Mecz Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Lech Poznań pokonuje w Niecieczy Bruk-Bet Termalicę 3:1. Połowa goli była trafieniami samobójczymi

• Robert Gumny pognał prawą stroną. Zdołał zagrać piłkę na 20. metr, ale strzelający Radosław Majewski został zablokowany.

• Tomasz Musiał dolicza 3 minuty do drugiej odsłony.

• "Słoniki" chcą zdobyć gola kontaktowego. Vladislavs Gutkovskis strzela nożycami obok bramki gości.

• "Dziesiątka"' Lecha celnie uderza głową, przy prawym słupku, po wrzutce Nicklasa Barkrotha

• LECH WRACA NA DWUBRAMKOWE PROWADZENIE! GOL RADOSŁAWA MAJEWSKIEGO!

• Obrona Lecha wybija piłkę z pola karnego po centrze z prawej strony idealnie pod nogi Martina Mikovicia. Ten natychmiast decyduje się na strzał z dystansu, a po rykoszecie od nogi Lasse Nielsena piłka wpada do siatki obok bezradnego Matusa Putnocky'ego!

• BRUK-BET ŁAPIE KONTAKT... PO SAMOBÓJU LASSE NIELSENA!!!

• Radosław Majewski dostaje świetne podanie w polu karnym. Strzela z ok. 13. metra obok lewego słupka bramki gospodarzy.

• 6/1 Strzały/strzały celne 10/3

• Jan Mucha ratuje swój zespół przed utratą trzeciego gola! Wygrywa pojedynek sam na sam z Nicki Bille Nielsenem!

• I mamy debiut w Ekstraklasie! Jakub Wróbel zmienia Kamila Słabego.

• Patryk Fryc wywalczył rzut rożny. Niezła wrzutka Łukasza Piątka na bliższy słupek,skąd Vladislavs Gutkovskis strzela głową tuż obok bramki!

• Maciej Makuszewski kończy występ w dzisiejszym meczu. W jego miejsce pojawia się Nicklas Barkroth.

• Martin Miković w prosty sposób traci piłkę przed "szesnastką" gości. Od kilku minut przeważają piłkarze Mariusza Rumaka, ale niewiele z tego wynika.

• Jęk zawodu na trybunach w Niecieczy... Maciej Makuszewski pognał co sił prawą stroną i w stylu Łukasza Piszczka zagrywa przed pole karne. Tam w piłkę nie trafia Radosław Majewski, ale z odsieczą popędził Wołodymyr Kostewycz. Ten huknął wysoko nad bannerem reklamowym, który znajduje się za bramką. A ma on z 5 metrów wysokości...

• Optymistyczny rajd Kamila Słabego lewą flanką. Po profesorsku zastopował go Robert Gumny.

• "Kolejorz" dąży do strzelenia trzeciego gola. Strzał z dystansu Abdula Aziza Tetteha został zablokowany przez Mateusza Kupczaka.

• Żółta kartka dla Martina Milikovicia za faul na Macieju Makuszewskim.

• Mariusz Rumak natychmiast reaguje zmianą. Wpuszcza Patrika Misaka za Vlastimira Jovanovicia.

• Maciej Makuszewski pognał skrzydłem i zagrywa mocną piłkę w pole karne. Na bliższym słupku niefortunnie interweniuje Artem Putiwcew, który posyła piłkę do własnej bramki!

• CO ZA PECH!ARTEM PUTIWCEW POKONUJE WŁASNEGO BRAMKARZA!!!

• Nicki Bille Nielsen znowu w roli głównej. Tym razem w roli prawoskrzydłowego. Nie udało mu się wywalczyć nawet rzutu rożnego. Jan Mucha z "piątki"

• Świetna okazja Nicki Bille Nielsena do podwyższenia prowadzenia! Przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką!

• Bartosz Śpiączka strzela zza linii 16. metra obok bramki Matusa Putnocky'ego. W momencie przyjmowania piłki był jednak na spalonym.

• Trochę ujęć z Niecieczy

• Nicki Bille Nielsen zmienia Christiana Gytkjaera.

• Jan Mucha spokojnie chwyta piłkę po strzale Radosława Majewskiego zza linii 16. metra. Bramkarz "Słoników" łapie mocniejsze piłki na treningach.

