ROW 1964 Rybnik

ROW 1964 Rybnik

Obserwuj klub

1 3 »

Terminarz rozgrywek

25. lutego 2017 25. kwietnia 2017

Brak danych
Sobota, 04 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 20. kolejka 04.03.201705.03.2017
13:00 Błękitni Stargard 2:2 ROW 1964 Rybnik
Piątek, 10 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 21. kolejka 11.03.201712.03.2017
18:00 ROW 1964 Rybnik 2:0 Olimpia Zambrów
Piątek, 17 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 22. kolejka 18.03.201719.03.2017
18:00 ROW 1964 Rybnik 3:2 Kotwica Kołobrzeg
Piątek, 24 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 23. kolejka 25.03.201727.03.2017
18:00 ROW 1964 Rybnik 1:2 Raków Częstochowa
Piątek, 31 marca 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
19:00 Polonia Bytom -:- ROW 1964 Rybnik
Piątek, 07 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 25. kolejka 08.04.201709.04.2017
19:00 ROW 1964 Rybnik -:- Odra Opole
Sobota, 15 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 26. kolejka 15.04.201715.04.2017
Polonia Warszawa -:- ROW 1964 Rybnik
Sobota, 22 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 2. liga, 27. kolejka 22.04.201723.04.2017
ROW 1964 Rybnik -:- Olimpia Elbląg

2. liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do 1. ligi
Baraż o grę w 1. lidze
Spadek do 3. ligi
Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Polonia Bytom została ukarana odjęciem ośmiu punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
1 Odra Opole Live 22 48 14 6 2 41-19
2 Raków Częstochowa Live 23 47 13 8 2 46-20
3 Radomiak Radom Live 23 43 12 7 4 25-17
4 Puszcza Niepołomice Live 22 38 10 8 4 23-13
5 Siarka Tarnobrzeg Live 22 35 9 9 4 36-27
6 Błękitni Stargard Live 22 31 7 10 5 31-22
7 Olimpia Elbląg Live 22 30 6 12 4 36-31
8 Legionovia Legionowo Live 22 30 8 6 8 34-30
9 ROW 1964 Rybnik Live 23 25 7 4 12 24-30
10 Stal Stalowa Wola Live 22 25 6 7 9 24-33
11 Gryf Wejherowo Live 22 25 7 4 11 28-38
12 Olimpia Zambrów Live 23 25 6 7 10 20-36
13 Warta Poznań Live 22 24 6 6 10 26-40
14 Polonia Warszawa Live 22 22 4 10 8 23-28
15 GKS Bełchatów Live 22 22 7 4 11 22-24
16 Rozwój Katowice Live 22 21 5 6 11 21-26
17 Kotwica Kołobrzeg Live 22 19 4 7 11 23-36
18 Polonia Bytom Live 22 16 7 3 12 19-32