lewą stronę do Damjana Bohara, który przekłada piłkę do prawej nogi, po czym uderza z pola karnego w stronę bliższego rogu! Gabriel Kobylak odbija piłkę za linię końcową. Rzutu rożnego nie ma z powodu spalonego skrzydłowego Zagłębia!

• Zupełnie nieudany strzał z dystansu. Sokratis Dioudis wznawia grę z "piątki".

• Leonardo Rocha faulowany w środku pola. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Coraz śmielej atakują piłkarze Radomiaka. Próbują zbliżyć się do pola karnego Zagłębia, ale na razie nie widzie się ta sztuka.

• W odpowiedzi Radomiak miał dogodną okazję. Strzał z pola karnego nie sprawił jednak problemu Sokratisowi Dioudisowi. Pewnie łapie piłkę do "koszyczka.

• W ostatniej chwili Damian Jakubik ratuje kolegów przed utratą gola! Radomiak, Zagłębie

• NIE MA GOLA DLA ZAGŁĘBIA!!!

Damian Jakubik wybija piłkę Z LINII BRAMKOWEJ. Blisko gola był Dawid Kurminowski, który w sytuacji sam na sam z Gabrielem Kobylakiem uderzył obok niego i centymetry dzieliły gości od prowadzenia!

• Z kontrą środkiem wyszli teraz gospodarze! Po zagraniu z lewej strony Lisandro Semedo przejmuje piłkę, podholował kilka metrów, po czym w sytuacji oko w oko z bramkarzem Zagłębia uderza płasko obok prawego słupka! Nawet gdyby trafił do siatki, to gol nie został uznany z powodu pozycji spalonej!

• "Miedziowy" sentyment trenera Radomiaka

• Zakotłowało się teraz tuż przed linią 16. metra Do odbitej piłki dopada Dawid Kurminowski, który uderza płasko w stronę lewego rogu! Gabriel Kobylak znowu musiał sę wyciągnąć, by zbić na rzut rożny!

• Po dośrodkowaniu na bliższy słupek piłkarze Radomiaka wybijają przed pole karne, Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Po chwili Kacper Chodyna odbiera piłkę w "szesnastce" po płaski podaniu z prawej flanki. Jego strzał fałszem został zablokowany. Kapitan Zagłębia zyskał rzut rożny.

• W odpowiedzi Tomasz Pieńko, po zgraniu głową przed pole karne, uderza mocno w stronę lewego rogu. Wyciągnięty jak struna Gabriel Kobylak paruje do boku!

• "Miedziowi" na moment oddalają niebezpieczeństwo. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego szybko przejęli piłkę i Roberto Alves wrzuca w pole karne, gdzie Bartłomiej Kłudka uprzedza przeciwnika wybiciem głową na uwolnienie.

• Udało się gospodarzom przejąć futbolówkę w środku pola i ruszyć lewa stroną w kierunku "szesnastki". Wywalczyli rzut rożny.

• Na razie obie strony mają problem, by przedrzeć się z piłką w okolice pola karnego rywala.

• Na gwizdek Patryka Gryckiewicza ostatnie spotkanie 23. kolejki Ekstraklasy zaczynają goście!

• Kapitanami są Raphael Rossi i Kacper Chodyna.

• Z głośników niesie się "Eye of the tiger" i obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Najskuteczniejsi strzelcy obu drużyn w tym sezonie::

• Radomiak: Maurides (4 gole); Roberto Alves, Filipe Nascimento, Dawid Abramowicz i Luis Machado (wszyscy po 3).
    • Zagłębie: Kacper Chodyna (4), Łukasz Łakomy (3), Damjan Bohar, Rafał Adamski, Martin Doleżal i Mateusz Grzybek (po 2; w przypadku ostatniego z wymienionych w barwach... Radomiaka).
  • Radomiak Radom przeszedł tej zimy największą rewolucję kadrową spośród wszystkich drużyn PKO Ekstraklasy. Bolesną stratą dla radomian było odejście Mateusza Grzybka, którego za 250 tys. euro (taką miał klauzulę wykupu w kontrakcie) kupiło właśnie Zagłębie. To strata dla trenera Mariusza Lewandowskiego, który zarówno karierę piłkarską, jak i trenerską rozpoczynał właśnie w Lubinie.

