Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka
2017-08-23 18:00

Wigry Suwałki

0

Miedź Legnica

2

• Miedź była dzisiaj znacznie lepsza od zespołu gospodarzy a wynik 2:0 to najmniejszy wymiar porażki. Goście mieli jeszcze dwie kapitalne sytuacje w pierwszej połowie ale zabrakło skuteczności. Wigry po 5 kolejkach nadal bez zwycięstwa. Na dziś to już wszystko, żegnam się z Państwem i życzę spokojnego wieczoru !

• Koniec Spotkania ! Miedź Legnica zasłużenie wygrywa w Suwałkach 2:0 !

• Nic już chyba nie wydarzy się w Suwałkach, leży na murawie jeden z zawodników gości.

• Bartkowiak pociągał za koszulkę Radeckiego i żółta kartka.

• Doliczony czas gry wynosi 5 minut.

• Damian Gąska ! Niespodziewanie uderzył na bramkę i słupek ratuje gości !

• W ostatniej zmianie Zieliński zastępuje Gargułę.

• Zderzyli się na środku boiska Piasecki i Obst, ten drugi nie podnosi się z murawy i potrzebuje pomocy medycznej.

• Kolejna centra, gracze Miedzi wybijają na korner.

• Mają swoje 5 minut w tym spotkaniu gospodarze. Którzy kolejnymi stałymi fragmentami szukają zagrożenia pod bramką.

• Piasecki zastępuje Vojtusa .

• Kolejny raz faulowany Mackiewicz, i tym razem ukarany Bartczak.

• Z rzutu wolnego Mackiewicz dośrodkowuje w pole karne jednak bez zagrożenia.

• Vojtus fauował Mackiewicza, otrzymuje żółtą kartkę.

• Odważny strzał zza pola karnego młodego napastnika Wigier, piłka leciała w sam środek bramki i na raty broni Kapsa.

• Pierwsza zmiana w ekipie Dominika Nowaka. Egerszegi za Marquitosa.

• Akcja gości lewym skrzydłem, Adu Kwame dośrodkował w pole karne do Garguły a ten z pierwszej piłki spokojnie trafia na 2:0 !!

• GOOOOOOL !!! Łukasz Garguła !!! Miedź podwyższa prowadzenie !

• Mackiewicz w ostatniej zmianie zastępuje Sokołowskiego.

• dd

• No i była szansa dla Wigier ! Kimala wyszedł sam na sam z Kapsą, płaski strzał napastnika dość spokojnie broni bramkarz Wigier ! To była najgroźniejsza sytuacja gospodarzy w tym meczu !

• Teraz szansa dla Wigier, Gąska centrował w pole karne, skutecznie wybija Bartczak. Wigry szukają swoich szans.

• Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne na bliższy słupek a tam Vojtus nie zdołał uderzyć piłki. Broni Wróbel i szybka kontra Wigier bez powodzenia.

• Adu Kwame faulowany przy linii bocznej boiska, Gąska otrzymuje żółtą kartkę za to przewinienie.

• Kontra Wigier, Rybicki sfaulowany przez Augustyniaka. Żółty kartonik ogląda gracz Miedzi.

• Podanie na 16 metr do Augustyniaka,, mocny strzał wybija Bogusz.

• Rzut wolny dla przyjezdnych. Będzie szansa na gola. Garguła ustawia sobie piłkę .

• Kimala walczył o piłkę z Amo Perezem ostatecznie wygrał, jednak nie zdołał zatrzymać piłki w boisku.

• Adu Kwame dośrodkowuje w pole karne do Vojtusa, techniczny strzał po ziemi w ostatniej chwili broni Wróbel.

• Radecki zdecydował się na uderzenie z 15 metra, jednak wysoko ponad bramką.

• Marquitos uderzył futbolówkę z powietrza bardzo niecelnie. Zdaje się że Miedź odpoczywa tą drugą połowę bo to Wigry mają póki co więcej z gry.

• Dośrodkowanie Bogusza w pole karne, strzał głową Kimali ale spokojnie łapie Kapsa.

• A Kamil Kościelny zmienił Olszewskiego.

• Kimala zastąpil Dadoka.

• Zaczynamy drugie 45 minut ! Dwie zmiany w drużynie Wigier.

• Już za chwilę zaczynamy drugą odsłonę, liczymy na kolejne składne akcje a przede wszystkim gole ! Zostańcie z nami !

• Miedź Legnica od pierwszej minuty szukała swoich szans w polu karnym rywala jednak to po strzale z okolic połowy boiska w wykonaniu Rafała Augustyniaka wyszła na prowadzenie. Przyjezdni mogli dwukrotnie podwyższyć wynik, jednak Bartkowiak nieczysto uderzył na pustą bramkę i nie trafił, a po sytuacji sam na sam Łobodzińskiego piłka uderzyła w słupek. Wigry po za mało groźnymi uderzeniami Dadoka z 25 minuty oraz Rybickiego nie miały swoich szans.

