• Stępniowski odbija futbolówkę po celnym strzale głową Perońskiego!

• Miejscowi nie są w stanie przebić się przez opolski mur.

• Stoper Odry z kilku metrów głową podwyższa prowadzenie! Pogoń - Odra 0:2!

• GOOLL!!!!! MATEUSZ BODZIOCH!!!!!

• Marzec zablokowany, będzie rzut rożny dla opolan.

• Gancarczyk przejął futbolówkę zagraną przez Chyłę do Stępniowskiego, ale nie trafił do pustej bramki!

• Weinzettel złapał futbolówkę po strzale Chyły z kilkunastu metrów!

• I będzie nr 15.

• "Zjawka" wywalczył rożny nr 14 dla Pogoni.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Cverna powalił Zjawińskiego.

• Rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

• W zespole gości zdecydowanie wyróżnia się Wodecki - najlepszy zawodnik na murawie.

• Do przerwy prowadzi zespól, który jest skuteczniejszy i potrafił sfinalizować sytuację bramkową.Czekamy na kolejne emocje, po przerwie.

• KONIEC! Do przerwy: Pogoń - Odra 0:1!

• Kolejne rzuty rożne siedlczan. Golkiper Odry nie był zmuszony do interwencji.

• Masa dośrodkowań Pogoni, ale nic z tego nie wynika.

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Czy doczekamy się kolejnych bramek?

• Weinzettel odbija mocny strzał jednego z siedlczan!

• Piłka bezpańsko krążyła w polu karnym siedlczan. Następnie trafiła do ustawionego na linii pola karnego Wodeckiego, a ten mocnym strzałem od poprzeczki pokonał Stępniowskiego!

• GOOOL!!!!! MARCIN WODECKI!!!!

• Tym razem to beniaminek rozegra rzut rożny.

• Podopieczni Adama Łopatki wielokrotnie wznawiali grę z narożnika boiska, ale nie wiele jak dotychczas z tego wynika.

• Tomasiewicz wywalczył następny stały fragment gry.

• Który to już korner dla miejscowych?

• Paluchowski przeskrobał Bodziocha. Kolejna kartka dla zawodnika Pogoni.

• Dwóch siedlczan minęło się z futbolówką pod opolską bramką!

• Biało-niebiescy wywalczyli kolejny rzut rożny.

• Kilka chwil spokojniejszej gry na murawie.

• Wodecki trafia tylko w mur.

• Ratajczak wyciął równo z trawą zawodnika Odry. Zasłużył na kartkę.

• Celny strzał Polkowskiego.

• Wodecki strzelał w lewy, dolny róg siedleckiej bramki, ale był tam golkiper Pogoni!

• Stępniowski broni strzał Wodeckiego!

• Karny dla gości! Jeden z zawodników Odry upada w polu karnym!

• Kolejny rzut rożny dla siedlczan.

• Zjawiński trafia jednego z gości i będzie korner.

• Rzut wolny dla gospodarzy ok. 22 metry od opolskiej bramki.

• Prostopadła piłka do Zjawińskiego, ale szybszy był Weintzettel.

• Czekamy na klarowne sytuacje. Obydwa zespoły stawiają na ofensywę.

• Kapitalny doping na siedleckim obiekcie. Sektor gości, jak na razie pusty.

• Pogoń występuje w biało-niebieskich kompletach, goście zaś w niebiesko-czerwonych.

• Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale pierwszy korner należy do opolan.

• Piłkarze meldują się już na murawie!

• Wczoraj wieczorem sprzedanych było ponad 1500 biletów. Dziś jesteśmy pewni, że na siedleckim obiekcie zgromadzi się ponad 2 tysiące widzów.

• Przypomnijmy, w poprzedniej kolejce na inaugurację rozgrywek opolanie ograli Górnika Łęczna aż 3:0, a Pogoń wygrała w Katowicach z GKS 2:1.

• ławka rezerwowych Odry: Kuchta (GK), Wepa, Trznadel, Habusta, Źagiel, Wojciechowski, Nowak

• Na zielonym dywanie meldują się gospodarze.

• ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak (GK), Świerblewski, Kitano, Garyga, Kieplin, Wichtowski, Małachowski

• Znamy już składy obydwu drużyn! Na murawie pojawili się piłkarze z Opola.

• Od środka rozpoczynają miejscowi! Gramy, gramy!