• Maciej Makuszewski wbiegł do środka pola. Dostaje idealne podanie na 18. metrze, ale odskoczyła mu piłka. Wykorzystał to Artem Putiwcew wybijając na uwolnienie.

• Składna akcja Lecha w środku pola zostaje zniweczona niecelnym przerzutem na prawą stronę do Macieja Makuszewskiego. Sędzia dopatrzył się jednak przewinienia Vlastimira Jovanovicia na Mario Situmie w kole środkowym. Bez konsekwencji kartkowej.

• Bartosz Śpiączka zaczyna ze środka drugą połowę!

• Mecz walki, mecz dla koneserów - znane są nam te slogany związane z Ekstraklasą. Ale pierwsze trzy kwadranse pokazały, że trzeba mieć też mocną głowę. Także w niedzielę. Mokra murawa znacznie utrudnia grę, przez co przeważają niedokładne podania. Jednak tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Lechitom udało się przeprowadzić składną akcję prawą stroną, którą na gola zamienił Christian Gytkjaer.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +5' Koniec pierwszej połowy.Lech Poznań prowadzi w Niecieczy po golu Christiana Gytkjaera.

• +5' Słupek ratuje "Kolejorza" przed utratą gola! Do wrzutki z lewej strony wyskakuje Bartosz Śpiączka, któremu niewiele brakowało do wpisania się na listę strzelców!

• +4' Abdul Aziz Tetteh przesadził z siłą włożoną w zagranie do Mario Situma. Przy tak mokrej murawie każde podanie musi być "dopieszczone". Jan Mucha z "piątki".

• +2' Patryk Fryc przecina podanie kierowane do Wołodymyra Kostewycza. Aut dla gości na wysokości pola karnego "Słoników". Atak nie powiódł się i ostatecznie Termalica wznawia grę.

• Tomasz Musiał dolicza 5 minut do pierwszej połowie.To pokłosie urazów zawodników.

• Maciej Makuszewski "uruchomił" na prawej stronie Roberta Gumnego, który centruje na bliższy słupek. Tam idealnie zbiegł Christian Gytkjaer, po czym strzela z woleja nie do obrony!

• GOL DLA LECHA! CHRISTIAN GYTKJAER!!!

• Nieudana interwencja Mateusza Kupczaka przed własnym polem karnym. Zgrał piłkę niemal idealnie pod nogi... Mario Situma. Zdołał jednak zablokować jego strzał.

• Zapowiada się bramkowa druga połowa

• Akcja nie była zakończona, bo piłka spadła pod nogi Macieja Makuszewskiego. Huknął z dystansu wysoko nad bramką Jana Muchy.

Dawno medyków nie było na murawie - na uraz narzeka Artem Putiwcew.

• Bardzo dobry cross Abdula Aziza Tetteha na lewą stronę, gdzie był Wołodymyr Kostewycz. ten bardzo dobrze centruje w pole karne, ale nikt z jego kolegów nie "zamknął" akcji.

• W odpowiedzi Robert Gumny zagrywa na 8. metr do Christiana Gytkjaera. Jego natychmiastowy strzał z woleja blokuje w ostatniej chwili Mateusz Kupczak.

• Pierwszy kontakt z piłką Samuela Stefanika na straty. Znaczy jego "laga" na wolne pole. Usain Bolt nie dobiegłby do tak zagranej piłki...

• Z boiska schodzi Akos Keckes, który kilkanaście minut temu mocno zderzył się głową z Wołodymyrem Kostewyczem. Na murawie jest już Samuel Stefanik - tym samym na środek obrony przechodzi Mateusz Kupczak.

• 1/1 Strzały/strzały celne 1/0

• Oskrzydlająca akcja Roberta Gumnego. Ruszył do zagrania Macieja Makuszewskiego i wywalczył korner. Ten stały fragment gry nie przynosi zagrożenia.

• Martin Miković przerywa akcję Roberta Gumnego na swojej lewej stronie. Zdaniem sędziego nieprzepisowo i rzut wolny. Przeciągnięte dośrodkowanie "przecina" pole karne gospodarzy i piłka wychodzi poza linię końcową.

