PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE. Bilety wyprzedane. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2022-08-26 20:30

Stal Mielec

0

Legia Warszawa

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Natomiast w rozgrywkach ligowych Legia Warszawa za tydzień przy Łazienkowskiej zagra z Radomiakiem Radom, natomiast Stal Mielec u siebie podejmie Śląsk Wrocław.

• W środku tygodnia oba zespoły zagrają w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski. Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, natomiast Stal Mielec również na wyjeździe zagra z ŁKS-em Łódź.

• Oceny piłkarzy po meczu Stal Mielec - Legia Warszawa (w skali 1-6):

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 4
    • Krystian Getinger - 3
    • Maciej Wolski - 3, (Fabian Hiszpański - 3)
    • Dominykas Barauskas - 3, (Mateusz Mak - bez oceny)
    • Arkadiusz Kasperkiewicz - 3
    • Mateusz Matras - 3
    • Fryderyk Gerbowski - 4, (Przemysław Maj - bez oceny)

• Bartosz Slisz - 3
    • Paweł Wszołek - 3, (Maciej Rosołek - 2)
    • Josue - 4, (Igor Kharatin - bez oceny)
    • Patryk Sokołowski - 2, (Carlitos - 4)
    • Makana Baku - 3, (Robert Pich - 3)
    • Ernest Muci - 2, (Bartosz Kapustka - 2)
  • Mecz w Mielcu był bardzo słaby i mało intensywny, ale ostatecznie technika Carlitosa zrobiła różnice. Legia miała dużo więcej sytuacji, ale nie potrafiła tego przekuć na wynik.

• Koniec meczu w Mielcu! Legia Warszawa wygrywa ze Stalą 1:0 po bramce Carlitosa.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Igor Kharatin zmienił Josue.

• Także Carlitos został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Josue został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Ostatnia zmiana w Stali Mielec. Przemysław Maj zmienił Fryderyka Gerbowskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii "wyjątkowo" również bez zagrożenia.

• Bartosz Kapustka został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Filip Mladenović dośrodkował piłkę w pole karne Stali Mielec, ale tam spokojnie interweniował Bartosz Mrozek.

• Dopiero druga zmiana w Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Dominykasa Barauskasa.

• To powinna być druga bramka dla Legii Warszawa! Robert Pich wpadł w pole karne Stali, zagrał do Josue, jego strzał świetnie wybronił Bartosz Mrozek, a dobitka Macieja Rosołka trafiła tylko w boczną siatkę!

• Carlitos dostał piłkę po prawej stronie, wpadł w pole karne, minął rywala i mocnym strzałem pod poprzeczkę wpakował futbolówkę pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Carlitos na dobre wraca do Legii! Piękny gol Hiszpana!

• Natomiast Robert Pich pojawił się w miejsce Makany Baku.

• Dwie kolejne zmiany w Legii Warszawa. Bartosz Kapustka zmienił Ernesta Muciego.

• Rozegranie rzutu wolnego bez zagrożenia. Fatalne widowisko w Mielcu.

• Maciej Rosołek sfaulowany blisko bramki Stali i teraz to goście będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie. Żółtą kartką ukarany Fryderyk Gerbowski.

• Efektowna oprawa kibiców Stali Mielec i to chyba jedyne, co można pozytywnego powiedzieć o tym meczu.

• Rozegranie rzutu wolnego przez Stal nie zagroziło bramce gości.

• Stal Mielec wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Legii.

• Wymuszona zmiana w barwach Stali Mielec. Fabian Hiszpański pojawił się w miejsce Macieja Wolskiego.

• Natomiast Carlitos pojawił się w miejsce Patryka Sokołowskiego.

• Dwie zmiany w Legii Warszawa. Maciej Rosołek zmienił Pawła Wszołka

• Maciej Wolski ucierpiał po jednym ze starć.

• Piotr Wlazło oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

• Mikołaj Lebedyński dostał piłkę w polu karnym Legii, ale nie potrafił oddać strzału na bramkę gości.

• Stal Mielec próbuje rozgrywać piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Artur Jędrzejczyk wraca do gry.

• Artur Jędrzejczyk delikatnie ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Początek drugiej połowy meczu bardzo chaotyczny. Żaden z zespołów nie potrafi wymienić kilku dokładnych podań.

• Said Hamulić wpadł z piłką w pole karne Legii, ale przegrał pojedynek z Kacprem Tobiaszem!

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Mielcu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy w Mielcu. Do przerwy Stal bezbramkowo remisuje z Legią Warszawa.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Makana Baku trafił do bramki Stali Mielec, ale gracz Legii był na ewidentnym spalonym!

• Teraz Paweł Wszołek zagrał do Josue, ale ten oddał niecelny strzał.

• Makana Baku dograł w pole karne Stali do Pawła Wszołka, ale tam gracz Legii nie zdołał oddać strzału.

• Said Hamulić ucierpiał podczas oddawania strzału głową.

• Mikołaj Lebedyński dośrodkował wprost na głowę Saida Hamulića, ale jego strzał głową został zablokowany!

• Filip Mladenović oddał strzał rozpaczy z dystansu, ale futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki rywali.

• Stal przyśpieszyła grę w środku pola, ale w decydującym momencie znowu Said Hamulić źle przyjął piłkę.