• Witamy serdecznie! Przed nami emocje związane z Nice 1 Ligą. Do Siedlec przyjeżdża Odra Opole! Oba zespoły w pierwszej kolejce zdobyły komplet punktów. Jest to zatem szansa, aby któraś z ekip poszła za ciosem i zgarnęła drugie zwycięstwo z rzędu. Pierwszy gwizdek o godz. 17! Pogoń - Odra! Emocje gwarantowane!

Sebastian Chmielak

Pogoń Siedlce - Odra Opole LIVE! Szansa na drugie zwycięstwo

Pogoń Siedlce - Odra Opole LIVE! Szansa na drugie zwycięstwo ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Odra Opole ONLINE. Wczoraj rozpoczęła się 2. kolejka Nice 1 Ligi, gdzie Ruch Chorzów uległ przy Cichej Chrobremu Głogów (0:1). Dziś natomiast czeka na kibiców piłkarskich emocji aż siedem spotkań. W Siedlcach o godz. 17 miejscowa Pogoń zmierzy się z Odrą Opole. Oba zespoły w poprzedniej kolejce zanotowały zwycięstwa. Czy dziś któraś z ekip pójdzie za ciosem?

Mecz Pogoń Siedlce - Odra Opole ONLINE

Siedlczanie na inaugurację rozgrywek udali się do Katowic na mecz z miejscowym GKS. Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy rok w rok są kandydatami do awansu. W obu zespołach , podobnie jak w większości stawki zaplecza LOTTO Ekstraklasy doszło do wielu zmian w składach.
Katowiczanie otworzyli wynik w 31. minucie, gdy do siatki Krystiana Stępniowskiego z 11. metra trafił Tomasz Foszmańczyk, który wykorzystał rzut karny po faulu Arkadiusza Czarneckiego. Biało-niebiescy zadali dwa ciosy w drugiej części zawodów za sprawą rezerwowych. Najpierw Dawid Polkowski sprzed pola karnego precyzyjnym strzałem trafił do siatki miejscowych, a następnie w końcówce zawodów Adrian Paluchowski wykorzystał gapiostwo katowickich defensorów i pokonał Sebastiana Nowaka. Co ciekawe, snajper Pogoni zdołał trafić do bramki rywal w momencie, w którym to goście grali już w "dziesiątkę" po czerwonej kartce Daniela Chyły. Tym samym, po zwycięstwie 2:1 w Katowicach, podopieczni Adama Łopatki w bardzo dobrych nastrojach wracali do Siedlec.

Humory dopisują na pewno też zespołowi z Opola, który tydzień temu bez problemów ograł spadkowicza LOTTO Ekstraklasy, Górnika Łęczna 3:0. Do przerwy podopieczni Mirosława Smyły prowadzili już dwoma bramkami po trafieniach Mateusza Perońskiego oraz Marcina Wodeckiego. Po zmianie stron jedno trafienie dołożył Marek Gancarczyk i zgromadzona przy Oleskiej 51 publiczność mogła świętować okazałe zwycięstwo swoich ulubieńców.

Odra z Pogonią dotychczas miały okazję tylko raz się spotkać, a miało to miejsce nieco ponad 2 lata temu w pucharze Polski. Wówczas w Polu wygrała Pogoń 1:0 po bramce Piotra Krawczyka. Był to debiut w oficjalnym meczu trenera Marcina Sasala za sterami Pogoni.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

GKS Katowice - Pogoń 1:2 (29.07, Nice 1 Liga)
Wisła Puławy - Pogoń 2:2 pd. rz. k. 4:3 (22.07, puchar Polski)
Pogoń - Netanya 1:1 (19.07, sparing)
Pogoń - Wigry Suwałki 1:1 (15.07, sparing)
Pogoń - Legionovia Legionowo 2:1 (12.07, sparing)

Odra - Górnik Łęczna 3:0 (30.07, Nice 1 Liga)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Odra 5:0 (19.07, puchar Polski)
Chrobry Głogów - Odra 0:0 (12.07, sparing)
Opava - Odra 2:1 (5.07, sparing)
Wisła Kraków - Odra 2:0 (1.07, sparing)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Odra - Pogoń 0:1 (18.07.2015 r, puchar Polski)

ARBITER SPOTKANIA:

Zawody poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina, dla którego to będzie pierwszy mecz w kampanii 2017/18. W poprzednim sezonie był rozjemca dwóch spotkań z udziałem Pogoni: porażki w Sosnowcu z Zagłębiem (0:2) oraz zwycięstwa w Siedlcach nad Górnikiem Zabrze (2:1).

Pogoń Siedlce - Odra Opole: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Pogoń Siedlce - Odra Opole TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 17:00.