Mecz Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie...

Mecz Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! Legia pewnie pokonuje Ruch Zdzieszowice i melduje się w ćwierćfinale!

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Wojskowi ze spokojem wymieniają podania na połowie przeciwnika.

• Dominacja Legii nie podlega teraz dyskusji. Tutaj wciąż mogą paść kolejne bramki dla legionistów.

• Stoper Legii posyła piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Słabe zachowanie gospodarzy w obronie!

• Maciej Dąbrowski! 4:0!

• Po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego piłka trafia w dalszy słupek bramki Ruchu i wychodzi poza pole karne!

• Goście dopiero w końcówce mogą się wystrzelać - piłkarzom Ruchu zwyczajnie brakuje sił na końcówkę.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Karol Wanat zmieniony przez Dawida Rudnika.

• Jak padła bramka? Sprytne podanie Michała Kucharczyka z lewej strony pola karnego, z pierwszej piłki uderzył Sebastian Szymański, trafiając idealnie, w boczną siatkę, bramkarz był bez szans!

• Kolejny gol dla Legii, strzelcem Sebastian Szymański!

• Miłosz Szczepański zmienia Michała Kopczyńskiego. Kolejny debiut w Legii.

• Za moment ostatnia zmiana w zespole Wojskowych.

• Druga bramka dla Legii chyba "zabiła" ten mecz. Piłkarze ze Zdzieszowic przestali już atakować, jakby stracili całą wiarę w dobry rezultat.

• Bartosz Zychowicz zmienia Jarosława Wieczorka.

• Precyzyjne dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z prawej strony boiska, Albańczyka nie upilnował Karol Wanat. Snajper Legii obrócił się z piłką i posłał ją do siatki z najbliższej odległości.

• Bramka! Armando Sadiku, jest 2:0 dla Legii Warszawa!

• Mateusz Pałach przyjął mocne podanie przy linii końcowej, po czym podał piłkę na szesnasty metr, do piłki dobiegł Dawid Czapliński. Napastnik huknął ponad poprzeczką!

• Armando Sadiku melduje się na murawie w miejsce Jarosława Niezgody.

• Kibice gospodarzy już cieszyli się z odgwizdania rzutu karnego, ale decyzja sędziego wcale nie dotyczyła jedenastki - na spalonym złapany został Dawid Czapliński.

• Dariusz Zapotoczny zmieniony przez Mateusza Pałacha.

• Uderzenie Krzysztofa Mączyńskiego z woleja opuszcza nie tylko boisko, ale chyba również stadion...

• Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, ale ich ataki wciąż niewiele dają.

• Aut dla Legii na wysokości pola karnego Ruchu.

• Mateusz Żyro faulowany przy linii środkowej.

• Za mocne podanie Dariusza Zapotocznego, piłkę przejmuje Radosław Cierzniak.

• Gra wznowiona, piłkę ma Ruch!

• Zmiana w przerwie. Michał Kucharczyk zmienia beznadziejnego Daniela Chimę Chukwu.

• Legia oddała tylko dwa celne strzały w pierwszej połowie.

• Legia gra bardzo słabo, niczym nie przypomina poziomu Ekstraklasy, a raczej poziom trzeciej ligi. Obie drużyny prezentują się przeciętnie i póki co rozdziela je tylko bramka Łukasza Brozia z rzutu karnego. Mamy nadzieję że w drugiej połowie będzie lepiej.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi w Opolu z Ruchem 1:0.

• W końcówce pierwszej części spotkania gospodarze próbują ponownie dojść do głosu.

• Sebastian Szymański przyjmuje górną piłkę w polu karnym i pudłuje z około dziesięciu metrów!

• Daniel Chima Chukwu w bardzo głupi sposób traci piłkę przy linii bocznej.

• Piękne uderzenie Sebastiana Szymańskiego z rzutu wolnego trafia w spojenie!

• Sebastian Szymański faulowany przez Dawida Kilińskiego przy narożniku pola karnego!

• Daniel Chima Chukwu uderza głową na bramkę po rzucie rożnym - niecelnie.

• Legia co prawda utrzymuje się dłużej przy piłce i to ona atakuje, ale nie są to akcje pozbawione bezmyślnych i ryzykownych podań. Mistrzowie Polski narażają się na kontrataki.

• Ekwilibrystyczna przewrotka Cristiana Pasquato mija bramkę zespołu ze Zdzieszowic.

• Za mocne podanie Łukasza Brozia, piłkę ma Ruch.

• Legia przejęła inicjatywę, gra od dłuższego czasu toczy się tylko na połowie gospodarzy.

• Niezłe podanie Łukasza Monety do Sebastiana Szymańskiego w pole karne przytomnie przecina Sebastian Weremko.

• Dawid Kiliński faulowany przez Sebastiana Szymańskiego przy linii środkowej.

• Faul na Jarosławie Niezgodzie był niemal nie do zauważenia, do tego wydaje się że miał miejsce jeszcze przed szesnastką.

• Łukasz Broź pewnie wykonuje jedenastkę i otwiera wynik meczu!

• Rzut karny dla Legii, faulowany Jarosław Niezgoda!

• Mocny strzał Łukasza Monety przelatuje kilka metrów nad poprzeczką bramki Ruchu.

• Kompletnie nieudane podanie Cristiana Pasquato w pole karne gospodarzy. Piłkę ma Patryk Sochacki.

• Póki co Legia wcale nie dominuje na boisku, jeśli mielibyśmy wskazać drużynę atakującą częściej, to byłby to Ruch.

