Mecz Betis Sewilla - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Real Betis Sewilla

0

FC Barcelona

5

• Majstersztyk w drugiej połowie! Barcelona zniszczyła swojego rywala! To była przecież demolka najwyższego sortu! Brawo Blaugrana. Brawo Suarez. Brawo MESSI!

• Koniec! Sędzia kończy męki Betisu!

• To już jest demolka całkowita! Leo Messi znowu minął kilku rywali, wyłożył piłkę Suarezowi, który po prostu huknął i wpakował ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! P-O-G-R-O-M! Luis Suarez po raz drugi!

• Fabian Ruiz zmieniony przez Victora Camarasę.

• Zamieszanie w polu karnym Betisu i z samej linii bramkowej piłkę wybił Zouhair Feddal!!

• Sergio Busquets opusza murawę, gdyż jest już na niej Gerard Deulofeu!

• Fantastyczna indywidualna akcja Leo Messiego! Chociaż mógł podać do lepiej ustawionego Suareza, to zdecydował że skończy tą akcję sam, a wiadomo że potrafi to zrobić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Leo Messiego!

• Paulinho popisuje się znakomitym dryblingiem, lecz jego strzał pozostawiał wiele do życzenia.

• Kolejna zmiana. Javi Garcia schodzi, a Ryad Boudebouz wchodzi.

• Kompletnie nieprzygotowany strzał Leo Messiego. Adan nawet nie musiał interweniować.

• Sergio Leon kończy swój występ, gdyż zmienia go Ruben Castro.

• Powoli mamy tutaj pogrom! Ivan Rakitić odwdzięcza się Suarezowi, zagrywając mu idealnie na woleja! Bez szans golkiper gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez i mamy kolejne trafienie gości!

• Zouhair Feddal za tą samą sytuację również ukarany.

• Luis Suarez wdaje się w ostrą przepychankę z rywalem i ogląda żółtą kartkę.

• Paulinho zmienia Andre Gomesa.

• Mało widoczny dzisiaj Leo Messi udowodnia po raz milionowy swój geniusz! Pokazuje się znakomicie do podania i pewnym strzałem pokonuje Adana!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leo Messi na 2:0!

• Piłkarze i fani Betisu domagają się rzutu karnego po zagraniu piłki ręką jednego z graczy Barcy! Sytuacja kontrowersyjna, ale sędzia niewzruszony!

• Świetne zagranie Suareza do Rakiticia, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i spokojnym strzałem go pokonuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ivan Rakitić zdobywa bramkę!

• Fabian Ruiz oddał dobry strzał i z problemami broni Ter Stegen.

• Leo Messi urwał się obronie rywala, ale jego akcja ostatecznie została przerwana.

• Riza Durmisi ukarany żółtym kartonikiem.

• Obie drużyny pojawiły się na murawie bez zmian! Gramy!

• Mecz trochę zawodzi. Tempo może jest wysokie i obie drużyny starają się zaatakować, ale niestety nie przenosi się to na 100% okazję. Czekamy jednak na bramki, których miało być w tym meczu bardzo dużo.

• Koniec pierwszej połowy.

• Fabian Ruiz oddaje strzał, który z dziecinną łatwością wyłapuje Ter Stegen.

• Adan odbiera piłkę tuż sprzed nosa Andre Gomesa. Było groźnie.

• Thomas Vermaelen niestety doznaje kontuzji i schodzi z boiska. Pech nie opuszcza Belga już od kilku lat. Zmienia go Samuel Umtiti.

• Sergio Leon wyprowadził kontratak Betisu, ale jego dośrodkowanie ląduje w rękach Ter Stegena.

• Ivan Raktić znowu uderza z dystansu i znowu nie daj to żadnego efektu.

• Znakomicie Messi został obsłużony przez Suareza, tylko że Argentyńczyk trafia tylko w boczną siatkę!

• Szybka akcja Barcelony kończy się dobrym, celnym strzałem Rakiticia.

• Jordi Alba zagrał piłkę w pole karne, ale Adanowi udało się wybronić sytuacje przed tym jak do futbolówki dopadł Suarez.

• Andre Gomes wychodził z kontratakiem, ale przy tym uderzył łokciem rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Ivan Rakitić świetnie antycypował podanie Joaquina i w posiadaniu jest Barcelona.

• Nelson Semedo uderza niecelnie z dystansu. Kompletnie nieudana próba Portugalczyka.

• Uderzenie Joaquina zbyt mocne i piłka ląduje w trybunach.

• Dobra składna wymiana podań Messiego i Alby, ale akcja gości zostaje przerwana.

• Joaquin popędził lewą flanką, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane.

• Pierwsze groźne uderzenie! Andres Guardado uderzył tuż sprzed pola karnego, ale piłka minimalnie mija słupek!

• Gospodarze notują pierwsze kopnięcie! Gramy!