• Spóźnione wejście Kamila Słabego - chciał odebrać piłkę Maciejowi Makuszewskiemu, ale spowodował jego (bolesny) upadek. Żółta kartka.

• Pierwsza wrzutka z prawego narożnika nie stanowiła zagrożenia dla piłkarzy Nenada Bjelica. Z kolei przy poprawce Bartosz Śpiączka był na ofsajdzie.

• Ostro bitą piłkę z rzutu wolnego z trudem na korner paruje Matus Putnocky! To mogło zaskoczyć - futbolówka zmierzała do siatki tuż przy prawym słupku!

• Pada deszcz, krew się leje, karki się sypią. Teraz upomniany został Maciej Makuszewski za dyskusje z arbitrem. Wcześniej Abdul Aziz Tetteh powalczył ostro bark w bark z rywalem.

• Abdul Aziz Tetteh zmienia Łukasza Trałkę.

• Vlastimir Jovanović wybiegał z piłką środkiem, chcąc w ten sposób rozpocząć kontrę. Pociągał go za koszulkę Radosław Majewski, który spowodował jego upadek. Żółta kartka dla pomocnika Lecha.

• "Mecz walki"

• Po chwili próba dwójkowej akcji Vladislavsa Gutkovskisa z Bartoszem Śpiączką. Podanie zwrotne tego drugiego było niedokładne.

• Patryk Fryc w roli prawoskrzydłowego. Został zablokowany na wysokości "szesnastki" "Kolejorza".

• Mocno oberwał Łukasza Trałka. Polała się krew. O własnych siłach udał się do szatni. A na rozgrzewce jest Abdul Aziz Ttetteh.

• Więcej ofiar na murawie niż składnych akcji. A tym bardziej (celnych) strzałów - w walce o górną piłkę ucierpiał Łukasz Trałka. "Kołowrotek" jednego z lekarzy mówi jasno - będzie konieczna zmiana.

• Żółta kartka dla Vladislavsa Gutkovskisa.

• Dalekie zagranie od własnej obrony na wolne do Christiana Gytkjaera. Ten był na spalonym.

• Bez zagrożenia. Po chwili ostre dośrodkowanie z ok. narożnika pola karnego posyła Radosław Majewski. Christian Gytkjaer nie sięgnął piłki w pobliżu lewego, dalszego słupka.

• Gospodarze są już z komplecie na murawie.Przydał się w asekuracji Łukasza Piątka, który przerywa atak Lecha wybiciem piłki na rzut rożny.

• Przy linii bocznej był gotowy do wejścia Samuel Stefanik. Zmiana została jednak cofnięta.

• Rzut wolny dla "Słoników" z lewej strony. Po wrzutce radzą sobie obrońcy Lecha. Ale sędzia przerywa na chwilę mecz - urazu w walce o górną piłkę nabawili się Wołodymyr Kostewycz i Akos Keckes.

• Chaotyczna gra w wykonaniu obu stron. Padający deszcz i mokra murawa utrudniają operowanie piłką "dołem".

• Lewą stroną ruszył Wołodymyr Kostewycz. Piłkę po jego dośrodkowaniu wybijają z pola karnego obrońcy gospodarzy.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę! Za moment przywitanie i losowanie stron.

• Typowa wyspiarka pogoda. Oby poziom meczu był na równi z Premier League ;)

• Rezerwowi Bruk-Bet Termalici: Dariusz Trela - Vitalijs Maksimenko, Patrik Misak, Krystian Peda, Samuel Stefanik, Jakub Wróbel.

• Rezerwowi Lecha Poznań: Jasmin Burić - Nicklas Barkroth, Abdul Aziz Tetteh, Rafał Janicki, Kamil Jóźwiak, Nicki Bille Nielsen, MIhai Radut.

• Do pierwszego gwizdka sędziego Tomasza Musiała jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi "pióra" Macieja Brzezińskiego:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relacje NA ŻYWO z tego spotkania!

• Po płockim "meczu dla koneserów", w którym Legia Warszawa pokonała tamtejszą Wisłę dzięki bramce Jarosława Niezgody, przenosimy się do Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termalica gości Lecha Poznań! Początek spotkania już za 30 minut!

