Śląsk Wrocław - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Śląsk Wrocław

0

Cracovia

2

• Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo Cracovii. Przed Śląskiem sporo czasu na przemyślenia. Taka gra wiosną nie przejdzie.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Jedna już za nami.

• Debiutant Gryglak w miejsce Exposito.

• Kakabadze polował na dublet! Mocny strzał, Szromnik wybija za linię końcową.

• Szykują się chyba kolejne rozmowy kibiców Śląska z piłkarzami.

• Tymczasem z dystansu Lusiusz. Mocno i parę metrów obok lewego słupka. Obaj trenerzy mogą wykorzystać jeszcze po dwie zmiany.

• Śląsk przeważa, ale nie ma klarownych sytuacji.

• Lusiusz w miejsce Rasmussena.

• Schwarz powstrzymał kontrę van Amersfoorta. Po chwili Łyszczarz nie sięgnął piłki zagranej w pole bramkowe.

• cracovia

• Pierwsze gwizdy na trybunach. Źle podał Mączyński. Przez to Cracovia ma aut.

• Został tylko kwadrans. Aktywny Łyszczarz, ale Śląsk nadal bez bramki kontaktowej.

• Kartkę otrzymał Janasik.

• Loshaj wchodzi za Hankę.

• Trzecia roszada w Śląsku. Quintana za Picha.

• Idealne zachowanie Niemczyckiego. Doskoczył do drugiego słupka i tam zatrzymał strzał Exposito.

• Schodzi Rakoczy, wchodzi Myszor.

• W tym sezonie Śląsk tylko trzy razy zagrał na zero z tyłu. Nowe ustawienie póki co przynosi więcej problemów niż korzyści.

• Cracovia zasługuje na trzy punkty. Gra dobrze i co chwilę atakuje.

• Natomiast Stiglec zmienai Garcię.

• Łyszczarz za Sobotę.

• Siplak świetnie zatrzymał Picha w polu karnym.

• Nietęga mina trenera Magiery. Cracovia w wirtualnej tabeli wskoczyła przed Śląsk - na dziewiąte miejsce.

• Gruzin trafił po raz trzeci w sezonie.

• GOOOOOOOOOL! Kakabadze na 2:0! Piękny, mocny strzał z dystansu! Chyba jest po meczu.

• Rodin! Piłka obija poprzeczkę po uderzeniu głową. Cracovia bliska zamknięcia meczu.

• Garcia wrzuca w pole karnego z wolnego, gdzie Niemczycki piąstkuje przed siebie.

• Od razu atakują gospodarze. Schwarz z dystansu - obok słupka.

• Gramy dalej. Od środka Śląsk. Musi gonić wynik.

• Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę wznowienie gry.

• Rumun strzela, a sędzia kończy pierwszą połowę. Po dośrodkowaniu Siplaka mamy trafienie głową! To typowy gol do szatni.

• GOOOOOOOOOOOOL! Rapa na 1:0 dla Cracovii!

• Kartka dla Rakoczego.

• Mączyński też został ukarany. Kibice skandują jego nazwisko. Lubią takie momenty...

• Do notesu trafia van Amersfoort.

• Mączyński ma pretensje do Rakoczego o faul.

• Potężna awantura na boisku! Mączyński się zagotował. Będą kartki.

• Sędzia Raczkowski dodał sześć minut.

• Lewkot otrzymał kartkę.

• Golla nadzwyczaj często pod bramką Cracovii. Tym razem założył siatkę rywalowi, po czym został zablokowany.

• Gramy dalej. Kontuzjowany asystent sędziego przyznał w rozmowie z Canal+, że ma problem mięśniowy z udem.

• sędzia

• Czekamy. Do pierwszej połowy na pewno zostanie dodanych kilka minut.

• Trwa zamiana ról. Sędzią techniczny wejdzie na boisko. To Szymon Łężny.

• Czekamy na zmiennika, który wykona pracę przy linii bocznej.

• sędzia

• Sędzia asystent ma problem. Utyka. Przerwa w grze.

• Golla uderza głową. Piłka szybuje nad poprzeczką, zaś sędzia odgwizduje faul. To Exposito przewinił.

• Rakoczy składał się do strzału w stylu Zlatana. Nie sięgnął piłki.

• Najlepsza szansa dla Cracovii! Siplak po przyjęciu uderza. Szromnika wyręcza przed linią Bejger! Bardzo dobra interwencja nogą.

• Na razie nie jest to zbyt porywające widowisko. Brakuje celnych strzałów i składnych akcji.

• Jugas wolał wybić na róg, ponieważ w powietrzu czyhał Gola.

• W odpowiedzi Rakoczy. Ładna próba po obróceniu się z piłką. Szromnik wybija na róg.

• Sobota obija słupek, po czym sędzia informuje o spalonym.

• Kakabadze złapany na ofsajdzie.

• Exposito chce się pokazać. Często wraca po piłkę na własną połowę.

• Pich kończy strzałem dośrodkowanie Mączyńskiego. Futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką, a nawet obok niej.

• Sędzia Raczkowski uznał, że i w tej akcji nie należy się jedenastka.

• Exposito został sfaulowany w szesnastce czy nie? Tym razem kontrowersja pod bramką Cracovii!

• Mamy pierwszy celny strzał - ze strony Cracovii. Próbował na krótkim słupku Knap, lecz bez powodzenia.

• Cracovia powinna była wyjść z kontrą dwóch na jednego, lecz Siplak wyrzucił do boku Hankę, przez co akcja straciła na impecie.