• Znowu krótkie rozegranie rzutu rożnego i znowu bez zagrożenia.

• Josue oddał strzał z dystansu, ale piłka po odbiciu się od rywala wyszła na rzut rożny.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Legia Warszawa po ofensywnej akcji wywalczyła rzut rożny.

• Paweł Wszołek stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale gracz Legii nie zdołał trafić do bramki gospodarzy.

• Teraz Stal Mielec próbuje dłużej pograć piłką. Na razie rozgrywa ją jedynie w środku pola.

• Bartosz Slisz zagrał w okolice pola karnego Stali Mielec, ale do tego dogrania nie dopadł żaden z graczy Legii.

• Kolejne zagranie do Saida Hamulića, ale ten znowu miał problemy z opanowaniem piłki.

• Próba zagrania do Makany Baku, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

• Legia próbuje spokojnie rozgrywać piłkę w środku pola. Goście nie potrafią celnie zagrać w pole karne Stali.

• Filip Mladenović popędził prawą stroną boiska, próbował zagrać w pole karne Stali, ale wcześniej arbiter dopatrzył się spalonego gracza Legii.

• Znakomite dośrodkowanie w pole karne Legii do Saida Hamulića, ale ten nie zdołał opanować piłki.

• Krystian Getinger zagrał w pole karne gości, ale tam pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

• Pierwsze zagranie w pole karne Stali Mielec, ale Paweł Wszołek nie zdołał przebić się przez obronę gospodarzy.

• Fryderyk Gerbowski oddał strzał na bramkę Legii, ale uderzenie okazało się niecelne.

• Zaczynamy drugi piątkowy meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Za kilka chwil zaczynamy! Piłkarze pojawiają się na murawie

• Nie zagrają w meczu Stal - Legia:

• Stal: Ciepiela
    • Legia: Kramer, Nawrocki
  • Wszystkie bilety na mecz Stal - Legia rozeszły się w mgnieniu oka. To oznacza, że trybunach zasiądzie przeszło 6,5 tys. osób. Zagwiżdże sędzia Daniel Sylwestrzak z Wrocławia, a VAR obsłużą Tomasz Musiał i Jacek Małyszek.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Żeby pokonać Legię, Stal musi wzbić się na swoje wyżyny. Stołeczna drużyna już nie jest do bicia jak w zeszłym sezonie. Ostatnio potrafiła odrobić straty do Górnika (2:2), a wcześniej rozprawić się z Widzewem Łódź (2:1) czy Piastem Gliwice (2:0). W tabeli Legia spogląda jedynie na rewelacyjną Wisłę Płock, posiadającą aż 16 punktów.

• Stal liże rany po wysokiej porażce w Gliwicach. Po słabej grze przegrała z Piastem aż 0:4. To dopiero drugi mecz bez punktów w sezonie, ale znacznie gorszy od wizyty w Częstochowie, gdy Raków zdołał wygrać ledwie 3:2.

• Za 20 minut zaczynamy drugie piątkowe spotkanie Ekstraklasy. Już teraz zapraszamy na zapowiedź przedmeczową

Stal - Legia LIVE! Bilety wyprzedane. Gospodarzy stać na niespodziankę

Stal - Legia LIVE! Bilety wyprzedane. Gospodarzy stać na niespodziankę ©Adam Jankowski

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE. Komplet widzów obejrzy drugie piątkowe widowisko. Gospodarze wierzą w utarcie nosa faworytowi. Mają ku temu podstawy, skoro w czterech ostatnich bezpośrednich spotkaniach wygrali trzy razy, a raz zremisowali. Relacja LIVE od godziny 20:30.

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa ONLINE

W Mielcu wśród kibiców nastroje są bojowe. Stal mimo przebudowy nadal potrafi zaskakiwać. Ograła Lecha Poznań, Górnika Zabrze czy Cracovię. Dobrze wygląda nowy stoper Dominykas Barauskas, ale i napastnik Said Hamulic.

Adam Majewski, trener Stali: - Legia, w przeciwieństwie do minionego sezonu, nie jest już w kryzysie. Myślę, że w tym sezonie będzie walczyła o czołowe miejsca w tabeli. Mam nadzieję, że na meczu będzie fajna atmosfera, a my jako zespół się do niej dostosujemy.

Kosta Runjaic, trener Legii: - W tabeli jest duży ścisk. Wiemy, jakie zespoły pokonała Stal Mielec. Były to zespoły renomowane. Czeka nas trudny mecz, ale jesteśmy świadomi, co w piątek chcemy osiągnąć (...) Wypożyczenia Lirima Kastratiego (na Węgry - red.) i Joela Abu Hannę (do Lechii) są pewne. Kolejne transfery? Nie przewiduję.

Nie zagrają w meczu Stal - Legia:
Stal: Ciepiela
Legia: Kramer, Nawrocki

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal - Legia 2:1 (Ekstraklasa, 30.04.2022)
Legia - Stal 1:3 (Ekstraklasa, 07.11.2021)

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Komentuje duet Bartosz Gleń – Michał Żewłakow. Studio w ramach "Super Piątku" od godziny 20:00. Poprowadzi je Cezary Olbrycht, gościem będzie Andrzej Juskowiak. W rolę reporterów z murawy wcielą się Tomasz Lipiński i Jakub Polkowski. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!