PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE. O...

PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE. O pozostanie na podium. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Henrich Ravas – 3
    • Martin Kreuzriegler – 3 (93’ Patryk Lipski – bez oceny)
    • Mateusz Żyro – 4
    • Serafin Szota – 3
    • Karol Danielak – 2 (46’ Dominik Kun – 3)
    • Patryk Stępiński – 4 (93’ Mato Milos – bez oceny)
    • Marek Hanousek – 3
    • Juliusz Letniowski – 4 (93’ Juljan Shehu – bez oceny)
    • Bartłomiej Pawłowski – 4
    • Ernest Terpiłowski – 4 (76’ Łukasz Zjawiński – bez oceny)
    • Jordi Sanchez – 4

• Gabriel Kobylak – 5
    • Mateusz Grzybek (82’ Dominik Sokół – bez oceny)
    • Pedro Justiniano – 4
    • Raphael Rossi – 4
    • Mateusz Cichocki – 4
    • Dawid Abramowicz – 4
    • Jakub Nowakowski (55’ Daniel Łukasik – 3)
    • Filipe Nascimento – 5
    • Lisandro Semedo (64’ Dariusz Pawłowski – 3)
    • Luis Machado – 4
    • Maurides – 4
  • Koniec spotkania! Widzew pokonany, Radomiak wywozi 3 punkty!

• Ależ okazja dla Widzewa. Przestrzelił z idealnej okazji Bartłomiej Pawłowski.

• Kolejna próba z kontry Radomiaka, ale zbyt szybko padła decyzja o strzale. Przy piłce Widzew.

• Widzew cały czas napiera. Próbuje się przedostać pod bramkę Radomiaka.

• Ostatnia korekta to Martin Kreuzriegler. W jego miejsce Patryk Lipski.

• Schodzi także Juliusz Letniowski. Wbiega Juljan Shehu.

• Zmiana w Widzewie. Schodzi Patryk Stępiński, wchodzi Mato Milos...

• GOL! COŻ ZA NIESPODZIANKA! RADOMIAK 3, WIDZEW 1.

• Aż 14 minut doliczył sędzia Raczkowski do podstawowego czasu.

• Kolejna gra na czas gości. Leży jeden z piłkarzy Radomiaka we własnej szesnastce.

• Nieudana próba Bartłomieja Pawłowskiego. Strzał poleciał w trybuny.

• Schodzi strzelec pierwszego gola, Mateusz Grzybek. W jego miejsce Dominik Sokół.

• Znów okazja bramkowa dla Widzewa! Jordi Sanchez przed szansą, ale jego strzał obroniony.

• I kolejna przerwa w grze. Mateusz Grzybek leży na murawie. Czyżby zmiana?

• Wznawiamy grę.

• Korekta w drużynie Widzewa. Schodzi Ernest Terpiłowski, w jego miejsce Łukasz Zjawiński.

• widzew

• Szykuje się przerwa. Stadion Widzewa pokrył się dymem spowodowanym racami kibiców.

• Gabriel Kobylak ukarany żółtą kartką. Przedłużanie wybicia piłki skończyło się karą.

• Prawdziwe oblężenie bramki Radomiaka. Znów próbował Bartłomiej Pawłowski, piłka wybita.

• Ależ akcja! Bartłomiej Pawłowski uderzał! Dogranie w pole karne Patryka Stępińskiego i bramkarz Radomiaka ratuje swoją drużynę. Jest rożny dla gospodarzy.

• Stuprocentowa sytuacja dla Widzewa. Uderzał Jordi Sanchez głową, ale obok słupka Radomiaka.

• Żółtą kartkę ogląda Dawid Abramowicz. Obrońca Radomiaka przedłużał wybijanie piłki z autu.

• Nie dał rady kontynuować gry Lisandro Semedo. Zmienił go Dariusz Pawłowski.

• Na murawie leży Lisandro Semedo. Chwila przerwy w grze. Wściekli piłkarze Widzewa.

• Z próbą strzału Marek Hanousek. Uderzenie kilkanaście centymetrów nad bramką. Było groźnie.

• Fantastyczna atmosfera na trybunach w Łodzi!

• widzew

• Nieprzepisowo zatrzymany Bartłomiej Pawłowski. Żółtą kartkę ogląda Mateusz Grzybek.

• Postraszyli goście. Po strzale zza linii pola karnego Radomiak zacznie z rzutu rożnego.

• Zmiana w Radomiaku. Na boisku pojawia się Daniel Łukasik, który zastępuje Jakuba Nowakowskiego.

• Fantastyczna akcja na jeden kontakt. Zagranie z prawej strony w pole karne i płaskim, technicznym strzałem wykończył to Jordi Sanchez. Piąty gol Hiszpana w Ekstraklasie.

• GOL! WIDZEW Z BRAMKĄ KONTAKOWĄ! JORDI SANCHEZ!

• Przy piłce Widzew. Gospodarze szukają bramki kontaktowej.

• Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Raphael Rossi.

• Wraz z początkiem drugiej połowy mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Zszedł Karol Danielak, w jego miejsce Dominik Kun.

• Zaczynamy drugą połowę. Wybrzmiał gwizdek!

• Statystyki z pierwszej części meczu:

• Aż 71% posiadania piłki na korzyść Widzewa,
    • 12 do 4 w sytuacjach bramkowych, również na korzyść gospodarzy.
  • Koniec pierwszej połowy! Radomiak wygrywa z Widzewem 2:0!

• Rzut wolny dla Widzewa z niezłej pozycji. Pawłowski może strzelać

• Kontra po rzucie rożnym. Żaden zawodnik Widzewa nie asekurował strefy obronnej. Lisandro Semedo od połowy boiska biegł z Danielakiem "na plecach". Zawodnik Radomiaka okazał się szybszy. Skrzydłowy pewnie wykończył akcję!