• Sobota! Bardzo ładnie zgasił piłkę i z nią odjechał, ale Rodin zdołał zablokować strzał. Tylko róg dla Śląska.

• Sędzia po kontakcie z wozem VAR uznał, że gramy dalej. Wznowił już Szromnik.

• Kakabadze upadł pod bramką Śląska. Czy będzie rzut karny?

• Od początku atakują Pasy, ale bez rezultatu. Jedyny strzał został zblokowany.

• Sędzia dał znak. Od środka zaczęła Cracovia.

• Śląsk w zielonych strojach, Cracovia ma białe spodenki i bałe koszulki w czerwone pasy.

• Piłkarze wychodzą z tunelu na boisko. Za chwilę przywitanie kapitanów, a po nim rozpoczęcie ostatniego meczu w roku.

• Ławka rezerwowych Cracovii: Wilk, Rivaldinho, Lusiusz, Rocha, Sadiković, Piszczek, Pestka, Loshaj, Myszor.

• W Cracovii nie ma dziś Alvareza, Hrosso czy Thiago.

• W sierpniu Śląsk pokonał Cracovię 2:1. W końcówce decydującego gola strzelił naturalnie Exposito. Hiszpan walczy dziś o dziesiątą bramkę w sezonie.

• Póki co Śląsk ugrał punkt więcej od Cracovii. Obie te drużyny plasują się w środku stawki.

• Ławka rezerwowych Śląska: Putnocky, Poprawa, Iskra, Stiglec, Makowski, Zylla, Łyszczarz, Gryglak, Quintana.

• Poza kadrą Śląska tacy piłkarze jak Praszelik, Tamas, Pawłowski czy Verdasca.

• Czy to ostatni mecz Exposito w Śląsku? Czy sam Śląsk zrehabilituje się za ostatnie wyniki w tym porażkę z Wartą? Pytań o mecz jest wiele, na wszystkie poznamy wkrótce odpowiedź.

red

Śląsk Wrocław - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Śląsk Wrocław - Cracovia ONLINE. Piłkarze Śląska zapewne mają świadomość, że ostatni mecz w roku w dużej mierze wpłynie na to, w jaki sposób kibice w czasie zimowej przerwy zapamiętają rundę jesienną w wykonaniu WKS-u. Pasy przegrały w minionej kolejce z Górnikiem Łęczna, więc w następnym spotkaniu zagrają o zrehabilitowanie się i solidne zakończenie roku.

Śląsk - Cracovia ONLINE

Dwie wygrane i dwie porażki, taki jest bilans trenera Jacka Zielińskiego po powrocie do Cracovii. Przegrana z Górnikiem Łęczna 0;2 jest tym boleśniejsza, że poniesiona na własnym boisku. Pytany o plan na ten mecz odpowiedział tak: - Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Górnik może na nas ruszyć.
Przygotowywaliśmy się cały tydzień do tego. Po strzelonej bramce przez gości, mimo że oddali trochę środek pola, to nadal było nam ciężko. Zespół z Łęcznej okazał się lepszym zespołem, a my mamy sześć dni na to, by się zrehabilitować za ten występ i zrobić prezent kibicom.

„Wojskowi” z ostatniego wyjazdu nie mogą mieć najlepszych wspomnień. Podopieczni Jacka Magiery dość nieoczekiwanie przegrali z 16. w tabeli PKO Ekstraklasy Wartą Poznań (1:2). Jakby tego było mało, kibice dolnośląskiego klubu po zakończeniu meczu zażądali od zawodników, aby ci oddali im swoje koszulki.

- Wynik z Grodziska Wielkopolskiego jest dla nas nie do zaakceptowania. Jesteśmy z tego powodu wściekli. Jedna sprawa to wynik, a druga to jak Śląsk grał - przyznał trener Magiera.

Aby załagodzić tę sytuację, gracze WKS-u w sobotę powinni pokonać na własnym stadionie Cracovię. Po zwolnieniu na początku listopada Michała Probierza prowadzenia zespołu „Pasów” podjął się Jacek Zieliński. - Cracovia szuka swojego stylu i tożsamości. Dziś ten zespół gra innym systemem niż wcześniej. Trzeba powiedzieć, że na wszystko potrzebny jest czas. Trener Zieliński jest doświadczonym szkoleniowcem, ma ogromną wiedzę i potrafi stworzyć bardzo dobrą drużynę - uważa Magiera.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Śląsk: Szromnik - Bejger, Golla, Poprawa - Janasik, Schwarz, Mączyński, Stiglec - Pawłowski, Expósito, Sobota

Cracovia: Niemczycki - Rapa, Jugas, Siplak - Kakabadze, Hebo, Van Amersfoort, Pestka - Myszor, Piszczek, Hanca

OSTATNIE MECZE

Cracovia - Śląsk Wrocław 1:2 (01.08.2021, Ekstraklasa)
Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1 (12.03.2021, Ekstraklasa)
Śląsk Wrocław - Cracovia 3:1 (02.10.2020, Ekstraklasa)
Śląsk Wrocław - Cracovia 3:2 (25.06.2020, Ekstraklasa)
Cracovia - Śląsk Wrocław 2:0 (20.12.2019, Ekstraklasa)

Śląsk - Cracovia TRANSMISJA TV

Spotkanie Śląsk Wrocław - Cracovia odbędzie się w sobotę, 18 grudnia o godz. 17:30. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Internetowy stream online dostępny jest na platformach Canal+ - ncplusgo.pl i canalplus.com.

Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego Daniela Stefańskiego.

17:30 Śląsk Wrocław - Cracovia (Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3).