• Skład Zagłębia Lubin

• Sytuacja Zagłębia także zaczyna wyglądać coraz lepiej. Zespół trenera Fornalika w rundzie wiosennej zdobył już dziewięć punktów i skutecznie oddala się od strefy spadkowej. Oczy wszystkich kibiców są zwrócone w kierunku Jakuba Świerczoka, który wrócił do Ekstraklasy. Reprezentant Polski jeszcze nie zaliczył debiutu, ale bardzo możliwe, że dzisiaj ujrzymy go na murawie.

• Skład Radomiaka Radom

• Radomiak Radom w rundzie wiosennej prezentuje się naprawdę dobrze. Ekipa Mariusza Lewandowskiego zagrała pięć spotkań. Dwa mecze wygrała, a trzy zremisowała. To pozwoliło Radomiakowi wskoczyć na 8. pozycję w ligowej tabeli. Sytuacja po dzisiejszym meczu może być jeszcze lepsza, gdyż "Zieloni" w przypadku wygranej awansują o dwie pozycje.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• 23. kolejkę Ekstraklasy zamykamy w Radomiu, gdzie Radomiak podejmie Zagłębie Lubin. Gospodarze udanie prezentują się w tym roku i dzięki 32 punktom na koncie zajmują 8. lokatę. Zwycięstwo z Zagłębiem pozwoli wyprzedzić Wartę Poznań i Cracovię o dwa "oczka" i zbliżyć na jedno do Widzewa oraz Pogoni.

Z kolei "Miedziowi", mający 26 punktów, zajmują 13. lokatę. Mimo wygranych dwóch ostatnich spotkań (2:1 z Lechem i Miedzią) przewaga nad otwierającą "czerwoną strefę" Koroną Kielce wynosi zaledwie 3 punkty.
    Pozytyw? Ostatnia delegacja w Radomiu zakończyła się wygraną aż 6:1...

Spotkanie Radomiak - Zagłębie poprowadzi Patryk Gryckiewicz...

Radomiak - Zagłębie LIVE! Szybki mecz, bramka z rzutu wolnego
1/3
przejdź do galerii

Radomiak - Zagłębie LIVE! Szybki mecz, bramka z rzutu wolnego ©PAP/Piotr Polak

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin ONLINE. Sytuacja Radomiaka Radom zaczyna wyglądać zaskakująco dobrze. Dzisiejszym meczem ekipa Mariusza Lewandowskiego powalczy o 6. pozycję w tabeli. Początek spotkania w piątek o godzinie 19:00. Gdzie oglądać mecz Radomiak - Zagłębie na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Zagłębie Lubin ONLINE

Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka: - To będzie bardzo ciężkie spotkanie. Zespół Zagłębia Lubin to jeden z lepszych zespołów w Polsce pod względem przejścia z obrony do ataku. Przekonał się o tym nie jeden zespół. Czeka nas ciężki mecz, na który jesteśmy przygotowani.

Waldemar Fornalik, trener Zagłębia: - Chcemy wprowadzić Kubę w odpowiednim dla niego momencie. To ważny zawodnik dla tej drużyny. Chcemy pokazać takiego Świerczoka, jakiego wszyscy znają z polskiej ekstraklasy. Na siłę, to mogłem go wprowadzić na boisko w derbach na kwadransach. Jednak jakoś trudno mi to było sobie wyobrazić.

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Radomiak: Nascimento, Leandro
Zagłębie: -

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Gabriel Rogaczewski - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:40 - zapraszamy!