• GOOOOOOOOOOOL!!!! 2:0 dla Radomiaka!!! Semedo

• Danielak wywalczył rzut rożny. To może być sposób na zdobycie bramki - Juliusz Letniowski ma świetnie ułożoną stopę przy stałych fragmentach

• Letniowski bardzo dobrze uderzył z dystansu. Jeszcze lepsza interwencja Kobylaka

• Widzew na razie bez pomysłu na sforsowanie bloku defensywnego rywala. Jordi Sanchez często próbuje atakować rywala, ale w większości przypadków kończy się to faulem

• Widzew próbuje atakiem pozycyjnym. Gospodarze chcą jak najszybciej strzelić bramkę

• Grzybek dostał piękną piłkę prostopadłą. Zawodnik przyjął piłkę na lewą nogę i uderzył z linii pola karnego po ziemi! 1:0 dla Radomiaka!

• 1:0 dla Radomiaka!!! Mateusz Grzybek!!!

• Piękna oprawa związana z Dniem Niepodległości:

• Zaczynamy mecz Widzew - Radomiak!

• Na stadionie został zaśpiewany Hymn Polski w związku z obchodami Dnia Niepodległości. Piękna oprawa kibiców Widzewa

• Sytuacja Radomiaka nie jest tak kolorowa. Początek sezonu wyglądał imponująco - podopieczni trenera Lewandowskiego grali bardzo agresywnie i zdecydowanie, ale w pewnym momencie coś się zmieniło. Drużyna z Radomia stała się osowiała i przewidywalna dla rywala. Skutkiem gorszej formy był spadek Radomiaka na 11. miejsce w tabeli.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• W Widzewie Łódź największymi bohaterami stało się trzech zawodników - Henrich Ravas, czyli bramkarz, który bardzo często w tym sezonie ratował Widzewiaków przed utratą bramki; Bartłomiej Pawłowski, który wykorzystuje swoje doświadczenie, które zebrał za granicą oraz w Ekstraklasie; oraz Jordi Sanchez, który kiedy przychodził do Łodzi był piłkarzem anonimowym. Hiszpan bardzo szybko zaaklimatyzował się w obecnym beniaminku polskiej ligi i rozkochał w sobie sympatyków Widzewa

• Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia to absolutna rewelacja obecnych rozgrywek PKO Ekstraklasy. Drużyna z "Serca Łodzi" po 15. kolejce zajmuje 3. miejsce - Widzew jest wśród największych polskich potęg. Za plecami Widzewiaków są między innymi: Legia, Lech, Wisła Płock, Pogoń czy Cracovia.

• Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Widzew - Radomiak. Już teraz zapraszamy na krótkie wprowadzenie przed meczem!

©Fot. Grzegorz Galasinski/Polskapress

PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE. Skazywany przez wszystkich na pożarcie Widzew Łódź jest w rundzie jesiennej jedną z najlepszych ekip Ekstraklasy. Spotkanie z Radomiakiem to ostatni mecz drużyny Janusza Niedźwiedzia w Łodzi w tym roku, dlatego jest to doskonała szansa na dopisanie kolejnych trzech punktów. Początek spotkania 6 listopada o godz. 15:00. Gdzie oglądać mecz Widzew - Radomiak na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Radomiak Radom ONLINE

W Widzewie Łódź największymi bohaterami stało się trzech zawodników - Henrich Ravas, czyli bramkarz, który bardzo często w tym sezonie ratował Widzewiaków przed utratą bramki; Bartłomiej Pawłowski, który wykorzystuje swoje doświadczenie, które zebrał za granicą oraz w Ekstraklasie; oraz Jordi Sanchez, który kiedy przychodził do Łodzi był piłkarzem anonimowym. Hiszpan bardzo szybko zaaklimatyzował się w obecnym beniaminku polskiej ligi i rozkochał w sobie sympatyków Widzewa.

Seria kilku porażek z rzędu sprawiła, że dziennikarze zaczęli przewidywać rychłe zwolnienie Mariusza Lewandowskiego. Ogrom szczęścia w meczu ze Śląskiem sprawił, że były reprezentant polski nadal jest szkoleniowcem Radomiaka. Nic w piłce nożnej nie jest jednak wieczne - jeśli zespół z Radomia nie poprawi wyników oraz stylu gry, Mariusz Lewandowski może stracić pracę.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Paweł Raczkowski.

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: Bardzo podobały mi się wnioski wyciągnięte przez zespół z ostatniego spotkania. W meczu z Radomiakiem chcemy skupić się jak najbardziej na sobie, ale zawsze bierzemy pod uwagę także przeciwnika. Najważniejsze dla nas będzie to jak my chcemy zagrać.

Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka: Największym problemem jest Luizao, który na sto procent nie zagra w tej rundzie, Thabo Cele i Daniel Pik podobnie. U Cele jest zerwany mięsień dwugłowy, u Pika doszło do zerwania torebki stawowej, jeśli chodzi o Luizao to w dalszym ciągu czekamy na ostateczną analizę

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Widzew Łódź - Radomiak Radom1:1 (26.02.2021, 1. Liga)
Radomiak Radom - Widzew Łódź 4:1 (29.08.2020, 1. Liga)

Nie zagrają w meczu Widzew Łódź - Radomiak Radom:
Widzew: Nunes
Radomiak: Cele, Luizao, Pik

Widzew Łódź - Radomiak Radom TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Widzew Łódź - Radomiak Radom w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:40 - zapraszamy!

15:00 Widzew Łódź - Radomiak Radom transmisja