• Świetne dośrodkowanie Denisa Sotora pod bramkę Legii, gdzie z bliskiej odległości pudłuje Michał Bachor!

• Jarosław Wieczorek odebrał piłkę Maciejowi Dąbrowskiemu i chciał od razu posłać piłkę w pole karne, ale kopnął ją prosto w rękawice Radosława Cierzniaka.

• Dawid Czapliński faulowany na własnej połowie przez naciskającego go Mateusza Żyro.

• Radosław Cierzniak przejmuje podanie skierowane pod nogi Dawida Czaplińskiego.

• Gospodarze odpowiadają długim podaniem w stronę pola karnego, które jednak przekroczyło linię końcową boiska.

• Pierwsza akcja Legii zakończona stratą Łukasza Brozia na prawym skrzydle.

• ...pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy, piłkę ma Legia Warszawa!

• Jeszcze tylko losowanie stron...

• Piłkarze meldują się na murawie stadionu w Opolu!

• W składzie Legii pojawia się kilka młodych nazwisk - w Legii zadebiutuje Mateusz Żyro, zagra również Sebastian Szymański, a z ławki pojawić się może również Miłosz Szczepański.

• Rezerwowi Legii: Jakub Szumski, Inaki Astiz, Adam Hlousek, Thibault Moulin, Armando Sadiku, Michał Kucharczyk i Miłosz Szczepański.

• Rezerwowi Ruchu: Filip Żurawski, Arkadiusz Fesser, Krzysztof Werner, Mateusz Pałach, Dawid Rudnik, Bartosz Zychowicz i Dawid Kubicz.

• W poprzedniej rundzie Ruch uporał się z Górnikiem Łęczna, a Legia pokonała Wisłę Puławy.

• Gospodarze zagrają dziś w swoim wyjściowym składzie, trener Romeo Jozak zdecydował się natomiast dać szansę rezerwowym.

• Ruch Zdzieszowice zmierzy się w Opolu z faworyzowaną drużyną Legii Warszawa. Liczymy na dobre spotkanie!

• Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa!

JCZ

Ruch – Legia LIVE! Trzecioligowiec marzy o sprawieniu sensacji

Ruch – Legia LIVE! Trzecioligowiec marzy o sprawieniu sensacji ©Bartek Syta / Polska Press

Mecz Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa ONLINE. Trzecioligowiec marzy o wyrzuceniu za burtę krajowego pucharu aktualnego mistrza Polski. Misja jest arcytrudna, ale nie niemożliwa. Początek spotkania 1/8 finału o 15:30 na stadionie w Opolu. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa ONLINE

Kibice ze Zdzieszowic mówią o święcie futbolu, piłkarze podkreślają zaś, że mecz z Legią będzie dla nich i całego klubu wyjątkowy. - Oczywiście, że zdecydowanym faworytem jest Legia.
Jakbyśmy z nią zagrali dziesięć meczów, to pewnie dziewięć by wygrała. To jest jednak piłka. Wiele się może zdarzyć, a już nie takie sensacje były w przeszłości. Na pewno zagramy bez kompleksów – mówi obrońca Ruchu, Michał Bachor w rozmowie z "Nową Trybuną Opolską".

Zawodnicy Ruchu najchętniej powtórzyliby wyczyn sprzed sześciu lat kiedy to wyeliminowali w 1/16 finału Jagiellonię Białystok (3:1). - Bardzo żałujemy, że nie możemy zagrać u siebie. Legia czułaby się tam bardzo nieswojo, w małej szatni, na małym stadionie, na jakim rzadko przychodzi jej grać. My natomiast w swoim „domu” na pewno czulibyśmy się lepiej. W Opolu też będziemy gośćmi – zauważa Bachor.

W tej edycji Ruch Zdzieszowice ma na razie na rozkładzie drużyny z 1 i 2 ligi. Najpierw po rzutach karnych wyeliminował Olimpię Elbląg (3:3, 3:1 k.), potem Gryf Wejherowo (2:1), a ostatnio Górnika Łęczna (2;1). - Przeciwko Legii chcemy rozegrać jak najlepszy mecz, o którym długo kibice będą pamiętać – przyznaje trener Andrzej Polak.

W Legii nastroje nie są najlepsze, chociaż zespół w debiucie Romeo Jozaka pokonał Cracovię (1:0). Styl był jednak na tyle mierny, że nikt o tym meczu za bardzo nie chce pamiętać. Wysokie zwycięstwo nad Ruchem i awans do ćwierćfinału mogłyby ocieplić klimat wokół drużyny. W kolejnej rundzie czeka już pierwszoligowa Drutex-Bytovia Bytów, która za burtę Pucharu Polski zdążyła wyrzucić Lechię Gdańsk i Pogoń Szczecin.

Sonda

Puchar Polski: Kto awansuje do ćwierćfinału?

Forma w ostatnich meczach:

Ruch Zdzieszowice:
Ruch – KS Polkowice 1:1 (3 liga, 16.09.2017)
Zagłębie II Lubin – Ruch 1:1 (3 liga, 09.09.2017)
Ruch – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (3 liga, 02.09.2017)

Legia Warszawa:
Legia – Cracovia 1:0 (Ekstraklasa, 17.09.2017)
Śląsk Wrocław – Legia 2:1 (Ekstraklasa, 09.09.2017)
Legia – Zagłębie Lubin 2:1 (Ekstraklasa, 27.08.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w historii między tymi zespołami

Mecz Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo prosto z Opola przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Komentują Cezary Kowalski i Waldemar Prusik. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Pierwszy gwizdek sędziego o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.pl