• Nie mamy doliczonego czasu gry. Mateusz Złotnicki kończy pierwszą odsłonę tego meczu. Miedź zasłużenie prowadzi 1:0

• Mariusz Rybicki będąc na 16 metrze uderzył z lewej nogi na bramkę a piłka przelatuje obok prawego słupka.

• A teraz dośrodkowanie Bartkowiaka wyłapuje Wróbel. Dobrze gra Miedź, szuka drugiego gola przed gwizdkiem kończącego pierwszą połowę.

• Kolejny raz zdecydował się na odważny strzał Augustyniak jednak Wróbel spokojnie to wyłapał.

• Odpowiedź Wigier, Rybicki z prawego skrzydła ostro wrzucił w pole karne a tam w powietrzu Radecki faulował Pawła Kapsę.

• Akcja gości, dośrodkowanie Łobodzińskiego wybija Radecki.

• Prostopadłe podanie do Łobodzińskiego, wyszedł sam na sam z Wróblem, uderzył lobem a piłka odbija się od słupka ! Dwie kapitalne okazje na gola dla Miedzi zmarnowane !

• Ależ teraz szansa dla gości ! To powinno być 2:0 ! Wróbel wyszedł z piłką po za szesnastkę tam ograł go Garguła który wbiegł w pole karne z piłką mając za plecami bramkarza Wigier , podał do niepilnowanego Bartkowiaka a ten nie trafił czysto w piłkę ! Dużo teraz szczęścia mają Wigry !

• Akcja Wigier, Obst zagrał piłkę do Radeckiego, chciał wbiec w pole karne jednak skutecznie De Amo wybija na rzut rożny.

• Dalszy ciąg ataku pozycyjnego Miedzianki, Wigry starają się przejąć piłkę.

• Spokojnie rozgrywają piłkę teraz obrońcy Miedzi, zmuszając rywali do biegania.

• Gąska otrzymał przypadkowo odbitą piłkę od Amo Pereza składał się do strzału ostatecznie stracił futbolówkę !

• Ostro rozpędził się Adu Kwame i można powiedzieć że był to taki "faul w ataku" na Olszewskim. Wolny dla Wigier.

• Wrzutka Łobodzińskiego do Garguły zbyt mocno podkręcona i piłka przekracza linię końcową boiska.

• Pierwszy strzał zawodnika Wigier, Dadok z trudnej pozycji uderzył obok bramki.

• Krótko rozegrany ten stały fragment gry. Wigry na własnej połowie starają się zawiązać akcję.

• Augustyniak faulował na środku boiska Dadoka i będzie rzut wolny.

• Dostał teraz dobre podanie do dośrodkowania Łobodziński, ten jednak źle uderzył futbolówkę i kolejny raz zacznie Wróbel.

• W środkowej części boiska szalał Augustyniak, minął Gąskę ale Obst nie dał się już ograć. podanie w pole karne kolejny raz bez powodzenia.

• Bogusz dalekim podaniem szukał Radeckiego, nic z tego nie wyszło.

• Piłka wychodzi po za boisko. Od bramki Przemysław Wróbel.

• Walczył teraz na prawej stronie boiska Bartkowiak i wywalczył aut. Dośrodkowanie w pole karne, Vojtus uderzył na bramkę, piłka odbija się od jednego z graczy Wigier i rzut rożny.

• Dadok zepchnięty do defensywy odbija piłkę od Kwame i od autu Wigry,

• Miedź po wyjściu na prowadzenie spokojnie stara się zbudować kolejną akcję, jednak póki co gra toczy się głównie w środku boiska.

• Ależ bramka byłego gracza Wigier, Rafał Augustyniak zdecydował się na strzał zza połowy boiska a stojący na 16 metrze Wróbel nie zdążył tego obronić !

• GOOOOOOL !!!! Miedź prowadzi 1:0 ! Rafał Augustyniak !

• Kolejna próba Radeckiego, Bożić skutecznie go powstrzymał. Bez zagrożenia i od bramki wybija Kapsa.

• Próba zagrania dalekiego podania do Łobodzińskiego jednak podanie zbyt mocne. Od bramki Wróbel.

• Teraz akcja Wigier, Radecki przedarł się z piłką w pole karne ale spokojnie go powstrzymał Kwame, widoczny od pierwszych minut były gracz Wigier.

• Od pierwszej minuty dobrze rozpoczęli gracze Miedzi, najpierw dośrodkowanie Adu Kwame wybił Remisz, a wyrzut z autu w pole karne nie przyniósł zagrożenia pod bramką Wigier.

• Od środka zaczynają goście, gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą już na murawę, Miedzianka zagra dziś na niebiesko, natomiast Wigry na biało.

77. Karol Mackiewicz
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki a Miedź Legnica zakończyło się wygraną dzisiejszych gości 0:1 po golu Grzegorza Bartczaka.

