Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Rozwój Katowice

Zagłębie Sosnowiec

1

Rozwój Katowice

3

• Sędzia kończy spotkanie. Rozwój Katowice zasłużenie wygrywa z Zagłębiem 3:1. Bramki dla Rozwoju zdobywali: Maciej Wolny, Wojciech Król, Sebastian Gielza. Honorowe trafienie dla Zagłębia zaliczył Lachowski. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

• Tadeusz Tyc ukarany żółtym "kartonikiem".

• Rzut rożny dla Rozwoju. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze wybija Volodymyr Ostroushko.

• Daniel Paszek melduje się na boisku w miejsce strzelca bramki Wojciecha Króla.

• Wojciech Białek ukarany żółtą kartką.

• Lesik spróbował strzału z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Soliński.

• Boisko opuścił strzelec bramki Sebastian Gielza, a w jego miejsce Tadeusz Tyc.

• Zagłębie imponuje niedokładnością. Z taką grą nie będą w stanie zdobyć kontaktowej bramki.

• Kolejna akcja na prawym skrzydle Króla, ale próba zagrania w pole karne bardzo niedokładna.

• Zawodnicy z Sosnowca podają piłkę wprost pod nogi graczy z Katowic. Kibice Zagłębia są mocno poirytowani grą swojego zespołu.

• Szymon Kapias pojawia się na murawie za Roberta Tkocza.

• Dużo walki w środku pola w wykonaniu obu zespołów.

• Wyraźnie podłamani stratą bramki są podopieczni Jerzego Wyrobka, ale cały czas próbują stwarzać sobie sytuację pod bramką Solińskiego.

• Dawid Weis pojawił się na boisku w miejsce Michała Grunta.

• Dośrodkowanie ze skrzydła do Gielzy, który podwyższył wynik spotkania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gielza strzelcem bramki.

• Lesik uderzył z 30. metrów, ale piękną interwencją popisał się Soliński.

• Rzut wolny dla Rozwoju. Z przed pola karnego uderzał Tkocz, lecz piłkę z problemami złapał Suchański.

• Gałecki ukarany kartką za przeszkadzanie przy rozpoczęciu gry.

• Pierwsza okazja dla Rozwoju. Z prawego skrzydła uderzał Król, ale niecelnie.

• Kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Uderzał Lachowski, ale piłkę wypiąstkował Soliński.

• Świetna okazja dla gospodarzy. Dośrodkowanie Lachowskiego, do piłki dopadł Lesik, ale uderzył nad poprzeczką.

• Piłkarze Zagłębia rozpoczęli drugą połowę.

• Za Cyganka pojawił się Rojewski.

• Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej części gry.

• W barwach Zagłębia intensywnie rozgrzewa się Łukasz Rojewski. Najprawdopodobniej pojawi się na boisku od początku drugiej części gry.

• Zagłębie jak na razie nie zachwyca swoją grą. Zmiana systemu gry na jednego napastnika nic nie zmieniła w grze gospodarzy. Natomiast zespół z Katowic potrafił wykorzystać swoje sytuacje i prowadzi 1:2.

• Zagłębie Sosnowiec

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania.

• Sędzia doliczył do pierwszej połowy dwie minuty.

• Ładne uderzenie z wolnego Roberta Tkocza, ale piłkę z trudem wypiąstkował Suchański.

• Rzut wolny dla podopiecznych Mirosława Smyły. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze radzą sobie obrońcy gospodarzy.

• Ależ okazja dla Rozwoju. Zalewski posłał świetną piłkę do Króla, który został w ostatniej chwili zablokowany.

• Ładne prostopadłe zagranie do Króla, ale ten nie opanował piłki przed linią końcową.

• Rzut wolny dla Rozwoju. Z 35. metrów uderzał Tkocz i piłkę piąstkował Suchański.

• Lis ukarany żółtą kartką za faul na Michale Gruncie.

• Pajączkowski opuścił boisko z powodu urazu, a w jego miejsce Gleń.

• Szybka odpowiedź Zagłebia. Piłka odbiła się w polu karnym i spadła na drugim metrze pod nogi Lachowskiego, który umieścił ją w siatce. 1:2!

• GOOOOOOOOL! Marcin Lachowski!

• Świetna prostopadła piłka do króla, który w sytuacji sam na sam z Suchańskim nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Król i mamy 0:2

• Ładne dośrodkowanie Pajączkowskiego w stronę Grunta, ale ten nie doszedł do tego podania.

• Żółtą kartką ukarany Michał Grunt za brutalny faul na Gałeckim.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Pajączkowskiego, świetny strzał głową jednego z zawodników Zagłębia, ale jeszcze lepsza interwencja Smolińskiego.

• Próba zagrania Grunta do Lachowskiego, ale dobrze obrońca wybił na rzut rożny.

• Zagłębie nawet po zmianie systemu gry nie potrafi stwarzać sobie klarownych sytuacji.

• Ładne prostopadłe podanie do Króla, ale jego dośrodkowanie tylko przeszło przez pole karne Zagłębia. Później groźny strzał z dystansu oddał Gielza.

• Ładna akcja Zagłębia. Prostopadłe podanie do Grunta, który wywalczył rzut rożny.

• Po stracie bramki zawodnicy Zagłębia wydają się być zagubieni. Inicjatywę przejęli goście.

• [zdjecie=1 oblej=1]Zagłębie Sosnowiec

A tak prezentowali się zawodnicy przed rozpoczęciem spotkania.

• Maciej Wolny popisał się świetnym strzałem z ok. 25 metrów i nie dał szans Suchańskiemu. 0:1!

• GOOOOOOOOOOOL! Maciej Wolny!

• Pierwsza groźna sytuacja Zagłębia. Z ok. 25 metrów strzelał Matusiak, ale piłka przeszła metr obok słupka.

• Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce zawodnicy gości.

• Zawodnicy są już na murawie za chwilę początek spotkania.

• Zawodnicy rezerwowi Rozwoju Katowice: Sebastian Faber, Daniel Paszek, Łukasz Kut, Szymon Kapias, Dawid Domański, Rafał Wawrzyńczok, Tadeusz Tyc.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Dawid Kudła, Rafał Jankowski, Tomasz Szatan, Łukasz Rojewski, Mateusz Gleń, Hubert Tylec, Dawid Weis

• Zawodnicy już opuścili murawę. Za ok 10 minut początek spotkania. Za chwilę podam zawodników rezerwowych obu zespołów.

• Musimy się zastanowić nad taktyką, gdyż gra dwoma napastnikami nie pomaga nam dużo. Po analizie zastanowimy się, co robić dalej - mówił na konferencji prasowej po meczu z Gryfem trener Zagłębia Jerzy Wyrobek. Jak widać zmiana ustawienia okazała się niezbędna.

• Po lewej strony widnieją już składy obydwu drużyn. W ekipie Zagłębia mamy zmianę ustawienia w porównaniu do poprzednich spotkań. W ataku Sosnowiczan tylko jeden wysunięty napastnik, jest nim dzisiaj Michał Grunt. Na ławce usiądzie zatem król strzelców ubiegłorocznych rozgrywek, Rafał Jankowski.

• Witamy w relacji ze spotkania trzeciej kolejki 2. ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Rozwojem Katowice. Początek spotkania za niespełna 20 minut.