Pogoń Siedlce

1

Bytovia Bytów

0

• Koniec! Pogoń Siedlce po fenomenalnej bramce Burkhardta z rzutu wolnego ogrywa 1:0 Drutex-Bytovię Bytów! Dziękujemy za uwagę!

• Pogoń wyszła z kontrą czterech na trzech, ale Demianiuk zepsuł akcję.

• Siedlczanie skupieni na defensywie.

• 4 minuty doliczył arbiter.

• Kurbiel zmienia Gołębiewskiego.

• Ostatnia roszada w zespole gości. Rzuchowski za Wacławczyka.

• Demianiuk zmienia Bajdura.

• Dybiec też z kartką. Oj ciężko, ciężko.

• Zawodnik miejscowych wrócił już do gry.

• Wrzesiński opatrywany przez medyków.

• Tomasiewicz uderzył wysoko nad bramką gości.

• Formela zastępuje Monterde.

• Pogoń ma teraz problem z wymianą kilku podań.

• Wrzesiński również z kartką.

• Lewandowski dostał kartkę za utrudnianie wznowienia gry przez rywali.

• Przyjezdni bardzo długo utrzymują się przy piłce. Pogoń skupiona na defensywie.

• Jakub Bąk zmienia Mandrysza.

• Ploj zaplątał się z futbolówką w pobliżu pola bramkowego Misztala.

• Jak na razie jeden stały fragment gry przesądza o tym, że siedlczanie prowadzą.

• Tym razem ukarany został kapitan gości.

• Bytów teraz długo utrzymuje się przy piłce. Gospodarze zaś czekają na dogodną szansę do skontrowania rywali.

• Teraz Mandrysz uderzył nad poprzeczką siedleckiej bramki.

• Misztal broni strzał z ostrego kąta Ploja!

• Opałacz włączył się do akcji ofensywnej i wywalczył korner.

• 1536 widzów ogląda zawody. Sporo, sporo.

• Teraz strzelał Gołębiewski z ponad 30 metrów, niecelnie.

• Misztal broni uderzenie po ziemi Ploja.

• Gołębiewski nie trafił z bliska do pustej bramki bytowian!

• Monterde za faul na Wrzesińskim dostał kartkę.

• GOOOL!!! BURKHARDT!!!!! KAPITALNY STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO!!!

• Zamieszanie na murawie! Wrzesiński był faulowany na skraju pola karnego!

• Wreszcie celny strzał gości. Mandrysz uderzył tuż przy lewym słupku siedleckiej bramki, jednak nie zaskoczył Misztala.

• Kiepski strzał Monterde.

• Nic nie wynika ze stałych fragmentów gry.

• Tym razem to Pogoń rozpocznie z narożnika.

• Akcja przeniosła się pod drugą bramkę. Na rzut rożny piłkę wybił Jędrych.

• Bieszczad najwyżej wyskoczył do centry w polu karnym.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Od środka tym razem zaczynają miejscowi!

• Wracają też piłkarze z Bytowa oraz sędziowie.

• Wracają na murawę siedlczanie.

• Pogoń stworzyła dwie sytuacje, które powinny skończyć się bramkami. Jednak to bytowianie lepiej operują piłką i wykazują wyższa kulturę gry.

• Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy w Siedlcach bez bramek!

• Bytowianie nie mogą opuścić własnej połowy. Końcówka należy do Pogoni.

• Tym razem do notesika arbitra ląduje Żytko.

• Akcji ofensywnych, jak na lekarstwo. Jedna bramka przesądzi tu raczej o zwycięstwie którejkolwiek z drużyn.

• Misztal zagrał daleką piłkę. Pod polem karnym gości znalazł się Żytko. Zgrał on do Tomasiewicza, a wypożyczony z Arki Gdynia zawodnik podał do Gołębiewskiego. Strzał napastnika Pogoni z 17. metra odbił Bieszczad!

• Kartką ukarany Opałacz.

• Monterde pospieszył się z decyzją o strzale i zrobił to bardzo niedokładnie.

• Misztal skutecznie interweniuje po centrze z rzutu wolnego gości.

• Siedleckich kibiców delikatnie mówiąc, irytuje gra do tyłu, jaką prezentują gospodarze. Mało akcji zaczepnych ze strony zawodników Banasika.

• Groźny strzał z dystansu Opałacza.

• Były zawodnik Znicza Pruszków jest już gotowy do gry.

• Jędrych jest opatrywany. Chwilka przerwy w grze.

• Tablica na stadionie się chwilowo popsuła.

• Czekamy nadal na dogodne sytuacje bramkowe. Choć to bytowianie lepiej operują piłką.

• Jednak frekwencja na siedleckim obiekcie wcale nie będzie taka kiepska, jak przypuszczałem.

• Serafin zagrał w boczną siatkę siedleckiej bramki. To był zły wybór zawodnika gości.

• Spokojniejsze tempo w ostatnich minutach.

• Ładna, kombinacyjna akcja Drutex-Bytovii zakończona zablokowanym uderzeniem Poczobuta.

• Dobra piłka do Ploja, ale napastnik przyjezdnych był źle ustawiony w "szesnastce" rywali.

• Tym razem futbolówka szybował w polu karnym gospodarzy, ale Misztal nie był zmuszony interweniować.

• Burkhardt uderzył z ok. 20. metra. Po raz kolejny pewnie broni golkiper gości.

• Bieszczad musiał interweniować po główce Jędrycha.

• Słupek ratuje gości! Wrzesiński dograł w pole karne. A tam Gołębiewski z jednym z defensorów Drutex-Bytovii dopadł do piłki!

• Oba zespoły są od początku bardzo aktywne.

• Misztal piąstkuje po centrze Serafina. Gospodarze szybko wyprowadzili kontrę, ale do zagranej w polu karnym piłki przez Wrzesińskiego nie dopadł Tomasiewicz.

• Kamiński wywalczył korner dla przyjezdnych.

• Siedlczanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

• Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy Panowie!

• Karol Rudziński wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Przypomnijmy, w poprzedniej kolejce siedlczanie ulegli w Grudziądzu Olimpii 0:1. Bytowianie natomiast podzielili się punktami na własnym obiekcie, remisując z GKSem Tychy 1:1.

• Mało dziś na trybunach siedleckich kibiców. To będzie bez wątpienia najniższa frekwencja w obecnej kampanii.

• Arbiter ten sędziował w poprzednim jeden mecz bytowian. Podopieczni Tomasza Kafarskiego podejmowali legnicką Miedź w 33. kolejce, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

• Zawody poprowadzi Karol Rudziński z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.