• Wyjściowy skład Wigier już znamy i szkoleniowiec Wigier - Artur Skowronek zdecydował się wystawić tą samą jedenastkę co w ostatnim meczu.

A my wciąż czekamy na skład gości i ławkę rezerwowych !

• W poprzedniej kolejce po rewelacyjnym widowisku w Legnicy miejscowa Miedź pewnie wygrała 4:1, natomiast Wigry bezbramkowo zremisowały w Siedlcach z tamtejszą Pogonią.

• Królem strzelców na chwilę obecną jest właśnie gracz Miedzi. Jakub Vojtus prowadzi w klasyfikacji z dorobkiem 4 trafień.

A Wigry po czterech spotkaniach zdołały ustrzelić tylko jedną bramkę, którą zdobył Mariusz Rybicki.

• Sytuacja w tabeli tych dwóch drużyn przedstawia się następująco:

• Wigry Suwałki 17 miejsce 2 pkt bilans bramek 1:4
      Miedź Legnica 6 miejsce 8pkt bilans bramek 9:4
  • Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Wczoraj rozpoczęliśmy 5 kolejkę NICE 1 Ligi, a dzisiaj jej ciąg dalszy. Z tej strony Adrian Milewski, kłaniam się Państwu i zapraszam do śledzenia relacji z meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica.
    Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o 18:00, a ja zachęcam aby już wcześniej zaglądać na naszą stronę.

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. W środowe popołudnie w ramach 5. kolejki Nice 1 Ligi Wigry Suwałki na własnym obiekcie przy suwalskim Zarzeczu podejmą Miedź Legnicę, w której szkoleniowcem jest jeszcze niedawny trener Wigier – Dominik Nowak. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o 18:00.

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE

Dokładnie 4 czerwca w wygranym spotkaniu przeciwko Stomilowi Olsztyn 4:1 Dominik Nowak wraz z asystentem Grzegorzem Mokrym po raz ostatni poprowadzili zespół z północno-wschodniego krańca Polski. Osiągnięcia biało-niebieskich pod wodzą byłych trenerów były znakomite. Teraz w Legnicy wszyscy wierzą w awans do Ekstraklasy, nowi trenerzy mają osiągnąć coś, czego dla Wigier się nie udało.

W Legnicy po za wspomnianym już duetem trenerskim, nie brakuje suwalskiego akcentu również na boisku. Od inauguracyjnego spotkania z Rakowem Częstochową pewne miejsce w składzie wywalczyli byli gracze biało-niebieskich: obrońca Frank Adu Kwame oraz pomocnicy – Rafał Augustyniak i Omar Santana, którzy mają już na swoim koncie po jednym trafieniu do siatki.

Medzianka w roli faworyta do Suwałk jedzie po trzecie zwycięstwo, podczas gdy Wigry do tej pory jeszcze nie zaznały smaku zwycięstwa. W środowe popołudnie wszystkich kibiców niewątpliwie czeka interesujące spotkanie doświadczonych i ogranych legniczan przeciwko młodym i ambitnym suwalczanom.

Po czterech kolejkach Nice 1 Ligi Miedź Legnica zainkasowała 8 punktów i zajmuje obecnie 6 pozycję w tabeli. Po bezbarwnych remisach 0:0 z Rakowem Częstochową oraz 1:1 z GKS-em Katowice przyszła pora na wygrane i wielkie strzelanie. Wyjazdowe zwycięstwo w Opolu 4:2 oraz 4:1 z Sosnowcem przed własną publicznością napawa optymizmem na środowy wieczór wszystkich sympatyków Miedzi.

W zupełnie innych nastrojach są z pewnością piłkarze Wigier, którzy w najbliższym pojedynku mają poprawić swoją skuteczność. Z każdym kolejnym spotkaniem gra wygląda co raz lepiej, jednak wciąż brakuje zimnej krwi pod bramką rywali. Młody i jedyny jak do tej pory napastnik Patryk Kimala wciąż jeszcze czeka na swojego pierwszego gola w I Lidze.

Biało- niebiescy do tej pory ugrali zaledwie 2 punkty po bezbramkowych remisach z Górnikiem Łęczną oraz Pogonią Siedlce. Wcześniej ulegli z GKS-em Tychy 1:2 oraz Olimpią Grudziądz 0:2.

„W Siedlcach stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, czuliśmy się mocni w tym meczu, jednak wiadomo, liczy się to co jest w sieci, bramka nie padła, pracujemy nad skutecznością i miejmy nadzieję, że kolejne sytuacje, które będziemy stwarzać w kolejnym meczu będziemy już wykorzystywać” – komentuje Mariusz Rybicki – pomocnik Wigier.

Spotkanie Wigry Suwałki – Miedz Legnica w środę o 18:00. Arbitrem spotkania będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Mecz Wigry - Miedź nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo prosto ze stadionu w GOL24.pl!