• Rozbrzmiał hymn gospodarzy i czas na przywitanie kapitanów. Joaquin vs. Messi. Kto dzisiaj będzie górą?

• W ostatnich dwóch meczach Betisu padło aż 13 bramek. Możemy więc spodziewać się wielu goli i futbolu skrajnie ofensywnego.

• FC Barcelona ma szansę podwyższyć do 11 punktów przewagę nad drugim Atletico, ale musi ten mecz dzisiaj wygrać. Blaugrana jest na pewno podrażniana porażką z Espanyolem w środku tygodnia. Gospodarzy czeka więc bardzo ciężka przeprawa.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 30 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek tego meczu!

• Powoli kończy się 20 kolejka La Liga. Betis Sewilla gości na własnym stadionie, lidera rozgrywek - FC Barcelonę. Czy mecz dorówna do poziomu dzisiejszego pojedynku Realu z Deportivo, gdzie padł wynik 7:1 dla Królewskich? Czekamy na to!

Bartosz Głąb

Mecz Betis Sewilla - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Betis - Barcelona ONLINE. W przedostatnim spotkaniu 20. kolejki LaLiga Santander na Estadio Benita Villamarin w Sewilli Real Betis zmierzy się z FC Barceloną. Blaugrana chce podwyższyć przewagę nad drugim Atletico Madryt, które w sobotę zaledwie zremisowało z Gironą, ale rywal z Sewilli często stawia bardzo wysokie wymagania zespołom z czołówki ligi. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Betis Sewilla - FC Barcelona ONLINE

FC Barcelona przed niedzielnym spotkaniem ma osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli Atletico Madryt, które zaledwie zremisowało wczoraj na Vanda Metropolitano z Gironą 1:1. Natomiast trzecia w tabeli Valencia CF jeszcze bardziej niespodziewanie przegrała na Wyspach Kanaryjskich z Las Palmas 1:2.
W drużynie Dumy Katalonii nie zagrają dwaj znakomici skrzydłowi, którzy mieli być gotowi na początek tego roku, czyli Ousmane Dembele i Philippe Coutinho. Ten pierwszy nabawił się kontuzji nieco ponad tydzień temu, natomiast Coutinho przyszedł z Liverpoolu już z urazem. Kibice Barcelony ostrzą sobie zęby zwłaszcza na powrót Brazylijczyka.

Natomiast Real Betis jest w tym sezonie bardzo nieprzewidywalny, a co najważniejsze, całkiem nieźle radzi sobie z ekipami z czołówki. Na początku sezonie udało mu się wygrać z Realem Madryt 1:0, niedawno zaledwie 0:1 uległ Atletico Madryt, a w inauguracyjnej kolejce sezonu, właśnie z FC Barceloną, przegrał na Camp Nou 0:2.

W meczach z udziałem Realu Betis zazwyczaj pada bardzo dużo bramek. W tym sezonie cztery mecze kończyły się co najmniej ośmioma trafieniami. Drużyna z Sewilli zremisowała z Realem Sociedad 4:4, przegrała z Valencią CF 3:6 i Cadiz 3:5, oraz w derbach Sewilli wygrała na wyjeździe 5:3. Zatem dzisiaj na Estadio Benito Villamarin zapowiada się naprawdę ciekawy pojedynek.

Kto wygra ligę hiszpańską w sezonie 2017/18?

NIE ZAGRAJĄ
Real Betis: Campbell, Sanabria, Barragan;

FC Barcelona: Dembele, Coutinho, Mascherano, Paco Alcacer.

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Betis: Adan - Durmisi, Mandi, Feddal, Guerrero - Javi Garcia, Ruiz, Guardado - Tello, Leon, Joaquin.

FC Barcelona: ter Stegen - Alba, Vermaelen, Pique, Sergi Roberto - Iniesta, Paulinho, Busquets, Rakitić - Messi, L.Suarez.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
Real Betis
Betis - Leganes 3:2 (LaLiga Santander)
Sevilla - Betis 3:5 (LaLiga Santander)
Betis - Ath. Bilbao 0:2 (LaLiga Santander)
Malaga - Betis 0:2 (LaLiga Santander)
Betis - Atl. Madryt 0:1 (LaLiga Santander)

Espanyol - Barcelona 1:0 (Copa del Rey)
Real Sociedad - Barcelona 2:4 (LaLiga Santander)
Barcelona - Celta Vigo 5:0 (Copa del Rey)
Barcelona - Levante 3:0 (LaLiga Santander)
Celta Vigo - Barcelona 1:1 (Copa del Rey)

Real Betis - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo z meczu Real Betis - FC Barcelona od 20:40 przeprowadzi Eleven Sports 1 HD. Spotkanie skomentują Sebastian Chabiniak i Tomasz Ćwiąkała. Relacja LIVE w GOL24!