Stal Mielec

1

Miedź Legnica

0

• Koniec spotkania! Mogą odetchnąć w Stali. Doczłapali z 1:0 pomimo gry w dziesięciu.

• Garguła za Rasaka.

• Spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty. Tyle doliczył sędzia.

• Nawałnica trwa. Teraz zablokowana próba Bartkowiaka.

• Tym razem Łobodziński - również obok bramki.

• Jeszcze Batin za Trifonowa.

• Próbuje Forsell, ale niecelnie.

• Trifonoooooow! Nie ma gola. Bramka Stali jak zaczarowana. Kozioł broni.

• Łętocha za Getingera.

• Niesamowite rzeczy. Bartkowiak po raz trzeci - przewrotką. Nie ma wyrównania! Stal w opałach, ale jakimś cudem ciągle prowadzi.

• Bartkowiak raz jeszcze!!! Nie ma bramki! Tym razem lepsze uderzenie, ale broni Kozioł. Piłka zmierzała w okienko.

• Bartkowiak! Nie ma gola. Zły strzał, piłka przelatuje obok bramki.

• Miedź zwietrzyła szansę. Gra ofensywniej niż przedtem.

• Radulj schodzi, Kiercz wchodzi. A więc obrona wyniku.

• Bierzało ma już koniec meczu. Wyleciał z boiska. Stal w dziesiątkę!

• Mamy też roszadę w Stali. Fonfara za aktywnego Buczka.

• Łobodziński za Oscara Martina.

• Cholewiak! Było groźnie. Znów broni Kapsa.

• Miedź dość nieporadnie próbuje odpowiedzieć. Brakuje pomysłu, brakuje wykończenia.

• Nieudana odpowiedź Rybickiego.

• Kartkę obejrzał Cholewiak.

• To się nazywa wyjście z szatni. Stal obejmuje prowadzenie krótko po rozpoczęciu drugiej części. Gola strzelił Liberacki.

• GOOOOOOOL! Co za otwarcie dla Stali!

• Druga powoła właśnie się zaczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie jest bezbramkowy remis.

• Ma pecha Stal. Sobczak marnuje okazję za okazją! Dobrze zachował się Kapsa.

• Bierzało obejrzał żółtą kartkę.

• Radulj z rzutu wolnego nad bramką.

• Bartczak obejrzał żółtą kartkę.

• Mogła być groźna odpowiedź, ale nie była. Buczek za słabo kopnął, broni Kapsa.

• Najlepsza sytuacja w meczu. Rybicki uderza i... broni Kozioł! Dobry strzał, jeszcze lepsza interwencja.

• Było groźnie pod bramką Stali. Uderzał Forsell, lecz został zablokowany przez jednego z obrońców.

• A teraz kartką ukarany Oscar Martin.

• Kartka dla Buczka.

• Trifonow został złapany na ofsajdzie.

• Stal nieudanie z dystansu. Goli zatem brak.

• Nerwowo na boisku. Getinger sprzecza się z Danielem.

• Sulewski oddala zagrożenie po rzucie wolnym.

• Pierwszy kwadrans dość zachowawczy.

• Rybicki nie dogonił piłki zagranej przez Bartkowiaka.

• Miedź na razie próbuje najwyżej kontratakować. Piłkę wyłapuje jednak Kapsa.

• Nie ma kartki, choć Buczek ostro potraktował Rasaka. Kolejny taki faul na pewno skończy się upomnieniem.

• Miedź powoli przejmuje inicjatywę. Wcześniej była wrzutka Cholewiaka, ale do nikogo.

• Zaczęli. Stal na biało, Miedź na niebiesko.

• Za parę minut rozpoczęcie spotkania. Jedno w 1 lidze zostało dziś odwołane z powodu ulewy i złej murawy - Stomil Olsztyn kontra MKS Kluczbork.

• W ostatniej kolejce obie drużyny przegrały. Stal z Wisłą Puławy 0:1, Miedź z Zagłębiem Sosnowiec 0:1.

• Skoro mamy jeszcze trochę czasu, to odsyłamy do zapowiedzi. Przeczytacie ją w tym miejscu.

• Trochę się pozmieniało w personaliach. U gospodarzy nie ma np. Grzegorza Fonfary, u gości Łukasza Garguły (obaj zaczynają na ławce).

• Kwadrans pozostał do rozpoczęcia meczu w Mielcu. Stal podejmie Miedź. Znamy już wyjściowe składy obu zespołów.