• Dziękujemy za relację LIVE z tego meczu!

• I koniec spotkania. Warta sensacyjnie wygrała w Łodzi z Widzewem.

• Zagramy o 5 minut dłużej.

• Zmiana w Łodzi. Zszedł Patryk Stępiński, w jego miejsce Paweł Zieliński.

• Zmiana w Widzewie. Zszedł Andrejs Ciganiks, w jego miejsce Filip Zawadzki.

• Ależ to było groźne! Warta ma kupę szczęścia, piłka obija poprzeczkę gości.

• Zmiana w drużynie gości. Zszedł Miguel Luis, w jego miejsce Michał Kopczyński.

• Ależ było blisko na bramkę dla Widzewa. Z najbliższej odległości pomylił się Łukasz Zjawiński.

• Uderzenie w wykonaniu Miguela Luisa, ale obok bramki. Zacznie Widzew.

• To mogło być groźne - rzut rożny w wykonaniu Warty, ale próba dośrodkowania nieudana. Zacznie Widzew od bramki.

• Warta nie opadła z sił. Goście cały czas atakują rywali.

• Zmiana w Widzewie. Zszedł Kristoffer Hansen. Zastąpił go Juljan Shehu.

• Widzew szuka szansy na gola kontaktowego.

• Kolejna zmiana w Warcie. Zszedł asystent przy pierwszej bramce, a więc Konrad Matuszewski. Zastąpił go Kamil Kościelny.

• Ależ gol! Warta z drugą bramką! Strzelcem pięknej bramki Maciej Żurawski!

• Pierwsza zmiana w drużynie Widzewa. Zszedł Ernest Terpiłowski, w jego miejsce Juliusz Letniowski.

• Było groźnie pod bramką Warty. Zagrywał Marek Hanousek, z problemami, ale obronił Adrian Lis. Piłka na rzucie rożnym.

• ...na ławce usiadł także Adam Zrelak, strzelec gola. W jego miejsce Jakub Kiełb.

• ...nie zobaczymy też Miłosza Szczepańskiego. W jego miejsce Stefan Savić...

• Mamy pierwsze zmiany w meczu. W drużynie Wart schodzi Kajetan Szmyt, za niego Maciej Żurawski...

• Widzew cały czas napiera. Pachnie golem wyrównującym.

• Podanie w pole karne na nogę Ernesta Terpiłowskiego, ale koncertowo zmarnował to podanie. Nieudany strzał nad bramką.

• Piłkarze Warty nie zamykają się na własnej połowie - podchodzą wysoko pod rywali i nieźle radzą sobie w przechwycie.

• Będzie szansa dla Widzewa. Gospodarze mają rzut rożny.

• Ależ to byłby wymarzony początek. Dogranie w pole karne ale nad bramką gości uderzał Kristoffer Hansen.

• I zaczynamy grę w 2 połowie. W obu drużynach bez zmian kadrowych.

• Koniec pierwszej połowy. Warta prowadzi 1:0!

• Sędzia doliczył 3 minuty

• Stavrópoulos po centrze Widzewa zagrał piłkę ręką. Piłkarze gospodarzy domagają się karnego!

• Żółta kartka dla Kuna

• Jednak GOOOOL!! VAR sprawdził sytuację i Zrelak nie był na spalonym!

• GOL, ale był spalony! Piłka powrotna do Zrelaka, który wykończył sytuację z pierwszej piłki

• Strzały:

• Widzew - 2
    • Warta - 2
  • Hansen zagrał w pole bramkowe, ale nie było tam żadnego piłkarza Widzewa

• POPRZECZKA! Pawłowski uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od rywala w murze i trafiła w poprzeczkę!

• Rzut wolny dla Widzewa sprzed pola karnego. Kartka dla Szmyta

• Wrzutka Warty z lewego skrzydła, ale piłka nie trafiła do żadnego piłkarza w zielonej koszulce

• Ravas wybił piłkę bardzo niecelnie, ale Warta nie wykorzystała tego błędu. Piłka dla Widzewa

• Warta zaczyna dość odważnie. Goście od pierwszych minut chcą zaskoczyć gospodarzy

• Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

• Za kilka chwil zaczynamy mecz!

• Dawid Szulczek, trener Warty: - Co do Warty, to my faktycznie jeszcze o to walczymy, a Widzew jest już spokojny i raczej będzie rywalizował o europejskie puchary. Gdybym wcześniej nie miał okazji poznać trenera Niedźwiedzia i prezesa Widzewa Mateusza Dróżdża, to może byłbym zaskoczony. A tak nie jestem specjalnie zdzwiony. Oni po prostu wykonują swoją pracę lepiej niż to jest w innych klubach.

• Warta Poznań to także bardzo duża niespodzianka obecnych rozgrywek. Podopieczni Dawida Szulczka są jedną z najlepiej grających ekip na wyjazdach. "Zieloni" w 10 meczach na obcych stadionach zdobyli aż 19 punktów. Lepsze w tej statystyce są tylko Raków oraz Lech. Wygrana Warty w sobotnim spotkaniu będzie oznaczać, że klub z Poznania znacznie zbliży się do czołówki tabeli.

• Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: - Warta w ostatnim czasie zrobiła znaczący postęp w grze w ataku pozycyjnym. To dobrze ułożony taktycznie zespół. Jesteśmy świadomi ich mocnych stron i obserwujemy jej zawodników. W naszym składzie na pewno będzie jedna zmiana - nie zagra Jordi Sanchez, ale cały zespół bardzo intensywnie pracuje, więc tych roszad może być więcej.

• Widzew Łódź to absolutna rewelacja obecnej kampanii Ekstraklasy. Czerwono-Biało-Czerwoni przezimowali na podium i mają ochotę na więcej. W rundzie wiosennej Widzewiacy zagrali pięć spotkań i żadnego nie przegrali. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zaliczyli cztery remisy i jedną wygraną. Drużyna z Łodzi zajmuje obecnie 4. miejsce i traci trzy punkty do Lecha Poznań. Tyle samo punktów co Widzew ma także Pogoń, która walczy o europejskie puchary.

• Za 20 minut początek meczu Widzew - Warta. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

©Adam Jastrzebowski

Widzew Łódź - Warta Poznań ONLINE. Beniaminek obecnych rozgrywek nie przestaje zaskakiwać. Po świetnej rundzie jesiennej, Widzew doskonale wszedł w wiosnę - pięć spotkań i żadnej porażki. Czy Warta Poznań przełamie tę serię? Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:00. Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź - Warta Poznań na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl.

PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Warta Poznań ONLINE

Widzew Łódź to absolutna rewelacja obecnej kampanii Ekstraklasy. Czerwono-Biało-Czerwoni przezimowali na podium i mają ochotę na więcej. W rundzie wiosennej Widzewiacy zagrali pięć spotkań i żadnego nie przegrali.
Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zaliczyli cztery remisy i jedną wygraną. Drużyna z Łodzi zajmuje obecnie 4. miejsce i traci trzy punkty do Lecha Poznań. Tyle samo punktów co Widzew ma także Pogoń, która walczy o europejskie puchary.

Nie zagrają w meczu Widzew Warta:
Widzew: Sanchez
Warta: Kieliba, Kupczak

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Warta - Widzew 0:1 (Ekstraklasa, 20.08.2022)
Warta - Widzew 3:1 (mecz towarzyski, 22.01.2021)

Widzew Łódź - Warta Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Widzew Łódź - Warta Poznań w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:40 - zapraszamy!