Maciej Brzeziński

©PolskaPress

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań ONLINE. W ostatnim niedzielnym meczu Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Lechem Poznań. Czy zawodnicy Mariusza Rumaka poskromią kolejnego faworyta?

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań

Przed dwoma tygodniami Bruk-Bet Termalica pokonała na własnym boisku Legię Warszawę. Tym razem w Niecieczy mają chrapkę na pokonania kolejnego faworyta. Zadanie nie będzie łatwe, bo piłkarze Lecha są podrażnieni ostatnimi wynikami. Odpadnięcie z Ligi Europy i Pucharu Polski, a także remis na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin nadszarpnęły humory kibiców z Poznania.

W ostatnim czasie poznaniacy mieli więcej czasu na treningi. To ma przynieść wymierne korzyści widoczne podczas meczów. - Oni tak naprawdę nie mieli okazji do tego, by poznać nasze metody pracy. Dla zawodników trening jest ważny. Miniony tydzień był dla nas bardzo pozytywny. W ostatnim czasie nie mogliśmy trenować, a teraz nam się to udało. Musimy ciężko pracować, żeby znów grać na takim poziomie jak w poprzednim sezonie - powiedział Bjelica.

Okazją do sprawdzenia będzie niedzielny mecz. Chorwacki szkoleniowiec przewiduje, że niecieczenie mogą napsuć sporo krwi jego zespołowi. - To zespół, który z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wygrali u siebie z Legią, zremisowali z Zagłębiem. To świadczy o tym, że to drużyna bardzo dobrze zorganizowana. W grę defensywną zaangażowanych jest jedenastu zawodników. Z takimi zespołami gra się ciężko. Cały czas jednak powtarzam, że jeśli my pokażemy pełnię swoich umiejętności, to będziemy mieli szansę na to, by odnieść zwycięstwo - mówił na przedmeczowej konferencji trener Lecha.

Niedzielny mecz będzie miał specjalny wydźwięk dla dwóch osób związanych ze „Słoniami” - Mariusza Rumaka i Waldemara Piątka. Lech był dla trenera Rumaka pierwszym seniorskim klubem, w którym pracował i z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony swoim byłym pracodawcom. Natomiast obecny trener bramkarzy Bruk-Betu to były zawodnik Kolejorza, z którym odnosił największe sukcesy w karierze sportowej (Puchar Polski i Superpuchar Polski - przyp. red.). - Podczas tego meczu serce będzie trochę rozdarte - powiedział na oficjalnej stronie klubu Piątek.

NIE ZAGRAJĄ:

Bruk-Bet: Gergel, Szarek, Smuczyński (kontuzje)

Lech: Jevtić, Vujadinović (kontuzja)

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Bruk-Bet:
Śląsk Wrocław – Bruk-Bet 1:1 (Ekstraklasa)
Siarka Tarnobrzeg – Bruk-Bet 1:4 po dogrywce (1/16 P. Polski)
Bruk-Bet – Legia Warszawa 1:0 (Ekstraklasa)
Bruk-Bet – Zagłębie Lubin 1:1 (Ekstraklasa)
Wisła Kraków – Bruk-Bet 1:0 (Ekstraklasa)
Bruk-Bet – Jagiellonia Białystok 0:1 (Ekstraklasa)

Lech Poznań:
Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:1 (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin – Lech Poznań 3:0 (1/16 Pucharu Polski)
Cracovia – Lech Poznań 0:2 (Ekstraklasa)
Lech Poznań – FC Utrecht 2:2 (Liga Europy)
Lech Poznań – Piast Gliwice 5:1 (Ekstraklasa)

SĘDZIA: Tomasz Musiał (Kraków)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Bruk-Bet: Mucha – Fryc, Kecskes, Putincew, Słaby – Jovanović, Kupczak, Piątek – Misak, Miković, Śpiączka

Lech: Putnocky – Dilaver, Janicki, L. Nielsen, Kostewycz – Trałka, Gajos, Makuszewski, Majewski, Situm - Gytkjaer

Sonda

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań. TRANSMISJA TV

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Canal+ na kanale Canal+. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 18:00. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy o 17:40!